|
Бөлім |
Атақты тұлғалар |
||||
|
Пәні: |
Математика |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қорытындылау БЖБ № 9 |
||||
|
Оқу бағдарламасы на сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.10 мынадай жағдайларда: 23∙2, 123∙2, 46:2, 246:2 екі таңбалы/үш таңбалы сандарды бір таңбалы санға жазбаша көбейту мен бөлу алгоритмдерін қолдану |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Есептеулерді орындайды және есеп шығарады |
||||
|
Құндылық |
Тәуелсіздік және отаншылдық айы. Ар-намыс қана тәуелсіздікке тірек бола алады |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақ тың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Қал қалай?» ойыны Үй тапсырмасын тексеру №4(а), 101-бет 254 * 3 = 762 148 *2 =296 556 : 4 = 139 777 : 3 = 259 127 * 5 =635 119 * 7 =833 486 : 3 =162 894 : 3 =298 «Ой қозғау» әдісі Есепте. Болашақта кім қандай мамандық иесі болуды армандайтынын айт. Балалардың атын айт. Санын табу үшін қандай формуланы қолданасың? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
|
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Тапсырманы тексертеді
Өрнектердің мәнін дайын жауабымен сәйкестендіріп, болашақта кім қандай мамандық иесі болуды армандайтынын айтады |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
Оқулық Таратпа қалам |
|
|
Сабақ тың ортасы 8 мин |
1-тапсырма Жеке жұмыс «Із кесуші» әдісі Есепті шығар Әр көй. – 9 түйме 63 түйме - ? Ш: 63 : 9 = 7 4 бөл.құр. – 32 тақтай 10 бөл. құр. - ? тақтай Ш: 32 : 4 = 8т 8 * 10 = 80т 5 шеге – 40 тг 80 тг - ? шеге Ш:40 : 5 = 8 80 : 8 = 10ш ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырмадан не түсіндің? |
Есептерді шығарады
|
Дескриптор: - есептің қысқаша шартын жазады-1б -амал таңбасын таңдап, өрнек құрады-1б -мәнін есептейді-1б -жауабын жазады-1б
ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Оқулық №2(а,ә,б),102-бет Ламинат маркер |
|
|
8 мин Сергіту сәті 1 минут |
2- тапсырма Жеке жұмыс «Кім жылдам?» әдісі Есепте 1) 15 * 2 = 30 3 * 9 = 27 10 * 4 = 40 2) 6 * 2 = 12 8 * 7 = 56 10 * 5 = 50 ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырмадан не үйрендің? Арқа, мойын, иықтың бұлшық еттеріне және көзді тынықтыруға арналған жаттығулар жасату. |
Есепті шығарады Сұраққа жауап береді Жаттығу жасайды |
«Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: -бірінші кестедегі белгісіз санды табады-1б -екінші кестедегі белгісіз санды табады-1б ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! |
Таратпа қалам |
|
|
20 мин |
3 –тапсырма Бөлім бойынша жиынтық бағалауға тапсырмалар ұсыну |
Тапсырмаларды орындайды |
|
Таратпа қалам |
|
|
Сабақ тың соңы 5 мин |
Рефлексия «Білім банкасы» әдісі Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды? Сұрақтардың жауабын стикерге жаз.Жауабыңды оқы және білім банкасына сал.
Үйге тапсырма: №6, 103-бет |
Оқушы мұғалім қойған сұраққа жауап береді
|
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
Банка стикер |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қорытындылау БЖБ 9 ҚМЖ 3 сынып матем
Қорытындылау БЖБ 9 ҚМЖ 3 сынып матем
|
Бөлім |
Атақты тұлғалар |
||||
|
Пәні: |
Математика |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қорытындылау БЖБ № 9 |
||||
|
Оқу бағдарламасы на сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.10 мынадай жағдайларда: 23∙2, 123∙2, 46:2, 246:2 екі таңбалы/үш таңбалы сандарды бір таңбалы санға жазбаша көбейту мен бөлу алгоритмдерін қолдану |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Есептеулерді орындайды және есеп шығарады |
||||
|
Құндылық |
Тәуелсіздік және отаншылдық айы. Ар-намыс қана тәуелсіздікке тірек бола алады |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақ тың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Қал қалай?» ойыны Үй тапсырмасын тексеру №4(а), 101-бет 254 * 3 = 762 148 *2 =296 556 : 4 = 139 777 : 3 = 259 127 * 5 =635 119 * 7 =833 486 : 3 =162 894 : 3 =298 «Ой қозғау» әдісі Есепте. Болашақта кім қандай мамандық иесі болуды армандайтынын айт. Балалардың атын айт. Санын табу үшін қандай формуланы қолданасың? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
|
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Тапсырманы тексертеді
Өрнектердің мәнін дайын жауабымен сәйкестендіріп, болашақта кім қандай мамандық иесі болуды армандайтынын айтады |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
Оқулық Таратпа қалам |
|
|
Сабақ тың ортасы 8 мин |
1-тапсырма Жеке жұмыс «Із кесуші» әдісі Есепті шығар Әр көй. – 9 түйме 63 түйме - ? Ш: 63 : 9 = 7 4 бөл.құр. – 32 тақтай 10 бөл. құр. - ? тақтай Ш: 32 : 4 = 8т 8 * 10 = 80т 5 шеге – 40 тг 80 тг - ? шеге Ш:40 : 5 = 8 80 : 8 = 10ш ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырмадан не түсіндің? |
Есептерді шығарады
|
Дескриптор: - есептің қысқаша шартын жазады-1б -амал таңбасын таңдап, өрнек құрады-1б -мәнін есептейді-1б -жауабын жазады-1б
ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Оқулық №2(а,ә,б),102-бет Ламинат маркер |
|
|
8 мин Сергіту сәті 1 минут |
2- тапсырма Жеке жұмыс «Кім жылдам?» әдісі Есепте 1) 15 * 2 = 30 3 * 9 = 27 10 * 4 = 40 2) 6 * 2 = 12 8 * 7 = 56 10 * 5 = 50 ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырмадан не үйрендің? Арқа, мойын, иықтың бұлшық еттеріне және көзді тынықтыруға арналған жаттығулар жасату. |
Есепті шығарады Сұраққа жауап береді Жаттығу жасайды |
«Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: -бірінші кестедегі белгісіз санды табады-1б -екінші кестедегі белгісіз санды табады-1б ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! |
Таратпа қалам |
|
|
20 мин |
3 –тапсырма Бөлім бойынша жиынтық бағалауға тапсырмалар ұсыну |
Тапсырмаларды орындайды |
|
Таратпа қалам |
|
|
Сабақ тың соңы 5 мин |
Рефлексия «Білім банкасы» әдісі Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды? Сұрақтардың жауабын стикерге жаз.Жауабыңды оқы және білім банкасына сал.
Үйге тапсырма: №6, 103-бет |
Оқушы мұғалім қойған сұраққа жауап береді
|
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
Банка стикер |
|
шағым қалдыра аласыз













