|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Менің алғашқы суретім (ортақ тақырыбы: "Дәстүр және фольклор") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Қош келдің Наурыз!» жобалық жұмысы |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1. 4. 2. 1.программалау ойын алаңында жобаны құру, сақтау және ашу (Scratch(сретч)); |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Программалау ойын алаңында жобаны құрады, сақтайды және ашады(Scratch(сретч)); |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық айы |
• Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы • Білімнің жаратылыстану және гуманитарлық салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал
3. Конфет түстері арқылы топқа бөлу
3. «Бумеранг» әдісі арқылы оқушылар топ болып, үй жұмысын қайталайды Әр топ мүшелері тақырып бойынша сұрақтар құрастырады. Сұрақтарын келесі топқа береді. Олар сол сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың барлығы да қатысады Дескриптор: - Үй тапсырасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне ақ тілек айтады 3. Конфет түстері арқылы топқа бөлінеді 3. Оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі конфеттер |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Ой қозғау» әдісі
Дескриптор: - Scratch прграммасын іске қосады -Наурыз мерекесіне байланысты фон қояды Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Көршіңізге айтыңыз» «Көршіме айтамын» әдістемесі арқылы жұптарынмен жұмысты орындап, керекті мәліметті дәптерге жазады
Дескриптор: -Тақырыпқа қатысты спрайтты қояды -Оны программадан немесе интернеттен таңдайды Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы тапсырманы орындау
Дескриптор: -Наурыз мерекесіне құттықтау жобасын жасайды Сергіту сәті
«Мен таптым» әдісі EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Дискриптор Тапсырманы орындайды Сабақты қорытындылау. 4-тапсырма «Wordwall» платформасында сұрақтарға жауап береді Дескриптор: - Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
От шашу арқылы |
оқулық Жұмыс дәптер Ноутбук, оқулық Тапсырма https://wordwall.net/resource/53476921 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&7оқу. 30-32 беттер |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Қош келдің Наурыз!» жобалық жұмысы. 1-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
«Қош келдің Наурыз!» жобалық жұмысы. 1-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Менің алғашқы суретім (ортақ тақырыбы: "Дәстүр және фольклор") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Қош келдің Наурыз!» жобалық жұмысы |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1. 4. 2. 1.программалау ойын алаңында жобаны құру, сақтау және ашу (Scratch(сретч)); |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Программалау ойын алаңында жобаны құрады, сақтайды және ашады(Scratch(сретч)); |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық айы |
• Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы • Білімнің жаратылыстану және гуманитарлық салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал
3. Конфет түстері арқылы топқа бөлу
3. «Бумеранг» әдісі арқылы оқушылар топ болып, үй жұмысын қайталайды Әр топ мүшелері тақырып бойынша сұрақтар құрастырады. Сұрақтарын келесі топқа береді. Олар сол сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың барлығы да қатысады Дескриптор: - Үй тапсырасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне ақ тілек айтады 3. Конфет түстері арқылы топқа бөлінеді 3. Оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі конфеттер |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Ой қозғау» әдісі
Дескриптор: - Scratch прграммасын іске қосады -Наурыз мерекесіне байланысты фон қояды Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Көршіңізге айтыңыз» «Көршіме айтамын» әдістемесі арқылы жұптарынмен жұмысты орындап, керекті мәліметті дәптерге жазады
Дескриптор: -Тақырыпқа қатысты спрайтты қояды -Оны программадан немесе интернеттен таңдайды Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы тапсырманы орындау
Дескриптор: -Наурыз мерекесіне құттықтау жобасын жасайды Сергіту сәті
«Мен таптым» әдісі EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Дискриптор Тапсырманы орындайды Сабақты қорытындылау. 4-тапсырма «Wordwall» платформасында сұрақтарға жауап береді Дескриптор: - Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
От шашу арқылы |
оқулық Жұмыс дәптер Ноутбук, оқулық Тапсырма https://wordwall.net/resource/53476921 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&7оқу. 30-32 беттер |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
























