Қысқа мерзімді Математикадан сабақ жоспары
|
Бөлім: |
4 ( А ) – Бөлім . «Теңдеу және теңсіздік, өрнек» Ортақ тақырып: «Ғарышқа саяхат» |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Турданова Салтанат Салыбековна |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
31.03. 2022 ж |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 4 «В» |
Қатысушылар саны: 24 |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
131 сабақ. «Қос теңсіздіктер» Астрономия ( Математика 4-бөлім. Оқулық 5– 8 бет «Алматы кітап» баспасы, 2019ж. ) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.2.1.-қос теңсіздіктердің шешімдер жиынын табу. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Уақыт |
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқышының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
1 минут 1 минут 3 минут |
Сабақтың басы Ұйымдас- тыру |
Математика сабағы Оқушылармен сәлемдесу!
|
Оқушылар сәлемдеседі.
Кремете! Тамаша! Ғажап! Алақай! |
Керемет! |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Психология-лық ахуал қалыптас-тыру. Ұжымдық жұмыс ережесі Алдағы білім |
Бір, екі, үш, Сынып іші тып – тыныш. Жалқауылқты тастаймыз. Сабақты біз бастаймыз
157 бет № 8 есеп
4 1
4л - бидонға 1 л бидонға 3 л - төгеміз Критерии
|
Бір, екі, үш, Сынып іші тып – тыныш. Жалқауылқты тастаймыз. Сабақты біз бастаймыз
157 бет №8 есеп
4
1
4л - бидонға 1 л бидонға 3 л - төгеміз Дескриптор:
|
Тамаша! Керемет! Ф.Б – 10 балл |
Оқулық 5 бет |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 минут |
Сабақтың Ортасы Жаңа сабақ Қызығушы-лығын ояту |
Наурыздың 31 - і Сынып жұмыс 131 сабақ «Қос теңсіздіктер» 10.700 Сабақтың мақсаты:
Оқылым, Айтылым Ұжымдық жұмыс 1 есеп ( 5 бет ) «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі
Ғарыш кеңістігін, ондағы нысандарды және жұлдыздар мен галактикаларда болатын өзгерістерді зерттейтін ғылым қалай аталады?
630 : ( 270 : 90 ) = 630 : 3 = 210 (O) ( 90*50 ) * 20 = 4500 * 20 = 90000 (C)
7700 : ( 560 :80 ) = 7700 : 7 =
1100 (Р Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Қысқа
мерзімді Математикадан
сабақ
жоспары
Бөлім:
4 ( А ) – Бөлім .
«Теңдеу және теңсіздік,
өрнек»
Ортақ тақырып:
«Ғарышқа саяхат»
Педагогтің
Т.А.Ә.
Турданова Салтанат
Салыбековна
Күні:
31.03. 2022
ж
Сынып: 4
«В»
Қатысушылар саны:
24
Қатыспағандар
саны:
Сабақтың
тақырыбы 131 сабақ. «Қос
теңсіздіктер» Астрономия
( Математика
4-бөлім. Оқулық 5– 8 бет «Алматы кітап» баспасы, 2019ж.
)
Оқу бағдарламасына
сәйкес оқыту мақсаттары 4.2.2.1.-қос теңсіздіктердің шешімдер жиынын
табу.
Сабақтың
мақсаты Қос теңсіздіктер жөнінде мағлұмат
алады. Қос теңсіздіктердің шешімдер жиынын таба
алады. Қос
теңсіздіктердің шешімдер жиынын сан сәулесінде белгілей
алады.
Сабақтың
барысы
Уақыт
Сабақтың
кезеңі
Педагогтің
әрекеті
Оқышының
әрекеті
Бағалау
Ресурстар
1
минут
1
минут
3
минут
Сабақтың
басы
Ұйымдас-
тыру
Математика
сабағы
Оқушылармен
сәлемдесу! Оқушылардың зейінін сабаққа
аудару Кезекшіден оқушылардың толық
қатысуын сұрайды Сабаққа дайынбыз
ба? Көңіл - күйіміз
қалай? Ендеше сабағымызды
бастайық?
Оқушылар
сәлемдеседі. Сабаққа назарын
аударады Кезекші оқушы сыныптың толық
қатысуын айтады Сабаққа
дайынбыз Кремете! Тамаша! Ғажап!
Алақай!
Керемет!
Психология-лық ахуал
қалыптас-тыру.
Ұжымдық
жұмыс ережесі
Алдағы
білім
Жылы лебіздер
айтқызу
Бір, екі,
үш,
Сынып іші тып –
тыныш.
Жалқауылқты
тастаймыз.
Сабақты біз
бастаймыз Ұжымдық жұмыс ережесі Сабақта бір-бірімізді
: Сабақта
уақытты: Сабақта
тапсырмаларды: Сабаққа
қатсықанда: 157 бет № 8 есеп Жеті литрлік шелек пен үш литрлік банканың көмегімен
бидонға 5 л суды қалай құюға болады?
4
1 7 л 7 4 0 7 4 4
3 л 0 3 0 0 3 0 3
4л - бидонға 1 л
бидонға
3 л -
төгеміз Критерии
Есепті
шығарады
Жылы лебіздер
айтады
Бір, екі,
үш,
Сынып іші тып –
тыныш.
Жалқауылқты
тастаймыз.
Сабақты біз
бастаймыз Ұжымдық жұмыс ережесін
сақтайды Сыйлаймыз,
тыңдаймыз! Үнемдейміз!
Нақты,
дәл жауап береміз!
Шапшаңдықты, тапқырлықты
көрсетеміз!
Белсенділік танытып, жақсы баға
аламыз!
157 бет №8
есеп
Жеті литрлік шелек пен үш
литрлік банканың көмегімен бидонға 5 л суды қалай құюға
болады?
4
1
7 л 7 4 0 7 4 4
3 л 0 3 0 0 3 0 3
4л - бидонға 1 л
бидонға
3 л -
төгеміз Дескриптор:
Есепті
шығарады Тамаша! Керемет! Ф.Б – 10
балл Оқулық 5
бет 5
минут Сабақтың Ортасы Жаңа
сабақ Қызығушы-лығын
ояту Наурыздың 31 -
і Сынып
жұмыс 131 сабақ «Қос
теңсіздіктер» 10.700 Сабақтың
мақсаты: Қос теңсіздіктердің шешімдер
жиынын табуды үйренесің Оқылым,
Айтылым Ұжымдық жұмыс 1 есеп ( 5 бет ) «Ойлан, жұптас, бөліс»
әдісі
Өрнектерді есептеп,
жауаптарын кестеде көрсетілген тәртіппен
орналастыр.
Ғарыш кеңістігін,
ондағы нысандарды және жұлдыздар мен галактикаларда болатын
өзгерістерді зерттейтін ғылым қалай
аталады?
630 :
(
270
:
90
)
= 630 : 3 = 210 (O)
( 90*50 ) * 20 = 4500 * 20 =
90000 (C)
7700 : ( 560 :80 ) = 7700 : 7 =
1100 (Р | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














