|
Білім беру ұйымының атауы |
№14 жалпы білім беретін мектеп КММ |
||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Артыкбаева Ж.М |
||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||
|
Сынып: |
2 |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№69 сабақ. Қошақаны қойдың |
||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.4.1 – мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтау. |
||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтайды. |
||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
Сабақ тың басы Сабақ тың ортасы Сабақты бекіту |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру «Наурыздағы тілек» өлеңін жатқа оқы Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау 1-тапсырма Төрт түлікке нелер жатады? Олардың төлдері қалай аталады? Ф.С тапсырма Төрт түлік қазақ халқының жесе-азығы, кисе-киімі, мінсе көлігі болған. Сондықтан халық оларды ерекеше құрметтеп жыр арнаған. ЕБҚ Төрт түліктің суреттерін пайдаланып, олар туралы айт. ЕҚБ Төрт түлік малдың пайдасы не? Оларды неге қолға үйреткен? 2-тапсырма Жұптық тапсырма Мақал-мәтел мен жұмбақтарды ажыратыңдар
Халық шығармасын түсініп оқы «Қой» өлеңің оқы Сөздік жұмыс Аңыраған –қой мен қозының бөлінген кезі. Жамыраған-қой мен қозының табысқан кезі. Шығармашылық тапсырма 4-тапсырма Жырды және мақал-мәтел мен жұмбақты пайдаланып, қой туралы әңгімеле. 5-тапсырма жазылым Қойдың пайдасы туралы кестеге сүйеніп жаз Кестені толтыр «Қойдың пайдасы»
Ойын төрт түліктің даусын тап Топтық жұмыс 6-тапсырма 1 топ. «Қой» сөзіне постер жасау
2-топ Аквариум әдісі. Қой туралы мақал- мәтелдер жазады 3- топ Көп нүктенің орнына сөздерді қой Жеке жұмыс
Үй тапсырмасы 6-тапсырма Өлеңді жаттап ал |
Бір-біріне жақсы тілектер тілейді Өлеңді жатқа оқиды. Сұрақтарға жауап береді. Ақпаратпен танысады Жеке жұмыс жасайды Мақал-мәтел мен жұмбақтарды ажыратады. Өлеңді оқиды. Жаңа сөздермен танысады. Кестені толтырады. Төрт түліктің даусын табады Топпен жұмыс жасайды. Қосымша жұмыс жасайды Үй тапсырмасын алады |
Мадақтау ҚБ: «Бәйге » әдісі Дескриптор: «Наурыздағы тілек» өлеңін жатқа оқиды-1б Дескриптор: Төрт түлік туралы білімдері бар-1б
Кереметсің! Тамаша жауап!
Дескриптор: Мақал-мәтелдер мен жұмбақтарды ажыратады-1б
Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды-1б
Дескриптор: Жырды және мақал-мәтел мен жұмбақты пайдаланып, қой туралы айтады-1б
Дескриптор: Қойдың пайдасы туралы кестеге сүйеніп жазады-1б
Дескриптор: Дауыстарды ажырата алады1б
Дескриптор: Постер қорғай алады-1б
Дескриптор: Сөйлемді толықтыра алады-1б
Дескриптор: Қойды желімдейді -1б
|
Суреттер Оқулық
Кесте Суреттер
Таратпа парақтар
Оқулық Таратпа материалдар |
|||||||
|
Кері байланыс |
|
Кері байланыс береді |
«Керуен» әдісі |
Кері байланыс тақтасы |
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қошақаны қойдың
Қошақаны қойдың
|
Білім беру ұйымының атауы |
№14 жалпы білім беретін мектеп КММ |
||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Артыкбаева Ж.М |
||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||
|
Сынып: |
2 |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№69 сабақ. Қошақаны қойдың |
||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.4.1 – мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтау. |
||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтайды. |
||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
Сабақ тың басы Сабақ тың ортасы Сабақты бекіту |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру «Наурыздағы тілек» өлеңін жатқа оқы Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау 1-тапсырма Төрт түлікке нелер жатады? Олардың төлдері қалай аталады? Ф.С тапсырма Төрт түлік қазақ халқының жесе-азығы, кисе-киімі, мінсе көлігі болған. Сондықтан халық оларды ерекеше құрметтеп жыр арнаған. ЕБҚ Төрт түліктің суреттерін пайдаланып, олар туралы айт. ЕҚБ Төрт түлік малдың пайдасы не? Оларды неге қолға үйреткен? 2-тапсырма Жұптық тапсырма Мақал-мәтел мен жұмбақтарды ажыратыңдар
Халық шығармасын түсініп оқы «Қой» өлеңің оқы Сөздік жұмыс Аңыраған –қой мен қозының бөлінген кезі. Жамыраған-қой мен қозының табысқан кезі. Шығармашылық тапсырма 4-тапсырма Жырды және мақал-мәтел мен жұмбақты пайдаланып, қой туралы әңгімеле. 5-тапсырма жазылым Қойдың пайдасы туралы кестеге сүйеніп жаз Кестені толтыр «Қойдың пайдасы»
Ойын төрт түліктің даусын тап Топтық жұмыс 6-тапсырма 1 топ. «Қой» сөзіне постер жасау
2-топ Аквариум әдісі. Қой туралы мақал- мәтелдер жазады 3- топ Көп нүктенің орнына сөздерді қой Жеке жұмыс
Үй тапсырмасы 6-тапсырма Өлеңді жаттап ал |
Бір-біріне жақсы тілектер тілейді Өлеңді жатқа оқиды. Сұрақтарға жауап береді. Ақпаратпен танысады Жеке жұмыс жасайды Мақал-мәтел мен жұмбақтарды ажыратады. Өлеңді оқиды. Жаңа сөздермен танысады. Кестені толтырады. Төрт түліктің даусын табады Топпен жұмыс жасайды. Қосымша жұмыс жасайды Үй тапсырмасын алады |
Мадақтау ҚБ: «Бәйге » әдісі Дескриптор: «Наурыздағы тілек» өлеңін жатқа оқиды-1б Дескриптор: Төрт түлік туралы білімдері бар-1б
Кереметсің! Тамаша жауап!
Дескриптор: Мақал-мәтелдер мен жұмбақтарды ажыратады-1б
Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды-1б
Дескриптор: Жырды және мақал-мәтел мен жұмбақты пайдаланып, қой туралы айтады-1б
Дескриптор: Қойдың пайдасы туралы кестеге сүйеніп жазады-1б
Дескриптор: Дауыстарды ажырата алады1б
Дескриптор: Постер қорғай алады-1б
Дескриптор: Сөйлемді толықтыра алады-1б
Дескриптор: Қойды желімдейді -1б
|
Суреттер Оқулық
Кесте Суреттер
Таратпа парақтар
Оқулық Таратпа материалдар |
|||||||
|
Кері байланыс |
|
Кері байланыс береді |
«Керуен» әдісі |
Кері байланыс тақтасы |
|||||||
шағым қалдыра аласыз






















