Тәрбие сағаты бойынша қысқа мерзімді жоспар
|
Күні |
|
|
|
Класс жетекші: |
|
|
|
Класс: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: Эпиграфтар (тақырып мазмұнын ашатын) |
Қозғалысты реттеу нысандары |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
1.Оқушыларды
жолда жүру ережесімен таныстыру, бағдаршам сигналдарын меңгерту,
көшеде дұрыс жүруге үйрету. |
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Ресурстар Сабақтың техникалық құрал-жабдықтары |
|
Ұйымдастыру кезеңі (7 мин) |
1. Қозғалысты реттеу нысандары. Бағдаршам мен реттеушінің белгілері. 3-секциялы бағдаршамның белгілері. Қосымша секциялары бар бағдаршамның белгілері. Бір секциялы бағдаршамдар. Жүргіншілер бағдаршамдары. Реттеуші. Реттеушінің дене қалпын ұстауы және жесттері, олардың мәндері. Реттелетін көшелерді, жолдарды кесіп жүріп өту ережелері.
1. Жоқ
өзінде бас та, ауыз да, құлақ
та, |
Оқушылар мұғаліммен амандасады,түгенделеді, мектеп партасындағы қатарлары бойынша орындарына отырады.
|
Компьютер
|
|
Сабақ басы (13 мин)
|
|
|
Компьютер
|
|
Ортасы (20 мин)
|
|
Тапсырма.
|
Компьютер |
|
Соңы
5минут
|
Қорытынды. Рефлексия.
|
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қозғалысты реттеу нысандары
Қозғалысты реттеу нысандары
Тәрбие сағаты бойынша қысқа мерзімді жоспар
|
Күні |
|
|
|
Класс жетекші: |
|
|
|
Класс: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: Эпиграфтар (тақырып мазмұнын ашатын) |
Қозғалысты реттеу нысандары |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
1.Оқушыларды
жолда жүру ережесімен таныстыру, бағдаршам сигналдарын меңгерту,
көшеде дұрыс жүруге үйрету. |
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Ресурстар Сабақтың техникалық құрал-жабдықтары |
|
Ұйымдастыру кезеңі (7 мин) |
1. Қозғалысты реттеу нысандары. Бағдаршам мен реттеушінің белгілері. 3-секциялы бағдаршамның белгілері. Қосымша секциялары бар бағдаршамның белгілері. Бір секциялы бағдаршамдар. Жүргіншілер бағдаршамдары. Реттеуші. Реттеушінің дене қалпын ұстауы және жесттері, олардың мәндері. Реттелетін көшелерді, жолдарды кесіп жүріп өту ережелері.
1. Жоқ
өзінде бас та, ауыз да, құлақ
та, |
Оқушылар мұғаліммен амандасады,түгенделеді, мектеп партасындағы қатарлары бойынша орындарына отырады.
|
Компьютер
|
|
Сабақ басы (13 мин)
|
|
|
Компьютер
|
|
Ортасы (20 мин)
|
|
Тапсырма.
|
Компьютер |
|
Соңы
5минут
|
Қорытынды. Рефлексия.
|
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













