Құжаттармен бірлесіп жұмыс жасау

Тақырып бойынша 11 материал табылды

Құжаттармен бірлесіп жұмыс жасау

Материал туралы қысқаша түсінік
Бұлтты технологиылар,құжаттармен бірлесіп жұмыс жасау
Материалдың қысқаша нұсқасы



Тексерілді:____________

Мектеп:

Қысқа мерзімді жоспар бөлімі:

«Ә.Байсалбаев атындағы орта мектеп» КММ

Ақпаратпен жұмыс жасау

Мұғалімнің аты-жөні:

Бажанова

Күні:

11.09.2024

Сынып 9 а,г

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны :

Сабақ тақырыбы

Құжаттармен бірлесіп жұмыс жасау.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары


9.1.3.1 бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асыру

Сабақ мақсаттары

  • Бұлтты технология туралы түсінік қалыптастырады;

  • Бұлттық технологияның артықшылығы мен кемшілігін салыстыру

  • Бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асырады

Сабақ барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Білім алушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

3 мин








Үй тапсырмасы

5 мин


1.Сәлемдесу

2.Оқушыларды электронды журнал бойынша түгендеу.

3. « Мен саған сенемін ...» әдісі

Әуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір- бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін …» өйткені сен жақсы адамсың.

4. Оқушыларды QR код пайдаланып 3 топқа бөлу




Топпен жұмыс.

«Тарсия» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру.

Дескриптор:


  1. «Ақпарат» сөзінің анықтамасын біледі – 1 балл

  2. Ақпаратты қабылдау, ұсыну түрлерін көрсетеді – 1балл

  3. Ақпараттың сипаттарын сәйкестендіреді – 1 балл


«Ой қозғау» әдісі

Бағыттаушы сұрақ:

Бүгінгі таңда деректерді жойылып кетуден сақтаудың қандай сенімді әдістерін білесің?

Өзіңе қажетті деректерді әлемнің кез келген түкпірінде өңдеудің қандай мұмкіндіктері бар?

Сабақтың тақырыбы мен сабақта қол жеткізілетін оқу мақсатымен таныстыру

Сәлемдеседі





Топқа бөлінеді




Топпен ақылдаса отырып, сұрақтарға жауабын тауып, үшбұрыштарды жинақтайды.












Ойларын ортаға салады









Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады.

«Сызғыш» бағалау қағазы








ҚБ:

«Жарайсың!»

«Керемет!»


ФБ:

3 балл

Kundelik.kz







Қима үшбұрыштар












Слайд 1








Сабақтың ортасы

7 мин
















7 мин





















15 мин


«Кинометафора» әдісі.

Бейнесабақ көрсету.

Мұғалім қосымша түсіндіреді




1-тапсырма

Топпен жұмыс


1 топ:

Бұлттық технология

2 топ:

Бұлттық технологияның артықшылықтары

3 топ:

Бұлттық технологияның кемшіліктері


Дескриптор:

Бұлттық технология туралы түсінік қалыптастырды – 1 б

Бұлттық технологияның артықшылықтарын, кемшіліктерін анықтады- 1 балл

Топпен брлесіп жұмыс жасады - 1 балл


2 тапсырма

Жеке жұмыс


Google-құжат. Информатика сабағында газет шығару

Дескриптор:

Бұлтты технологияның артықшылығы менкемшілігін салыстырады -1 балл

Бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асырады – 1 балл


3 тапсырма

Google презентация жасау. Бұлттық технологиялар.


Дескриптор:

Google презентация құрастырды -1 балл

Бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлесіп жұмыс жасады – 1 балл


Бейнесабақ көреді.

Анықтамаларын дәптерге жазып алады

Мұғалімді тыңдайды.











1 тапсырманы орындайды


















Оқушылар берілген тапсырманы компьютерде орындайды
















ҚБ:

«Жарайсың!»

«Керемет!»

«Жақсы

«

ФБ:

3 балл










ҚБ:

«Жарайсың!»

«Керемет!»

«Талпын!»



ФБ:

2 балл




ҚБ:

«Жарайсың!»

«Керемет!»

«Талпын!»



ФБ:

2 балл

https://www.youtube.com/watch?v=nlkXVWOEuPM

Оқулық

Дәптер









Слайд 2

оқулық















Компьютер

Оқулық


Соңы

8 мин


«Сұрақ - жауап» арқылы сабақты бекіту


Бұлттық технологиялар дегеніміз не және ол қандай мақсатта қолданылады?
​3. Бұлттық технологиялардың қандай артықшылықтары және кемшіліктерімен таныстың?
​4. Қандай бұлттық қызмет түрлерін білесің?
​5. «Бұлттық есептеуді» қалай түсіндіресің?
​6. «Бұлттық есептеудің» қандай түрлері бар?
​7.Google бұлттық қызметінің қандай түрлерін атай аласың?


Сабақтың соңында оқушылар «Mentimeter» платформасы арқылы кері байланыс жүргізеді:


Үйге тапсырма: 1,2 тақырыпты оқу


Сұрақтарға жауап береді











Кері байланыс береді

ҚБ:

«Жарайсың!»

«Керемет!»









Өзі-өзі бағалау

Слайд 3










https://www.menti.com/alwbom5jtyf8




Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
11.00.2024
351
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Жариялаған:
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі