Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Роботтехника. Жоба |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Өтежан Назерке Мұратқызы |
||||||
|
Күні: |
25.01.2024 ж. |
||||||
|
Сынып: 3 «а» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құжатты рәсімдейміз |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.4 шрифт пен абзацты пішімдеу |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
шрифт пен абзацты пішімдеуді біледі |
||||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Ұлттық мұраға ұқыпты қарау; Талап: Білуге,жаңаны тануға құштар болу; Ар-ұят: Сөзіне берік, ісіне адал болу; |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ чуақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру 2 мин Өткен білімді еске түсіру 3 мин |
Оқушылармен сәлемдесіп,назарларын сабаққа аудару. «Таза тақта» әдісі бойынша алдыңғы сабақтың материалы қайталанады. Өткен тақырыптарды еске түсіру үшін оқушыларға пазл түрінде сұрақтар қойылады. Сол арқылы жаңа сабақтың тақырыбы ашылады. Сұрақтар қойылады. Оқушылар жауабынан кейін сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаты, бағалау критерийлері, дескрипторлар түсіндіріледі |
Оқушылар мұғалім сұрақтарына жауап береді. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
Тақырып тық суреттер |
|
||
|
Жаңа білім 5 мин 5 мин 15 мин 5 мин |
Орында. Мәтіннен Шрифт Абзац командаларының қолданылуын талдайды. Мәтін: "Қазақтың бейнелеу өнері" Ойлан. Мәтінді терген кезде Шрифт пен Абзац командалары не үшін қолданылады? Шрифт пен Абзац командаларын Қолдан. Практикалық жұмыс
ЕБҚ және ЕББҚ оқушыларына жеке тапсырма ұсынылады
|
Дескритор: -Абзацты талдайды (1) -Шрифттың түсін талдайды (1) -Шрифттың жазылуын талдайды (1) Дескриптор: 1-айырмашылық табады (1) 2-айырмашылық табады (1) 3-айырмашылық табады (1) Дескриптор: -Шрифт түрін және өлшемін таңдай алады (1) -Түсін өзгерте алады (1) -Шрифттың жазылуын біледі (1) Оқушылар мәліметтермен алмасады. Оқушылардан толық жауап алынады |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады Қалыптастырушы бағалау тапсырмаларын орындағанынан кейін оқушылар бағалау парағы бойынша бір-бірін немесе өз жұмысын өздері бағалайды. Мұғалімнің бағалауы |
Ақпараттық мәтін Тақырып тық ақпараттық мәтіндер Таратпа материал дар |
|
||
|
Бекіту 5 мин |
Сабақты қорытындылау Educaplay платформасы -Шрифтты өңдеу батырмалары орналасқан бет -Қаріп түрін таңда -Қиғаш жазу үшін -Абзац бетінде орналасқан -Мәтіннің бөлігіне жатпайды |
Сабақтың тақырыбын қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
https://www.educaplay.com/learning-resources/17603247-learning_resource.html платформа |
|
||
|
Кері байланыс 3 мин Бағалау 2 мин |
«ТТТ» әдісі «Жетістік баспалдағы» бағалау Үйге тапсырма: 73 бет, суретке қарап әңгіме құрау |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
Сабақ бойы өзін-өзі бағалау парағына балл қояды |
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды Оқушыларды алған баллдарына байланысты жұлдыздарда орналастыру |
Презентация
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Құжатты рәсімдейміз" қысқа мерзімді жоспар
"Құжатты рәсімдейміз" қысқа мерзімді жоспар
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Роботтехника. Жоба |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Өтежан Назерке Мұратқызы |
||||||
|
Күні: |
25.01.2024 ж. |
||||||
|
Сынып: 3 «а» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құжатты рәсімдейміз |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.4 шрифт пен абзацты пішімдеу |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
шрифт пен абзацты пішімдеуді біледі |
||||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Ұлттық мұраға ұқыпты қарау; Талап: Білуге,жаңаны тануға құштар болу; Ар-ұят: Сөзіне берік, ісіне адал болу; |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ чуақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру 2 мин Өткен білімді еске түсіру 3 мин |
Оқушылармен сәлемдесіп,назарларын сабаққа аудару. «Таза тақта» әдісі бойынша алдыңғы сабақтың материалы қайталанады. Өткен тақырыптарды еске түсіру үшін оқушыларға пазл түрінде сұрақтар қойылады. Сол арқылы жаңа сабақтың тақырыбы ашылады. Сұрақтар қойылады. Оқушылар жауабынан кейін сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаты, бағалау критерийлері, дескрипторлар түсіндіріледі |
Оқушылар мұғалім сұрақтарына жауап береді. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
Тақырып тық суреттер |
|
||
|
Жаңа білім 5 мин 5 мин 15 мин 5 мин |
Орында. Мәтіннен Шрифт Абзац командаларының қолданылуын талдайды. Мәтін: "Қазақтың бейнелеу өнері" Ойлан. Мәтінді терген кезде Шрифт пен Абзац командалары не үшін қолданылады? Шрифт пен Абзац командаларын Қолдан. Практикалық жұмыс
ЕБҚ және ЕББҚ оқушыларына жеке тапсырма ұсынылады
|
Дескритор: -Абзацты талдайды (1) -Шрифттың түсін талдайды (1) -Шрифттың жазылуын талдайды (1) Дескриптор: 1-айырмашылық табады (1) 2-айырмашылық табады (1) 3-айырмашылық табады (1) Дескриптор: -Шрифт түрін және өлшемін таңдай алады (1) -Түсін өзгерте алады (1) -Шрифттың жазылуын біледі (1) Оқушылар мәліметтермен алмасады. Оқушылардан толық жауап алынады |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады Қалыптастырушы бағалау тапсырмаларын орындағанынан кейін оқушылар бағалау парағы бойынша бір-бірін немесе өз жұмысын өздері бағалайды. Мұғалімнің бағалауы |
Ақпараттық мәтін Тақырып тық ақпараттық мәтіндер Таратпа материал дар |
|
||
|
Бекіту 5 мин |
Сабақты қорытындылау Educaplay платформасы -Шрифтты өңдеу батырмалары орналасқан бет -Қаріп түрін таңда -Қиғаш жазу үшін -Абзац бетінде орналасқан -Мәтіннің бөлігіне жатпайды |
Сабақтың тақырыбын қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
https://www.educaplay.com/learning-resources/17603247-learning_resource.html платформа |
|
||
|
Кері байланыс 3 мин Бағалау 2 мин |
«ТТТ» әдісі «Жетістік баспалдағы» бағалау Үйге тапсырма: 73 бет, суретке қарап әңгіме құрау |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
Сабақ бойы өзін-өзі бағалау парағына балл қояды |
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды Оқушыларды алған баллдарына байланысты жұлдыздарда орналастыру |
Презентация
|
|
||
шағым қалдыра аласыз
















