|
Пәні:музыка |
Мектеп: М.Әуезов атындағы ЖББМ. |
||||||
|
Бөлімі: |
Құндылықтар |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А. |
||||||
|
Күні: |
21.10.2025ж |
||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
№8.Сабақтың тақырыбы: |
Құндылықтар шеңбері |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1 музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру; 4.1.3.3 ауызша және жазбаша жұмыстарда негізгі музыкалық ұғымдарды қолдану |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-Музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтайды және салыстырады; - Ауызша және жазбаша жұмыстарда негізгі музыкалық ұғымдарды қолданады; |
||||||
|
Құндылықтар |
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ басы Сабақ ортасы Сабақ соңы |
І. Ұйымдастыру кезеңі •Сәлемдесу. «Сұрақтар ілмегі» әдісі. Өткен сабақты қайталау. Мұғалім сұрақ қояды: •Құндылық дегенді қалай түсінесіңдер? •Әр адамның бойындағы қандай қасиеттер маңызды? ІІ Жаңа сабақ. 1 тапсырма.Зерттеу. Дөңгеленіп тұрайық, Керегені құрайық, Уықтар бол иіліп, Шаңыраққа киіліп, Киіз үйді құрайық
Ендеше балалар келесі суретке назар аударайық. -Бұл суретте беріліп тұрған ненің суреті? Шаңырақ пен уық. -Тағы нені көріп тұрмыз?Яғни біз өткен сабақта өткен тақырыптарды көріп тұрмыз. -Ендеше бұл тақырыптардың барлығына біз қандай ұғымды білеміз? -Қараңыздаршы неліктен құндылықтар шаңырақ пен уықтар арқылы көрсетілген? Себебі балалар Шаңырақ ұғымы қашанда киелі. Шаңырақ ұғымы мемлекетіміздің бірліктің, татулықтың ,ынтымақ пен берекенің символы болып табылады. Ал уық кереге мен шаңырақты ұштас тыратын ағаш.Яғни біз құндылықтар бөлімінен нені үйрендік? Құндылық – адамның өмірлік ұстанымы, жақсы қасиеті. Қазақ халқында «Отанды сүю», «Ата-анаға құрмет», «Достық», «Еңбекқорлық» – басты құндылықтар. •YouTube – Балаларға арналған құндылықтар туралы әндер •[ChatGPT – құндылықтар туралы жоспар, мәлімет алу үшін] 2-тапсырма. Тыңдау.Е.Хасанғалиев •«Атамекен» әнін тыңдату. •Әннен қандай құндылықты сезіндіңдер? 3 тапсырма.Топтық жұмыс. Біліміңді тексер.
Рефлексия «Жүрек – қол – бас» әдісі: •Жүрек: сабақта не ұнады? •Қол: не істей алдым? •Бас: қандай ой түйдім? Үй тапсырмасы: •Өз отбасындағы құндылықтар туралы ата-анаңнан сұрап, 5 сөйлем жазып келу. •Құндылық туралы ән, өлең немесе мақал-мәтел жаттап келу. |
Бәрі бірге Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Құндылық тар туралы әңгімелейді Құндылық ұғымын біледі. ЖИ қолдана алады. . Дәптермен жұмыс. Кері байланыс |
Мадақтау,мақтау сөздер Жарайсың! Тамаша! Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Аудио жазба слайд Оқулық Аудио жазба слайд ЖИ (жасанды интеллект) ресурстары: Рефлексия тақтайшасы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Құндылықтар шеңбері
Құндылықтар шеңбері
|
Пәні:музыка |
Мектеп: М.Әуезов атындағы ЖББМ. |
||||||
|
Бөлімі: |
Құндылықтар |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А. |
||||||
|
Күні: |
21.10.2025ж |
||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
№8.Сабақтың тақырыбы: |
Құндылықтар шеңбері |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1 музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру; 4.1.3.3 ауызша және жазбаша жұмыстарда негізгі музыкалық ұғымдарды қолдану |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-Музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтайды және салыстырады; - Ауызша және жазбаша жұмыстарда негізгі музыкалық ұғымдарды қолданады; |
||||||
|
Құндылықтар |
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ басы Сабақ ортасы Сабақ соңы |
І. Ұйымдастыру кезеңі •Сәлемдесу. «Сұрақтар ілмегі» әдісі. Өткен сабақты қайталау. Мұғалім сұрақ қояды: •Құндылық дегенді қалай түсінесіңдер? •Әр адамның бойындағы қандай қасиеттер маңызды? ІІ Жаңа сабақ. 1 тапсырма.Зерттеу. Дөңгеленіп тұрайық, Керегені құрайық, Уықтар бол иіліп, Шаңыраққа киіліп, Киіз үйді құрайық
Ендеше балалар келесі суретке назар аударайық. -Бұл суретте беріліп тұрған ненің суреті? Шаңырақ пен уық. -Тағы нені көріп тұрмыз?Яғни біз өткен сабақта өткен тақырыптарды көріп тұрмыз. -Ендеше бұл тақырыптардың барлығына біз қандай ұғымды білеміз? -Қараңыздаршы неліктен құндылықтар шаңырақ пен уықтар арқылы көрсетілген? Себебі балалар Шаңырақ ұғымы қашанда киелі. Шаңырақ ұғымы мемлекетіміздің бірліктің, татулықтың ,ынтымақ пен берекенің символы болып табылады. Ал уық кереге мен шаңырақты ұштас тыратын ағаш.Яғни біз құндылықтар бөлімінен нені үйрендік? Құндылық – адамның өмірлік ұстанымы, жақсы қасиеті. Қазақ халқында «Отанды сүю», «Ата-анаға құрмет», «Достық», «Еңбекқорлық» – басты құндылықтар. •YouTube – Балаларға арналған құндылықтар туралы әндер •[ChatGPT – құндылықтар туралы жоспар, мәлімет алу үшін] 2-тапсырма. Тыңдау.Е.Хасанғалиев •«Атамекен» әнін тыңдату. •Әннен қандай құндылықты сезіндіңдер? 3 тапсырма.Топтық жұмыс. Біліміңді тексер.
Рефлексия «Жүрек – қол – бас» әдісі: •Жүрек: сабақта не ұнады? •Қол: не істей алдым? •Бас: қандай ой түйдім? Үй тапсырмасы: •Өз отбасындағы құндылықтар туралы ата-анаңнан сұрап, 5 сөйлем жазып келу. •Құндылық туралы ән, өлең немесе мақал-мәтел жаттап келу. |
Бәрі бірге Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Құндылық тар туралы әңгімелейді Құндылық ұғымын біледі. ЖИ қолдана алады. . Дәптермен жұмыс. Кері байланыс |
Мадақтау,мақтау сөздер Жарайсың! Тамаша! Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Аудио жазба слайд Оқулық Аудио жазба слайд ЖИ (жасанды интеллект) ресурстары: Рефлексия тақтайшасы |
|||
шағым қалдыра аласыз














