8 сынып Алгебра
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Квадрат түбір және иррационал өрнек |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Нусипова Гаухар Байдалиевна |
|||||
|
Күні: |
10.10.2025ж |
|||||
|
Сынып: 8 « Ә » |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құрамында квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.1.2.5құрамында түбір таңбасы бар өрнектерді түрлендіруді орындау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
құрамында түбір таңбасы бар өрнектерді түрлендіруді орындайды; |
|||||
|
Құндылықтарға баулу: |
Оқушыларды еңбек сүйгіштікке баулу. |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдас- тыру кезеңі 5мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу, түге лдеу; 2.Ынтымақтастық ахуал тудыру. 3.Шаттық шеңберін құру; 4. Мұғалім оқушыларға сабақ тақырыбымен және сабақ мақсатымен таныстыру. ІІ.Топтарға бөлу. Оқушыларды «Геометриялық фигуралар» әдісі арқылы 3 топқа бөлу. 1топ: 2.топ: 3топ: «Educaplay»платформасында қайталау есептерін беремін. https://www.educaplay.com/learning-resources/22579172-learning_resource.html
ІІІ Үй тапсырмасын тексеру: «Көрші»әдісі арқылы тексеремін 76 есеп |
Шаттық шеңберін құрып «Жылы жүрек-жақсы тілек!» әдісі арқылы бір-біріне тілек айтып,жақсы көңіл күй сыйлайды. Тиімділігі: Оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл -күйін көтереді, бауырмалдығын оятады.
Оқушылар шаңырақтың уықтарындағы жазылған сөздер арқылы төрт топқа бөлінеді.
Шешуі: 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9)
10) |
«Тамаша!»«Жарайсыңдар!» «Керемет!«Жақсы!» «Талпын! «Әрекет жаса!» -деген сияқты «Мадақтау сөз!» әдісі арқылы бағалау
«Сандық»бағалау парағы арқылы бағалау жүреді. Дескрипторы: * құрамында түбір таңбасы бар өрнектерді түрлендіруді орындайды *жауабын табады. |
8-сынып оқулығы Пән дәптерлері
«Геометриялық фигуралар» арқылы топқа бөлінеді. |
||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Топтық жұмыс: 1-топ
2-топ
3-топ
Жеке жұмыс : Оқулықпен № Жеке жұмыс. «Kahoot»ойыны арқылы оқушыларға жеке жеке есептерді беремін. https://create.kahoot.it/details/919e467f-281f-4007-93bf-f0734b50d127
|
|
|
|||
|
Сабақтың ортасы 25минут |
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Қорытындылау. Рефлексия. Тіркесті толықтырыңыз: «Бүгін мен сабақта ... білдім» «Бүгін мен сабақта ... үйрендім» «Бүгін мен сабақта ... таныстым» «Бүгін мен сабақта ... қайталадым» «Бүгін мен сабақта ... бекіттім» Үй тапсырмасын беремін |
Сабақты қорытындылау: Өтілген мақсат бойынша сұрақтар қою арқылы сабақты қорытындылаймын. 1.Сабақтың мақсаты қандай болды? 2.Сабақтың мақсатына жету үшін нені білу керек? 3.Нені түсінбедіңдер? Сабақ соңында оқушылардан рефлексия алу: - тақырып бойынша не білемін? - тағы не білгім келеді? - не істей аламын? Үйге тапсырма:№ |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» 1-10 баллдық жүйеде бағаланады. |
Бағалау парақтары; оқулық; |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Құрамында квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру
8 сынып Алгебра
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Квадрат түбір және иррационал өрнек |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Нусипова Гаухар Байдалиевна |
|||||
|
Күні: |
10.10.2025ж |
|||||
|
Сынып: 8 « Ә » |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құрамында квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.1.2.5құрамында түбір таңбасы бар өрнектерді түрлендіруді орындау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
құрамында түбір таңбасы бар өрнектерді түрлендіруді орындайды; |
|||||
|
Құндылықтарға баулу: |
Оқушыларды еңбек сүйгіштікке баулу. |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдас- тыру кезеңі 5мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу, түге лдеу; 2.Ынтымақтастық ахуал тудыру. 3.Шаттық шеңберін құру; 4. Мұғалім оқушыларға сабақ тақырыбымен және сабақ мақсатымен таныстыру. ІІ.Топтарға бөлу. Оқушыларды «Геометриялық фигуралар» әдісі арқылы 3 топқа бөлу. 1топ: 2.топ: 3топ: «Educaplay»платформасында қайталау есептерін беремін. https://www.educaplay.com/learning-resources/22579172-learning_resource.html
ІІІ Үй тапсырмасын тексеру: «Көрші»әдісі арқылы тексеремін 76 есеп |
Шаттық шеңберін құрып «Жылы жүрек-жақсы тілек!» әдісі арқылы бір-біріне тілек айтып,жақсы көңіл күй сыйлайды. Тиімділігі: Оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл -күйін көтереді, бауырмалдығын оятады.
Оқушылар шаңырақтың уықтарындағы жазылған сөздер арқылы төрт топқа бөлінеді.
Шешуі: 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9)
10) |
«Тамаша!»«Жарайсыңдар!» «Керемет!«Жақсы!» «Талпын! «Әрекет жаса!» -деген сияқты «Мадақтау сөз!» әдісі арқылы бағалау
«Сандық»бағалау парағы арқылы бағалау жүреді. Дескрипторы: * құрамында түбір таңбасы бар өрнектерді түрлендіруді орындайды *жауабын табады. |
8-сынып оқулығы Пән дәптерлері
«Геометриялық фигуралар» арқылы топқа бөлінеді. |
||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Топтық жұмыс: 1-топ
2-топ
3-топ
Жеке жұмыс : Оқулықпен № Жеке жұмыс. «Kahoot»ойыны арқылы оқушыларға жеке жеке есептерді беремін. https://create.kahoot.it/details/919e467f-281f-4007-93bf-f0734b50d127
|
|
|
|||
|
Сабақтың ортасы 25минут |
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Қорытындылау. Рефлексия. Тіркесті толықтырыңыз: «Бүгін мен сабақта ... білдім» «Бүгін мен сабақта ... үйрендім» «Бүгін мен сабақта ... таныстым» «Бүгін мен сабақта ... қайталадым» «Бүгін мен сабақта ... бекіттім» Үй тапсырмасын беремін |
Сабақты қорытындылау: Өтілген мақсат бойынша сұрақтар қою арқылы сабақты қорытындылаймын. 1.Сабақтың мақсаты қандай болды? 2.Сабақтың мақсатына жету үшін нені білу керек? 3.Нені түсінбедіңдер? Сабақ соңында оқушылардан рефлексия алу: - тақырып бойынша не білемін? - тағы не білгім келеді? - не істей аламын? Үйге тапсырма:№ |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» 1-10 баллдық жүйеде бағаланады. |
Бағалау парақтары; оқулық; |
||
шағым қалдыра аласыз






