Тексерілді:
|
Бөлім: Дизайн және технология |
Мектеп: І.Кеңесбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп |
|||||
|
Күні: 14.03.2025 |
Оқытушының аты-жөні: Тултаева М |
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құрақ бұйымдарын дайындау.Бұйымды безендіру |
|||||
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
5.2.3.3-Шығармашылық жұмыстар мен бұйымдар дайындау үдерісінде қазақтың ұлттық мәдениет элементтерін пайдалану; 5.3.1.1-Бүкіл сыныпқа дайын жұмысты таныстыру (көрме). |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
*Шығармашылық жұмыстар мен бұйымдар дайындау үдерісінде қазақтың ұлттық мәдениет элементтерін пайдаланады. *Білім алушы бүйым жасау кезінде маериалдар мен құралдарды қауәпсіздік техникасын сақтау арқылы қолданады. |
|||||
|
Қүндылық: Жасампаздық және жаңашылдық |
*Тапсырмаларға шығармашылықпен қарай білу,өз шешімдері мен идеяларын ұсына білу. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басталуы 5 минут
|
Ұйымдастыру кезеңі.Оқушыларды жаңа тақырып пен оқу мақсаттарымен таныстыру.
|
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Оқушылар сұрақтарға жауап береді.
|
«Бас бармақ» әдісі арқылы |
Дайын жұмыстар: көрпеше, жастық,қоржын т.б.
|
||
|
Сабақтың ортасы 35 минут
|
Оқушыларға тәжірибелік жұмысты орындау бойынша келесі нұсқау жүргізеді.
Дескриптор:
-сыныптастарының жұмыстарына өз пікірін айтады;
|
Тапсырма Өзіңіздің және сыныптастарыңыздың құрақ көрпешесін / квилт техникасында жасаған жамылғысын талдаңыз.
|
КБ:“Екі жұлдыз, бір тілек” |
Нұсқау карта Дайын жұмыстар Wordwoll программасымен жұмыс жасау
|
||
|
Сабақтың аяқталуы 5 минут
|
Сабақтың соңында жүргізілген жұмысқа талдау жасайды және қандай жұмыс жақсы атқарылды ал, қай жерін әрі жетілдіру керек екендігіне (рефлексия) жасайды. |
Оқушылар тапсырмаларды орындау жетістіктеріңе байланысты «Жетістік баспалдағына» стикер жабыстыру арқылы өз өздеріңді бағалаңдар. |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Құрақ бұйымдарын дайындау. Бұымды безендіру
Құрақ бұйымдарын дайындау. Бұымды безендіру
Тексерілді:
|
Бөлім: Дизайн және технология |
Мектеп: І.Кеңесбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп |
|||||
|
Күні: 14.03.2025 |
Оқытушының аты-жөні: Тултаева М |
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құрақ бұйымдарын дайындау.Бұйымды безендіру |
|||||
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
5.2.3.3-Шығармашылық жұмыстар мен бұйымдар дайындау үдерісінде қазақтың ұлттық мәдениет элементтерін пайдалану; 5.3.1.1-Бүкіл сыныпқа дайын жұмысты таныстыру (көрме). |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
*Шығармашылық жұмыстар мен бұйымдар дайындау үдерісінде қазақтың ұлттық мәдениет элементтерін пайдаланады. *Білім алушы бүйым жасау кезінде маериалдар мен құралдарды қауәпсіздік техникасын сақтау арқылы қолданады. |
|||||
|
Қүндылық: Жасампаздық және жаңашылдық |
*Тапсырмаларға шығармашылықпен қарай білу,өз шешімдері мен идеяларын ұсына білу. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басталуы 5 минут
|
Ұйымдастыру кезеңі.Оқушыларды жаңа тақырып пен оқу мақсаттарымен таныстыру.
|
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Оқушылар сұрақтарға жауап береді.
|
«Бас бармақ» әдісі арқылы |
Дайын жұмыстар: көрпеше, жастық,қоржын т.б.
|
||
|
Сабақтың ортасы 35 минут
|
Оқушыларға тәжірибелік жұмысты орындау бойынша келесі нұсқау жүргізеді.
Дескриптор:
-сыныптастарының жұмыстарына өз пікірін айтады;
|
Тапсырма Өзіңіздің және сыныптастарыңыздың құрақ көрпешесін / квилт техникасында жасаған жамылғысын талдаңыз.
|
КБ:“Екі жұлдыз, бір тілек” |
Нұсқау карта Дайын жұмыстар Wordwoll программасымен жұмыс жасау
|
||
|
Сабақтың аяқталуы 5 минут
|
Сабақтың соңында жүргізілген жұмысқа талдау жасайды және қандай жұмыс жақсы атқарылды ал, қай жерін әрі жетілдіру керек екендігіне (рефлексия) жасайды. |
Оқушылар тапсырмаларды орындау жетістіктеріңе байланысты «Жетістік баспалдағына» стикер жабыстыру арқылы өз өздеріңді бағалаңдар. |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз













