|
Бөлім: Қыс бейнесі |
№3арнайы мектебі КММ |
|
Педагог:Дефектолог Суйеубаева Д.Т. |
Оқу ісінің меңгерушісі.Тулебаева А.К ----- |
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қыс бейнесі. Есте сақтау қабілеттерін дамытуға арналған жаттығулар Заттармен жұмыс. Зат есім |
|
Түзету жұмысы |
Есте сақтау, есту, көру қабілеттерін жетілдіру. |
|
Сабақтың мақсаты: |
8.1.3. Заттардың орналасуы, қызметі, түр-түсін танып білу. 8.2.3.Оң,сол,батыс, шығыс бағыттарын үйрену. 8.3.3.Есте сақтап, көру анализі мен синтезін дамыту. Өзін қоршаған заттарға ұқыпты болуға тәрбиелеу. |
|
Сөздік материалдар |
Заттар, суреттер, қима қағаздар, т.б |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту 7 мин. |
Ұйымдастыру кезеңі: Мұғалім оқушыны шаттық шеңберіне тұрғызады. Ынтымақтастық атмосферасын орнату үшін мұғаліммен амандасады |
Мақсаты: оқушының бойында идея немесе тілек білдіру, тыңдау дағдыларын дамытуға бағыттау, сондай-ақ барлық оқушыларды қатыстыру арқылы оқыту жағдайларын теңестіру.
|
Тиімділігі: оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны |
||
|
Жаңа сабаққа кіріспе
|
(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. Мұғалім оқушыға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады. |
Сұрақтар қояды, пікірін толықтырады. Өз ойымен бөліседі. Оқушы сұрақтарға жауап беріп, өзара талқылау жасайды. Осы тапсырманы орындау арқылы оқушылардың айтылым дағдысы қалыптасады |
Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Суреттер |
||
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 26 мин. |
Қыс бейнесі туралы әңгімелеу Қыстың ерекшелігі және қыс айланыр айту |
Аудиомәтінді тыңдау |
Дескриптор - Аудиомәтінді тыңдайды - Сұрақтарға жауап береді. |
6-сынып оқулығы, жұмыс дәптері аудиомәтін |
||
|
і 3мин |
3-тапсырма
|
Айтылым Суреттерді пайдалынып диалог құрады. |
Сұраққа жауап береді
|
6-сынып оқулығы Жұмыс дәптерлері Суреттер топтамасы |
||
|
4мин |
4-тапсырма
|
Айтылым Заттар туралы түсінік беру. Бізідің өміріміздегі алатын орны. Зат есім. Ережесі мен түрлерін ажырату |
|
Кесте Ақ парақтар Сұрақтар жазылған қима- қағаздар |
||
|
Сабақтың соңы Рефлексия 5 мин.
|
Кері байланыс. «Чемодан, еттартқыш, қоқыс жәшігі». Мұғалім оқушылардың сабаққа рефлексиясын тыңдайды. Үй тапсырмасын береді. |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
Мұғалім оқушыларды «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды. Жарайсың! Жақсы! Талпын! |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қыс бейнесі
Қыс бейнесі
|
Бөлім: Қыс бейнесі |
№3арнайы мектебі КММ |
|
Педагог:Дефектолог Суйеубаева Д.Т. |
Оқу ісінің меңгерушісі.Тулебаева А.К ----- |
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қыс бейнесі. Есте сақтау қабілеттерін дамытуға арналған жаттығулар Заттармен жұмыс. Зат есім |
|
Түзету жұмысы |
Есте сақтау, есту, көру қабілеттерін жетілдіру. |
|
Сабақтың мақсаты: |
8.1.3. Заттардың орналасуы, қызметі, түр-түсін танып білу. 8.2.3.Оң,сол,батыс, шығыс бағыттарын үйрену. 8.3.3.Есте сақтап, көру анализі мен синтезін дамыту. Өзін қоршаған заттарға ұқыпты болуға тәрбиелеу. |
|
Сөздік материалдар |
Заттар, суреттер, қима қағаздар, т.б |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту 7 мин. |
Ұйымдастыру кезеңі: Мұғалім оқушыны шаттық шеңберіне тұрғызады. Ынтымақтастық атмосферасын орнату үшін мұғаліммен амандасады |
Мақсаты: оқушының бойында идея немесе тілек білдіру, тыңдау дағдыларын дамытуға бағыттау, сондай-ақ барлық оқушыларды қатыстыру арқылы оқыту жағдайларын теңестіру.
|
Тиімділігі: оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны |
||
|
Жаңа сабаққа кіріспе
|
(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. Мұғалім оқушыға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады. |
Сұрақтар қояды, пікірін толықтырады. Өз ойымен бөліседі. Оқушы сұрақтарға жауап беріп, өзара талқылау жасайды. Осы тапсырманы орындау арқылы оқушылардың айтылым дағдысы қалыптасады |
Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Суреттер |
||
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 26 мин. |
Қыс бейнесі туралы әңгімелеу Қыстың ерекшелігі және қыс айланыр айту |
Аудиомәтінді тыңдау |
Дескриптор - Аудиомәтінді тыңдайды - Сұрақтарға жауап береді. |
6-сынып оқулығы, жұмыс дәптері аудиомәтін |
||
|
і 3мин |
3-тапсырма
|
Айтылым Суреттерді пайдалынып диалог құрады. |
Сұраққа жауап береді
|
6-сынып оқулығы Жұмыс дәптерлері Суреттер топтамасы |
||
|
4мин |
4-тапсырма
|
Айтылым Заттар туралы түсінік беру. Бізідің өміріміздегі алатын орны. Зат есім. Ережесі мен түрлерін ажырату |
|
Кесте Ақ парақтар Сұрақтар жазылған қима- қағаздар |
||
|
Сабақтың соңы Рефлексия 5 мин.
|
Кері байланыс. «Чемодан, еттартқыш, қоқыс жәшігі». Мұғалім оқушылардың сабаққа рефлексиясын тыңдайды. Үй тапсырмасын береді. |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
Мұғалім оқушыларды «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды. Жарайсың! Жақсы! Талпын! |
|
||
шағым қалдыра аласыз






















