Информатика пәнінен қысқа мерзімді жоспар. -сынып.
|
Апта: Күні: |
Пәні Информатика |
Мұғалім аты-жөні Қасымбекова Г.М. |
Қарасай ауылы №20 АОМ - «а,ә» - сыныптары |
Оқу-ісінің меңгерушісі
________ОраздыбаевИ.Қ. |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
||||||||||
|
Сілтеме: |
|
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
||||||||||
|
Білімділік мәні: |
|
|||||||||
|
Дамытушылық мәні: |
Практикалық дағдыларын дамыту,өз бетінше жұмыс жасауда білімдерін пайдалана білуге, пәнге деген қызығушылығын қалыптастыру. |
|||||||||
|
Тәрбиелік мәні: |
Ұқыптылыққа, ізденімпаздыққа, шығармашылыққа тәрбиелеу |
|||||||||
|
Бағалау критериясы: |
|
|||||||||
|
Түйінді идеялар: |
|
|||||||||
|
Сабақтың түрі: |
Жаңа сабақ |
|||||||||
|
Әдіс-тәсілдері: |
АКТ, ЖИГСО-1, диалогтық оқыту |
|||||||||
|
Пәнаралық байланыс: |
Ағылшын, орыс тілдері. |
|||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин.) |
||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
|
|
|||||||||
|
Үй тапсырмасын тексеру (7 мин.) (сұрақ-жауап: түрткі болу, сынақтан өткізу және қайта бағыттау тәсілі) |
||||||||||
|
||||||||||
|
Қызығушылықты ояту (2 мин.) |
||||||||||
|
|
Оқушылар зейін қойып тыңдайды |
|||||||||
|
Мағынаны тану (Мұғалім жаңа тақырыпқа шығады. Бүгінгі сабақтың мақсаты мен міндеттеріне тоқталады.) |
||||||||||
|
ББҮ (2 мин.) |
||||||||||
|
ББҮ-ны толтыру |
ББ бойынша флипчартта жазу |
|||||||||
|
Білемін? |
Білгім келеді? |
Үйрендім? |
||||||||
|
Сабақтың негізгі бөлімі (20 мин.) |
||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
|
|
Оқушылар белсене қатысады. Суреттерді құрастыру арқылы ---топқа бөлініп отырады. Оқушылар --- топқа бөлініп сабақ құрылымымен таныстырылады. Топтағы әрбір оқушының қолдарына «бағалау парағы» беріледі. Оқушылар бірін-бірі бақылап топта жұмыс жасайды. |
|||||||||
|
Ой толғаныс (4 мин.) |
||||||||||
|
|
|
|||||||||
|
Қорыту. Күтілетін нәтиже (3 мин.) |
||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
|
Кері байланыс сұрақ-жауап: түрткі болу, сынақтан өткізу, басқаға бағыттау) |
Сұрақтарға жауап береді. |
|||||||||
|
Бағалау (2 мин.) |
||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
|
Бақылайды, бағалайды. Оқушылардың формативті бағалауымен өз бағасынан ортақ баға қояды. |
Оқушылар өзін-өзі бағалау парағын толтырады. Оқушылар өз топтарындағы көшбасшыларды анықтайды. |
|||||||||
|
Үйге тапсырма (1 мин.) |
||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
|
|
Тапсырманы күнделіктеріне белгілеп алады. |
|||||||||
|
Рефлексия (2 мин.) |
||||||||||
|
Сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын жазу үшін стикерлер тарату. Екі жұлдыз - бір тілек әдісін ұсыну. |
Сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын стикерлерге жазу. Екі жұлдыз - бір тілек әдісімен толтырады. |
|||||||||
Қысқа мерзімді жоспарлау.
|
Сабақты жоспарлаудан бұрын орта мерзімді жоспарды қараңыз. |
|
|
Ұзақ мерзімді Мектеп: №20 АОМ Жоспардың бөлімдері. Күні: Мұғалімнің аты жөні:Қасымбекова Г.М. Сынып: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
Осы сабақта қол жеткізіле-тін оқу мақ-саттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар істей алады: Көптеген оқушылар істей алады: Кейбір оқушылар істей алады: |
|
Бағалау критерийлері |
|
|
Тілдік мақсаттар |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
|
|
Пәнаралық байланыс |
|
|
Алдыңғы бөлім |
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
|
|
|
Сабақтың соңы |
Бағалау |
|
|
Саралау-оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз |
Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық пен қауіпсіздік техникасының сақталуы. |
|
Осы бөлімнен нені білдіңіздер? Нені түсіндіңіздер? Қандай сұрақтар пайда болды? |
Сабақты бағалау кестесі: 1.Сабақ қызықты өтті 2. Бүгін мынаны түсіндім? 3.Қиын болды |
Денсаулық сақтау технологиялары Сергіту сәттері мен белсенді әрекет түрлері. |
|
Сабақ бойынша рефлексия |
Осы бөлімде сабақ туралы ойланыңыз. Сол жақтағы бағанның негізгі сұрақтарына жауап беріңіз. |
|
|
|
||
Қысқа мерзімді жоспарлау.
|
Сабақты жоспарлаудан бұрын орта мерзімді жоспарды қараңыз. |
|
|
Ұзақ мерзімді Мектеп: №20 АОМ Жоспардың бөлімдері. Күні: Мұғалімнің аты жөні:Қасымбекова Г.М. Сынып: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар істей алады: Көптеген оқушылар істей алады: Кейбір оқушылар істей алады: |
|
Бағалау критерийлері |
|
|
Тілдік мақсаттар |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
|
|
Пәнаралық байланыс |
|
|
Алдыңғы бөлім |
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
|
|
|
Сабақтың соңы |
Бағалау |
|
|
Саралау-оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз |
Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық пен қауіпсіздік техникасының сақталуы. |
|
Осы бөлімнен нені білдіңіздер? Нені түсіндіңіздер? Қандай сұрақтар пайда болды? |
Сабақты бағалау кестесі: 1.Сабақ қызықты өтті 2. Бүгін мынаны түсіндім? 3.Қиын болды |
Денсаулық сақтау технологиялары Сергіту сәттері мен белсенді әрекет түрлері. |
|
Сабақ бойынша рефлексия |
Осы бөлімде сабақ туралы ойланыңыз. Сол жақтағы бағанның негізгі сұрақтарына жауап беріңіз. |
|
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді жоспар 9 сынып.
Қысқа мерзімді жоспар 9 сынып.
Информатика пәнінен қысқа мерзімді жоспар. -сынып.
|
Апта: Күні: |
Пәні Информатика |
Мұғалім аты-жөні Қасымбекова Г.М. |
Қарасай ауылы №20 АОМ - «а,ә» - сыныптары |
Оқу-ісінің меңгерушісі
________ОраздыбаевИ.Қ. |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
||||||||||
|
Сілтеме: |
|
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
||||||||||
|
Білімділік мәні: |
|
|||||||||
|
Дамытушылық мәні: |
Практикалық дағдыларын дамыту,өз бетінше жұмыс жасауда білімдерін пайдалана білуге, пәнге деген қызығушылығын қалыптастыру. |
|||||||||
|
Тәрбиелік мәні: |
Ұқыптылыққа, ізденімпаздыққа, шығармашылыққа тәрбиелеу |
|||||||||
|
Бағалау критериясы: |
|
|||||||||
|
Түйінді идеялар: |
|
|||||||||
|
Сабақтың түрі: |
Жаңа сабақ |
|||||||||
|
Әдіс-тәсілдері: |
АКТ, ЖИГСО-1, диалогтық оқыту |
|||||||||
|
Пәнаралық байланыс: |
Ағылшын, орыс тілдері. |
|||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин.) |
||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
|
|
|||||||||
|
Үй тапсырмасын тексеру (7 мин.) (сұрақ-жауап: түрткі болу, сынақтан өткізу және қайта бағыттау тәсілі) |
||||||||||
|
||||||||||
|
Қызығушылықты ояту (2 мин.) |
||||||||||
|
|
Оқушылар зейін қойып тыңдайды |
|||||||||
|
Мағынаны тану (Мұғалім жаңа тақырыпқа шығады. Бүгінгі сабақтың мақсаты мен міндеттеріне тоқталады.) |
||||||||||
|
ББҮ (2 мин.) |
||||||||||
|
ББҮ-ны толтыру |
ББ бойынша флипчартта жазу |
|||||||||
|
Білемін? |
Білгім келеді? |
Үйрендім? |
||||||||
|
Сабақтың негізгі бөлімі (20 мин.) |
||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
|
|
Оқушылар белсене қатысады. Суреттерді құрастыру арқылы ---топқа бөлініп отырады. Оқушылар --- топқа бөлініп сабақ құрылымымен таныстырылады. Топтағы әрбір оқушының қолдарына «бағалау парағы» беріледі. Оқушылар бірін-бірі бақылап топта жұмыс жасайды. |
|||||||||
|
Ой толғаныс (4 мин.) |
||||||||||
|
|
|
|||||||||
|
Қорыту. Күтілетін нәтиже (3 мин.) |
||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
|
Кері байланыс сұрақ-жауап: түрткі болу, сынақтан өткізу, басқаға бағыттау) |
Сұрақтарға жауап береді. |
|||||||||
|
Бағалау (2 мин.) |
||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
|
Бақылайды, бағалайды. Оқушылардың формативті бағалауымен өз бағасынан ортақ баға қояды. |
Оқушылар өзін-өзі бағалау парағын толтырады. Оқушылар өз топтарындағы көшбасшыларды анықтайды. |
|||||||||
|
Үйге тапсырма (1 мин.) |
||||||||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
|
|
Тапсырманы күнделіктеріне белгілеп алады. |
|||||||||
|
Рефлексия (2 мин.) |
||||||||||
|
Сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын жазу үшін стикерлер тарату. Екі жұлдыз - бір тілек әдісін ұсыну. |
Сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын стикерлерге жазу. Екі жұлдыз - бір тілек әдісімен толтырады. |
|||||||||
Қысқа мерзімді жоспарлау.
|
Сабақты жоспарлаудан бұрын орта мерзімді жоспарды қараңыз. |
|
|
Ұзақ мерзімді Мектеп: №20 АОМ Жоспардың бөлімдері. Күні: Мұғалімнің аты жөні:Қасымбекова Г.М. Сынып: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
Осы сабақта қол жеткізіле-тін оқу мақ-саттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар істей алады: Көптеген оқушылар істей алады: Кейбір оқушылар істей алады: |
|
Бағалау критерийлері |
|
|
Тілдік мақсаттар |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
|
|
Пәнаралық байланыс |
|
|
Алдыңғы бөлім |
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
|
|
|
Сабақтың соңы |
Бағалау |
|
|
Саралау-оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз |
Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық пен қауіпсіздік техникасының сақталуы. |
|
Осы бөлімнен нені білдіңіздер? Нені түсіндіңіздер? Қандай сұрақтар пайда болды? |
Сабақты бағалау кестесі: 1.Сабақ қызықты өтті 2. Бүгін мынаны түсіндім? 3.Қиын болды |
Денсаулық сақтау технологиялары Сергіту сәттері мен белсенді әрекет түрлері. |
|
Сабақ бойынша рефлексия |
Осы бөлімде сабақ туралы ойланыңыз. Сол жақтағы бағанның негізгі сұрақтарына жауап беріңіз. |
|
|
|
||
Қысқа мерзімді жоспарлау.
|
Сабақты жоспарлаудан бұрын орта мерзімді жоспарды қараңыз. |
|
|
Ұзақ мерзімді Мектеп: №20 АОМ Жоспардың бөлімдері. Күні: Мұғалімнің аты жөні:Қасымбекова Г.М. Сынып: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар істей алады: Көптеген оқушылар істей алады: Кейбір оқушылар істей алады: |
|
Бағалау критерийлері |
|
|
Тілдік мақсаттар |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
|
|
Пәнаралық байланыс |
|
|
Алдыңғы бөлім |
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
|
|
|
Сабақтың соңы |
Бағалау |
|
|
Саралау-оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз |
Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық пен қауіпсіздік техникасының сақталуы. |
|
Осы бөлімнен нені білдіңіздер? Нені түсіндіңіздер? Қандай сұрақтар пайда болды? |
Сабақты бағалау кестесі: 1.Сабақ қызықты өтті 2. Бүгін мынаны түсіндім? 3.Қиын болды |
Денсаулық сақтау технологиялары Сергіту сәттері мен белсенді әрекет түрлері. |
|
Сабақ бойынша рефлексия |
Осы бөлімде сабақ туралы ойланыңыз. Сол жақтағы бағанның негізгі сұрақтарына жауап беріңіз. |
|
|
|
||
шағым қалдыра аласыз













