Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Материалдар / қысқа мерзімді жоспар " Тұраты электр тогы" 8сынып
2023-2024 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған
қысқа мерзімді жоспар " Тұраты электр тогы" 8сынып
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
Сабақ жоспары
Пәні : Физика
Мектеп: №29 ЖББОМ
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы
Тұрақты электр тогы
Күні:
Мұғалімнің аты-жөні:Авий Жумагул
Сынып: 8
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
Тізбек бөлігі үшін Ом заңы
Осы сабақта жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
8.4.2.6 – тізбек бөлігі үшін Ом заңын есептер шығаруда қолдану
Сабақ мақсаты
Тізбек бөлігі үшін Ом заңынесептер шығаруда қолдану
Бағалау критерийі
Тізбек бөлігі үшін Ом заңын қалай тұжырымдалатынын біледі.
Шамаларды бірліктер жүйесінде сәйкестендіреді.
Ом заңын есептер шығарып талдайды.
Тілдік мақсаттар
Оқушылар:Пәндік лексика және терминология:
Құндылықтарға баулу
Индустрияландыру мен инновацияларға негізделген экономикалық өсу
Пәнаралық байланыс
Есептерді шығару арқылы математика пәнін пайдалану
Тақырып бойынша алдыңғы білім
Электр тізбегі және оның құрамды бөліктері, ток күшi, кернеу.
Жоспар
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері
Ресурстар
Басталуы
(5-мин)
Ұйымдастыру кезеңі: Ынтымақтастықты қалыптастыру.Тілек тілеу.Топқа бөлу:І топ: Ток күшіІІ топ : КернеуІІІ топ : КедергіБілім дағдысы: Білу,ТүсінуБелсенді оқыту: «Екі шеңбер» (W)Оқушылар үйден дайындап келген сұрақтарға жауап алып, көршісінің сұрағына жауап береді.Керібайланыс: «Ынталандыру»
Қыйынды қағаздар
Ортасы(25-мин)
Білім дағдысы:Түсіну Белсенді оқыту: «Зерттеуге негізделген оқу». (D)Тапсырма:Мұғалімнің жетекшілігімен жүретін зерттеу.
Көрсетілім бойынша не ойлайсыңдар?
Тәжірибеден нені байқадыңдар?
Өлшеуіш аспаптарының көрсеткішінің қалай өзгереді?
Графиктің көрсеткішін қалай тұжырымдауға болады?
Бұл қандай шама? Өлшем бірлігі қандай?
Кері байланыс: талқылау
Білім дағдысы: БілуБелсенді оқыту: «Сәкестігін тап».Тапсырма:Сәйкестендір (І)
БейнекөрсетілімГрафик
Үлестірме
Аяқталуы(15-мин)
Білім дағдысы: Қолдану.Белсенді оқыту: «Ой-толғаныс» (І)Тапсырма:Есептер1. Қалта фонары қыл сымының кедергісі 15 Ом болса және ол кернеуі 4, 5 В батареяға қосылса, онда осы қалта фонарының электр шамынан өтетін ток күші неге тең болар еді?_________________2) I = 10 A ток t= 10 мин уақытта өткізгіштің көлденең қимасы арқылы өтетін заряд. _________________В – деңгейі:3)Кедергісі R=5 Ом өткізгіштен t = 1.5 мин уақытта q = 45Кл заряд өтеді. Өткізгіштің ұштарындағы кренеу. ______________4) Егер кедергісі 120 Ом резистор арқылы 6 А тоқ өтетін болса,параллель қосылған кедергісі 80 Ом резистор арқылы өтетін ток күші._______________Үйге 9-тапсырма;Үйге 18жаттығу3,164бет
Үлестірмелер
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз