Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Ата-баба мұрасын құрметтейміз
Күні: 23.11.2021
Машықкер: Советова Мадина
Әдіскер: Мусанова А.Д.
Бағасы:
Қолы:
|
Бөлім |
Мәдени мұра |
|||||||||||||||
|
Машықкердің аты-жөні |
Советова М.С. |
|||||||||||||||
|
Күні: |
23.11.2021 |
|||||||||||||||
|
Сынып: |
4 «Г» |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ата-баба мұрасын құрметтейміз |
|||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.3.1 Шығармашылық жұмысын сызба,диафильм, Таныстырылым түрінде ұсыну |
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Б |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы 3 минут |
-Сәлемдесу -Таныстыру -Психологиялық даярлық «Амандасу салтымыз, Бармысыздар, жалпыңыз. Бағалыны артына, Қалдырған екен халқымыз» -Сабақ ережесімен таныстыру
«Суреттер» әдісі -Топқа бөлу 1. Ұлттық саз аспаптарын түсіндіруші топ 2. Зергерлік бұйым жасаушы топ 3. Халық әнін орындаушылар мен күйшілер тобы 4. Шежіреші жеті ата тобы |
Оқушылар тақтаға ілінген өлең жолдарын мұғаліммен қайталап оқиды. |
|
Суреттер
|
||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 6 минут 10 мин 2 мин 6 мин |
1-топ Ұлттық саз аспаптардың суретін салып, сипаттама береді. 2-топ Зергерлік бұйымдардың атын атайды. 3-топ Халық әнінен бір шумақ ән орындайды. 4-топ Отбасы мүшелерін атайды. «Көз жүгірту» әдісі
Ермек Өтетілеуұлы
Бұрынғы Ақмола, қазіргі Нұр-Сұлтан қаласында туған. Ақын Аудармашы
«Түсініп оқы» айдары
5-жаттығу «Ассоциация» әдісі «Сөзсайыс-айтысқа» деген тіркестегі айтыс өнері туралы не білесіңдер?
Айтыс
7- тапсырма «Ой қозғау» әдісі Қазақтың жақсы дәстүрін сақтап, жалғастыру үшін не істер едің? |
Оқушылар өздеріне берілген таратпа материалдар бойынша жұмыс жасайды.
Мұғалім оқушыларға автор жайлы мағлұмат береді.
«Біз – қазақ баласы» атты өлеңді оқушылар шумақтарға бөліп оқиды. Әр шумақтан соң талдау жасалып, мағынасы ашылып отырады.
Оқушылар айтыс сөзіне сипаттама береді.
Сынып ішінде ойларын талқыға салу. |
|
Оқулық (125 бет), дәптер Таратпа материалдар.
Оқулық (125 бет)
|
||||||||||||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
Әр оқушыға боялмаған түймедақ гүлі таратылады. Оқушылар түймедақ гүлін егер:
|
Сабақтан алған білімін, не үйренгенін айтады. |
|
|
||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді жоспар "Ата-баба мұрасын құрметтейміз"
Қысқа мерзімді жоспар "Ата-баба мұрасын құрметтейміз"
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Ата-баба мұрасын құрметтейміз
Күні: 23.11.2021
Машықкер: Советова Мадина
Әдіскер: Мусанова А.Д.
Бағасы:
Қолы:
|
Бөлім |
Мәдени мұра |
|||||||||||||||
|
Машықкердің аты-жөні |
Советова М.С. |
|||||||||||||||
|
Күні: |
23.11.2021 |
|||||||||||||||
|
Сынып: |
4 «Г» |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ата-баба мұрасын құрметтейміз |
|||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.3.1 Шығармашылық жұмысын сызба,диафильм, Таныстырылым түрінде ұсыну |
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Б |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы 3 минут |
-Сәлемдесу -Таныстыру -Психологиялық даярлық «Амандасу салтымыз, Бармысыздар, жалпыңыз. Бағалыны артына, Қалдырған екен халқымыз» -Сабақ ережесімен таныстыру
«Суреттер» әдісі -Топқа бөлу 1. Ұлттық саз аспаптарын түсіндіруші топ 2. Зергерлік бұйым жасаушы топ 3. Халық әнін орындаушылар мен күйшілер тобы 4. Шежіреші жеті ата тобы |
Оқушылар тақтаға ілінген өлең жолдарын мұғаліммен қайталап оқиды. |
|
Суреттер
|
||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 6 минут 10 мин 2 мин 6 мин |
1-топ Ұлттық саз аспаптардың суретін салып, сипаттама береді. 2-топ Зергерлік бұйымдардың атын атайды. 3-топ Халық әнінен бір шумақ ән орындайды. 4-топ Отбасы мүшелерін атайды. «Көз жүгірту» әдісі
Ермек Өтетілеуұлы
Бұрынғы Ақмола, қазіргі Нұр-Сұлтан қаласында туған. Ақын Аудармашы
«Түсініп оқы» айдары
5-жаттығу «Ассоциация» әдісі «Сөзсайыс-айтысқа» деген тіркестегі айтыс өнері туралы не білесіңдер?
Айтыс
7- тапсырма «Ой қозғау» әдісі Қазақтың жақсы дәстүрін сақтап, жалғастыру үшін не істер едің? |
Оқушылар өздеріне берілген таратпа материалдар бойынша жұмыс жасайды.
Мұғалім оқушыларға автор жайлы мағлұмат береді.
«Біз – қазақ баласы» атты өлеңді оқушылар шумақтарға бөліп оқиды. Әр шумақтан соң талдау жасалып, мағынасы ашылып отырады.
Оқушылар айтыс сөзіне сипаттама береді.
Сынып ішінде ойларын талқыға салу. |
|
Оқулық (125 бет), дәптер Таратпа материалдар.
Оқулық (125 бет)
|
||||||||||||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
Әр оқушыға боялмаған түймедақ гүлі таратылады. Оқушылар түймедақ гүлін егер:
|
Сабақтан алған білімін, не үйренгенін айтады. |
|
|
||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


















