Материалдар / Қысқа мерзімді жоспар. "Менің білуімше..." 4-сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Қысқа мерзімді жоспар. "Менің білуімше..." 4-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Қысқа мерзімді жоспар орыс тілінде оқытылатын 4-сыныпқа арналған. Бұл тақырып "Табиғат құбылыстары" бөліміне қатысты.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
11 Ақпан 2021
2712
12 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


Бөлім:

Табиғат құбылыстары.

Педагогтің аты-жөні

Ақышова Динара Жолбырқызы

Күні:


Сынып: 4

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

4 б

4 в

4 г

4 б

4 в

4 г








Сабақтың тақырыбы

Менің білуімше...

Дағды

Тыңдалым, айтылым. грамматика

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.2.5.1 шығарманың кейіпкері туралы пікірлерді (менің түсінігім бойынша, ... оның пікірінше, ... , оның айтуынша, ..., кейбір адамдардың ойынша, …) салыстыра отырып бағалау.

4.5.1.5 өз бетінше сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтап жай және құрмалас (салалас, себеп-салдарлык, қатынасты білдіретін жалғаулықтар арқылы) сөйлем құру.

4.1.5.1 тыңдалған оқиға/әңгіме бөліктерінің жалғасын болжау.

Сабақтың мақсаты

Барлығы: тыңдалған оқиға/әңгіме бөліктерінің жалғасын болжай-ды.

Көбісі: шығарманы салыстыра отырып бағалайды.

Кейбіреуі: өз бетінше сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтап жай және құрмалас сөйлем құрайды.

Бағалау критерийлері

Тыңдалған оқиға/әңгіме бөліктерінің жалғасын болжау.

Мәтінді, шығарманы салыстыра отырып бағалау.

Өз бетінше сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтап жай және құрмалас сөйлем құрау.

Тілдік міндеттер

Құбылмалы, мекен, өзгеру.

Алдыңғы білім

Аймақтар табиғаты.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыты

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Кіріспе

1.Ұйымдастыру кезеңі 1мин


2.Психологиялық ахуал 2 мин





3. Үй жұмысын тексеру 3 мин


1.Сәлемдесу. Оқушылармен амандасып, түгендеу. Кезек-шімен сұхбат жүргізу.


2. Бір-бірімізді тыңдаймыз де-сек 1 рет қол шапалақтаймыз!

Ұйымшыл боламыз десек 2 рет

Белсенділік танытамыз десек 3 рет шапалақтаймыз!


3. «Бір минут» әдісі арқылы үй жұмысын тексеру.

Оқушылар амандасады.



Оқушылар қол шапа-лақтайды.





Бір минут ішінде жазған шығармаларын оқиды. (3 оқушы)











Тамаша!












Негізгі бөлім

Сөздік жұмысы



Детонатты графика.

Жаңа сөздермен таныстыру.

Құбылмалы – неустойчивая, изменчивая

Мекен – место

Өзгеру - меняться

Жаңа сөздермен сөз тіркестерін, сөйлемдер құру.

Тамаша!

Оқулық

Оқылым.

«Графикалық органайзер» тә-сілі. 82-бет, 1-тапсырма. Алма-тының табиғаты туралы кес-темен таныс. Бос орынды то-лықтыр.


Алматының табиғаты туралы берілген кесте-дегі бос орындардың орнына сөздер қойып оқиды.

«Бас бармақ» әдісі


Бас бармақ суреті


Айтылым.

«ПОПС» әдісі. 83-бет, 3-тап-сырма. Нұр-Сұлтан туралы ай-тыңдар.

Үлгіні қолданып сөй-лейді.

Өте жақсы!

Оқулық


«Оқиға картасы» тәсілі. 5-тап-сырма. Қоршауда берілген мә-тін бөліктерінің ретін анықта.

Оқушылар мәтін бөлік терін оқып, ойланып, ретін анықтайды.

Жарайсыңдар!

Аудиотаспа

Бағалау критерийі:

Тыңдаған материалдың (ұзақтығы 2-2,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру.

Тыңдаған материалдың (ұзақтығы 2-2,5 мин) мазмұны бойынша сөйлемді толықтыру және түйінді тұстарын анықтау/кесте толтыру/кластер құрастыру/болжау.

Бейтаныс сөздер кездесетін шағын мәтіндегі негізгі ойды түсіну.

Дескриптор:

ыңдаған материалдың (ұзақтығы 2-2,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді.

-тыңдаған материалдың (ұзақтығы 2-2,5 мин) мазмұны бойынша сөйлемді толықтырады және түйінді тұстарын анықтайды /кесте толтырады / кластер құрастырады /болжайды.

ейтаныс сөздер кездесетін шағын мәтіндегі негізгі ойды түсінеді.

Рефлексия

Рефлексиялық түстер

Қызыл түс- мен түсіндім

Көк түс-мен үйрендім

Сары-қиындық тудырды




Бағалау

Дескриптор мен бағалау кри-терийін басшылыққа алып бағалау.




Үй жұмысы

84-бет, 6-тапсырма.


















Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!