Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Қысқа мерзімді жоспарлар
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Білім беру ұйымының атауы |
Тереңкөл кмм |
|||||
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
|||||
Педагогтің аты-жөні: |
Ищанова Л |
|||||
Күні: |
22 01 24 |
|||||
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы: |
№73 сабақ. Ілік септік |
|||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.3.1 – мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру. |
|||||
Сабақтың мақсаты |
Тыңдаған мәтін бойынша диалог құрайды, ілік септіктің жалғауларын ажыратуды үйренеді |
|||||
Құндылықтар |
ҰЛТТЫҚ МҮДДЕ: Ұлттық мұраға ұқыпты қарау |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Психологиялық ахуал қалыптастыру Өткен тақырыпты қайталау «Ілік септік» тақырыбы 40-жаттығу Аспанның жүзі жарқ етті, Ақ найза жерге сарт етті Найзағай Аспанның(ілік с) жүзі. Жаңа тақырып 41-жаттығу. Мәтінді оқу «Телефон арқылы әңгіме» тәсілі бойынша жұмыс ұйымдастырылады. -Анар, сен жер сілкінгенде сыртқа шыға алмай қалчаң не істейсің? -Үстелдің астына тығыламын -Ал сен өзің не істейсің? -Үйдің бұрышына тығыламын. 42-жаттығу Жанартаудың атқылаған орны шұңқыр болып қалады. Кейде сондай шұңқырға жаңбырдың суы толып көлге айналады. Ілік септігіндегі сөздер: жанартаудың,жаңбырдың. 43-жаттығу Дұрыс болатын әрекет: Айқайлап, үлкендерді көмекке шақыру 44-жаттығу Табиғатта қауіпті жағдай орын алса, үлкендерді көмекке шақырамын. Қауіпсіздік ережесін сақтаймын. Үйге тапсырма 45-жаттығу Жер-жердің Тау-таудың Қабаттар-қабаттардың Үй-үйлер
|
Шаттық шеңберін жасайды Ілік септігін пысықтайды Оқушылар бір-біріне арқысын сүйеп отырады да, телефон арқылы диалог жүргізеді. Жаңа тақырыпты түсініп алады Сөйлемдерді көшіріп жазып,тыныс белгісін қояды Ілік септігіндегі сөздерді табады Дұрыс әрекетті табады Табиғаттағы қауіпті жағдайлар кезінде не істейтінін жазады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мадақтау арқылы бағалап отыру ҚБ:
Дескрипторы: Тыңдалған материал бойынша өз пікірін білдіреді-1Б Мәтіндерге салыстырмалы талдау жасайды-1Б
ДескриптоР: Көркем жазу емлесін сақтап,көшіріп жазады-1Б Тыныс белгісін қойып, ілік септігіндегі сөздерді табады-1Б Дескриптор: Дұрыс әрекетті атайды-1Б Жауапты жазып алады-1Б Дескриптор: Қауіпсіздік ережесін біледі-1Б Көркем жазу емлесін сақтайды-1Б
Дескриптор: Мәтіннен зат есімдерді теріп жазады-1Б Оларға ілік септігінің жалғауын жалғайды-1Б «Екі жұлдыз,бір тілек» әдісі |
Дәптер Ереже жазылған плакат Телефон Жер сілкінісі туралы бейнебаян Дәптер Тақта Суреттер Суреттер Табиғаттағы апаттар жайлы суреттер Зат есім туралы ереже жазылған плакат Кері байланыс парақтары |
Білім беру ұйымының атауы |
Тереңкөл кмм |
|||||
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
|||||
Педагогтің аты-жөні: |
Ищанова Л |
|||||
Күні: |
24 01 24 |
|||||
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың
тақырыбы:< Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |