Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Білім беру ұйымының атауы |
Төлеген Айбергенов атындағы №16 орта мектеп |
|||||||||||||||||||
Пәні: |
Математика |
|||||||||||||||||||
Бөлім: |
Тағам және сусын |
|||||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: |
Маликова Г.А |
|||||||||||||||||||
Күні: |
02.05.2024ж |
|||||||||||||||||||
Сынып: |
1 Ә сынып |
|
||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: |
№120 сабақ. Есептер |
|||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.4.2.2** сәйкестік пен ақиқаттықты анықтауға берілген қарапайым логикалық есептерді шығару; 1.5.2.5 деректерді жинақтау, жүйелеу және толықтыру/қолда бар материалдарды пайдаланып, кестелер, пиктограмма мен диаграммалар құрастыру. |
|||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты |
сәйкестік пен ақиқаттықты анықтауға берілген қарапайым логикалық есептерді шығарады деректерді жинақтайды, жүйелеу және толықтырады/қолда бар материалдарды пайдаланып, кестелер, пиктограмма мен диаграммалар құрастырады |
|||||||||||||||||||
Құндылықтар |
Талап: жаңаны тануға,білуге ұмтылу |
|||||||||||||||||||
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау «Диаграмма» ойыны Сыныптас достарыңның қайсысы қандай жемісті жақсы көретінін диаграммаға сал Тақырыпты ашу Шарты Сұрағы Шешуі Жауабы Осы бөлімдерден тұратын математикалық амал Жауабы: есеп Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма.ҰЖ.Жаңа тақырып Оқулықпенжұмыс. №1.Есептің шарты бойынша кестеге «плюс», «минус» қой
Ережемен жұмыс Оқулықтағы есепке берілген түіндірмені оқып танысады
ЕБҚ Жемістердің санына тиісті диаграмма сыз
Өзіндік жұмыс №2.Есепті оқы. Кесте құрып, есеп шарты бойыншатолтыр. Сұраққа жауап бер.
Сергіту сәті. «Нейрожаттығулар» әдісі Музыкаға ілесіп қимылдар жасайды
Жұптық жұмыс №3.Есептің шартын және сұлбасын толықтыр.Есепті шығар
Барлығы- 30 доп Алынды-10доп Қалды-?доп 30-10=20 Ж: 20доп қалды
Зерттеушілік тапсырма №4.Сен көгөністерді жеу не үшін маңызды екенін білесің. Көгөністер туралы есеп шығар Жауабы: Орамжапырақ- қызыл тәрелкегесалынды Қызанақ- сары тәрелкеге салынды Қызылша-жасыл тәрелкеге алынды
ҚЖ: Саралау тапсырмалары 1-деңгей: Отбасыңдағы кімнің қай жемісті жақсы көретінін кестеге сал 2-деңгей Есепті шығар Шие- 5кг Өрік-?, 2кг кем 3-деңгей Өз ойыңмен есеп құрастырып, оны шығар. Сызбасын сыз
Кері байланыс
|
Сәттілік дөңгелегі арқылы сабаққа қандай көңіл күймен келгенін айтады
Диаграмма құрастыра ды
Есеп құрылы мын еске түсіреді
Тапсырма ны орындайды
Кестені толтырады
Ережемен танысады
Жеке жұмыс жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Диаграмма құрады
Жаттығу жасайды
Есепті шығарады
Зерттеуші
лік тапсырма
орындай Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |