Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Файлдармен жұмыс
(сабақтың тақырыбы)
|
Білім беру ұйымының атауы |
Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі |
|
|
Бөлім: |
Алгоритмдеу және программалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Н.Жалғасбаева |
|
|
Күні: |
26.11.24 |
|
|
Сынып: 10 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Практикалық жұмыс. Процедуралар мен функциялармен жұмыс |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.5.1.3 Ақпаратты оқу және жазу үшін файлдарды пайдалану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Ақпаратты оқу және жазу үшін файлдарды пайдаланудың программасын құруды үйрену |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1) Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. 3) Үй тапсырмасын тексеру. Өткен тақырыпты қайталау "Идеялар себеті" Тақтада себет белгішесі бейнеленген, онда барлық оқушылар зерттелетін тақырып туралы білетіндерінің барлығы шартты түрде жиналады. Ақпарат алмасу келесі рәсім бойынша жүргізіледі: Сабақтың тақырыбы мен мақсаттары тұжырымдалады |
Балалар сабаққа дайындалады, бір-біріне жақсы тілектер айтады Сұрақтарды, терминдерді жинайды |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты меңгеру "Кластер" әдісі Топтағы оқушылар параграфтың мәтінін оқиды және "процедурамен жұмыс" кластерін жасайды әр топтың спикері өз кластерін қорғайды, қалған топтар нақтылау сұрақтарын қояды Сергіту сәті.
Білімді бекіту.
|
Көз жаттығуларын орындайды - әрекеттердің дұрыс ретін анықтайды - программа кодын жазады - орындалу нәтижесін жазады - интерактивті тапсырманы орындайды |
Дескриптор : - жұмыс парағы бойынша тапсырманы орындайды: 1б - файл анықтамасын жазады1б |
Презентация, Оқулық Жұмыс парағы, оқулық
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: "Python-да файлдармен жұмыс істеу ерекшеліктері" тақырыбына шағын эссе жаз. Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
Informatica_didactics
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары Файлдармен жұмыс
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары Файлдармен жұмыс
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Файлдармен жұмыс
(сабақтың тақырыбы)
|
Білім беру ұйымының атауы |
Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі |
|
|
Бөлім: |
Алгоритмдеу және программалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Н.Жалғасбаева |
|
|
Күні: |
26.11.24 |
|
|
Сынып: 10 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Практикалық жұмыс. Процедуралар мен функциялармен жұмыс |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.5.1.3 Ақпаратты оқу және жазу үшін файлдарды пайдалану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Ақпаратты оқу және жазу үшін файлдарды пайдаланудың программасын құруды үйрену |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1) Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. 3) Үй тапсырмасын тексеру. Өткен тақырыпты қайталау "Идеялар себеті" Тақтада себет белгішесі бейнеленген, онда барлық оқушылар зерттелетін тақырып туралы білетіндерінің барлығы шартты түрде жиналады. Ақпарат алмасу келесі рәсім бойынша жүргізіледі: Сабақтың тақырыбы мен мақсаттары тұжырымдалады |
Балалар сабаққа дайындалады, бір-біріне жақсы тілектер айтады Сұрақтарды, терминдерді жинайды |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты меңгеру "Кластер" әдісі Топтағы оқушылар параграфтың мәтінін оқиды және "процедурамен жұмыс" кластерін жасайды әр топтың спикері өз кластерін қорғайды, қалған топтар нақтылау сұрақтарын қояды Сергіту сәті.
Білімді бекіту.
|
Көз жаттығуларын орындайды - әрекеттердің дұрыс ретін анықтайды - программа кодын жазады - орындалу нәтижесін жазады - интерактивті тапсырманы орындайды |
Дескриптор : - жұмыс парағы бойынша тапсырманы орындайды: 1б - файл анықтамасын жазады1б |
Презентация, Оқулық Жұмыс парағы, оқулық
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: "Python-да файлдармен жұмыс істеу ерекшеліктері" тақырыбына шағын эссе жаз. Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
Informatica_didactics
шағым қалдыра аласыз

















