|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Алгоритмдеу және программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Маймакова А.Б. |
|||
|
Күні |
11.12.2023ж. |
|||
|
Сынып 10 «а» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
СҰРЫПТАУ ӘДІСТЕРІ |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.5.1.4 Практикалық есептерді шешу үшін сұрыптау алгоритмдерін іске асыру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Сұрыптау функцияларын программалауда қолданады Сұрыптау әдістерінің тиімділігін тұжырымдайды |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Өткен сабақты пысықтау: «Сөздерді тап» әдісі Көпіршік Пузырек Кірістіру Вставка Таңдау Выбор Жылдам Быстрый Сұрыптау Сортировка Дескриптор: Сұрыптау алгоритмдеріне қатысты термин сөздерді табады |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сөздерді табады |
Әр дұрыс жауап- 1 балл |
АКТ, ИТ https://learningapps.org/watch?v=p2nekpthk23 |
||||
|
Сабақтың ортасы 37 мин |
№2 тапсырма. Іздеу Кіру файлында (input.txt) ұзындығы N болған ағылшын алфавитінің кіші әріптерінен тұратын жол берілген (1≤N≤1000). Осы жолды алфавит бойынша реттегенде К-шы орында тұрған әріпті тап.Шығу файлының (output.txt) бірінші қатарында К орында тұрған әріп жазылған. № Мысалы Нәтиже 1 kdaldfjs 4 f Дескриптор: - Сұрыптау түрлерін анықтайды. - Сұрыптау түрлерін программалауда қолданады.
№3 тапсырма. Іздеу
Жауаптарын смайликтер арқылы бағалау |
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды |
Стикер 4 балл Стикер 3 балл Стикер 3 балл |
АКТ Компьютер |
||||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
1.Бағалау
2.Кері байланыс: «2 жұлдыз, 1 тілек» |
Өзін-өзі бағалау. |
|
Үлестірмелі парақтар Стикер |
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді сабақ жоспары, Сұрыптау әдістері, 10 сынып
Қысқа мерзімді сабақ жоспары, Сұрыптау әдістері, 10 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Алгоритмдеу және программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Маймакова А.Б. |
|||
|
Күні |
11.12.2023ж. |
|||
|
Сынып 10 «а» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
СҰРЫПТАУ ӘДІСТЕРІ |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.5.1.4 Практикалық есептерді шешу үшін сұрыптау алгоритмдерін іске асыру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Сұрыптау функцияларын программалауда қолданады Сұрыптау әдістерінің тиімділігін тұжырымдайды |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Өткен сабақты пысықтау: «Сөздерді тап» әдісі Көпіршік Пузырек Кірістіру Вставка Таңдау Выбор Жылдам Быстрый Сұрыптау Сортировка Дескриптор: Сұрыптау алгоритмдеріне қатысты термин сөздерді табады |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сөздерді табады |
Әр дұрыс жауап- 1 балл |
АКТ, ИТ https://learningapps.org/watch?v=p2nekpthk23 |
||||
|
Сабақтың ортасы 37 мин |
№2 тапсырма. Іздеу Кіру файлында (input.txt) ұзындығы N болған ағылшын алфавитінің кіші әріптерінен тұратын жол берілген (1≤N≤1000). Осы жолды алфавит бойынша реттегенде К-шы орында тұрған әріпті тап.Шығу файлының (output.txt) бірінші қатарында К орында тұрған әріп жазылған. № Мысалы Нәтиже 1 kdaldfjs 4 f Дескриптор: - Сұрыптау түрлерін анықтайды. - Сұрыптау түрлерін программалауда қолданады.
№3 тапсырма. Іздеу
Жауаптарын смайликтер арқылы бағалау |
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды |
Стикер 4 балл Стикер 3 балл Стикер 3 балл |
АКТ Компьютер |
||||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
1.Бағалау
2.Кері байланыс: «2 жұлдыз, 1 тілек» |
Өзін-өзі бағалау. |
|
Үлестірмелі парақтар Стикер |
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
Бағалау
|
Сұрыптау функцияларын программалауда қолдана алдым |
|
|
Сұрыптау әдістерінің тиімділігін білдім |
|
шағым қалдыра аласыз




















