|
|
||||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Сандар және шамалар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Балтабай Назерке |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 1 сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№4 сабақ 2 саны және цифры |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.1.1натурал сандар құрылу жолын түсіну, 10 көлемінде тура және кері санау, натурал сандар қатарындағы орнын анықтау; 1.1.1.3 біртаңбалы сандардың құрамын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
-2 саны және цифрын біледі;
-10 көлемінде тура және
кері санау, натурал сандар қатарындағы орнын
анықтайды; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
|
І. Ұйымдастыру. Амандасу. Жағымды атмосфера қалыптастыру. Психологиялық ахуал Екі қол мен екі аяқ Бір бірінсіз жүрмейді, Қимылдаса бір қолың, Екіншісі сермейді. Ашылмаса екі ерін, Тіл ауызды кернейді. ІІ. ҰЖ.«Ойлан тап» әдісі арқылы екі-екіден тұрған жұп заттарды анықта.
Сабақтың тақырыбы анықталады. Сабақтың тақырыбын хабарлау. Оқу мақсатымен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады. Жағымды көңіл күйге келеді Оқушылар сұраққа жауап береді.
|
Мақтау,мадақтау ҚБ: 1-10 балдық жүйемен Жарайсыңдар! Тамаша!
|
Оқулық Оқулықпеен ж |
||
|
Сабақтың ортасы
|
ІІІ. Жаңа білім «2 саны мен цифры» туралы ауыша ақпарат айтылады және бейнебаян көрсетіледі. ІV. ҰЖ. « Ол кім, бұл не? » әдісі арқылы оқушыларға ұсынылған бейнебаян талданады. Бейнематериалдан тыңдаған, көргендері бойынша талдау сұрақтарына жауап алу. 1-тапсырма -2 цифрн ауада салу және түтікше мен қақпақтың көмегімен салу; 2-тапсырма -2 цифрын бастырып жаз және көрсетілген аймақты боя. V. Сергіту сәті. 1-дегенде тұрайық, 2,3,4 – алақанды соғайық. Оңға, солға бұрылып, Бір отырып, бір тұрып, Біз жүгіріп алайық. 5 дегенде асықпай, Орнымызды табайық. 3-тапсырма. Жұптық тапсырма Суреттегі заттарды жұптастыр
Саралау тапсырмалары: ЕБҚЖ оқушыға тапсырма
Дарынды оқушыға арналған тапсырма
Бекіту «Поу-Поу» ойыны арқылы жүзеге асады
Сілтеме:https://learningapps.org/watch?v=pg57jvxft24 |
Зер салып, мұқият бейнематериал көреді Түтікше жіне қақпақтың көмегімен 2 цифрының моделін жасап, сызбасын салады.
2 цифрын бастырып жазады және бояйды.
Суреттегі заттарды жұптастырады. Оқушылар Деңгейлеріне сай, тапсырмаларды өз бетінше орындайды. Сәйкес келетін карточкаларды таңдайды, сәйкесінше тапсырма орындалады. |
Бағалау мақтау, мадақтау арқылы орындалады.
Жарайсыздар! Тамаша!
Керемет! «Ашық микрофон» әдісі арқылы мақтау, мадақтау арқылы қалыптастырушы бағалау. Жарайсың! Тамаша! |
Бейнебаянға сілтеме https://youtu.be/x2qFzP3qDuI?feature=shared
Оқулықпен жұмыс Үлестірмелі парақ Интернет ресурсы |
||
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Сабақ қорытындалады. Сабақ ауызша қорытындалады. Кері байланыс: «Смайлик» әдісі бойынша өтеді. Рефлексия « Ашық микрофон» әдісі арқылы орындалады. «classroomscreen» платформасында
-Толық түсіндім -Әлі де ойлану керек -Түсінбедім
Үй тапсырмасы: 2 цифрын бастырып жазу. |
Сабақты ауызша қортындалайды Оқушылар сабақтан алған әсерлерін өз эмоциясы арқылы көрсетеді. Рефлексия жасайды |
Жарайсыздар! Тамаша! |
Смайликтер Интернет ресурстар |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімдік жоспар: 1-сынып Математика пәні "2-саны және цифры" тақырыбы
Қысқа мерзімдік жоспар: 1-сынып Математика пәні "2-саны және цифры" тақырыбы
|
|
||||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Сандар және шамалар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Балтабай Назерке |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 1 сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№4 сабақ 2 саны және цифры |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.1.1натурал сандар құрылу жолын түсіну, 10 көлемінде тура және кері санау, натурал сандар қатарындағы орнын анықтау; 1.1.1.3 біртаңбалы сандардың құрамын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
-2 саны және цифрын біледі;
-10 көлемінде тура және
кері санау, натурал сандар қатарындағы орнын
анықтайды; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
|
І. Ұйымдастыру. Амандасу. Жағымды атмосфера қалыптастыру. Психологиялық ахуал Екі қол мен екі аяқ Бір бірінсіз жүрмейді, Қимылдаса бір қолың, Екіншісі сермейді. Ашылмаса екі ерін, Тіл ауызды кернейді. ІІ. ҰЖ.«Ойлан тап» әдісі арқылы екі-екіден тұрған жұп заттарды анықта.
Сабақтың тақырыбы анықталады. Сабақтың тақырыбын хабарлау. Оқу мақсатымен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады. Жағымды көңіл күйге келеді Оқушылар сұраққа жауап береді.
|
Мақтау,мадақтау ҚБ: 1-10 балдық жүйемен Жарайсыңдар! Тамаша!
|
Оқулық Оқулықпеен ж |
||
|
Сабақтың ортасы
|
ІІІ. Жаңа білім «2 саны мен цифры» туралы ауыша ақпарат айтылады және бейнебаян көрсетіледі. ІV. ҰЖ. « Ол кім, бұл не? » әдісі арқылы оқушыларға ұсынылған бейнебаян талданады. Бейнематериалдан тыңдаған, көргендері бойынша талдау сұрақтарына жауап алу. 1-тапсырма -2 цифрн ауада салу және түтікше мен қақпақтың көмегімен салу; 2-тапсырма -2 цифрын бастырып жаз және көрсетілген аймақты боя. V. Сергіту сәті. 1-дегенде тұрайық, 2,3,4 – алақанды соғайық. Оңға, солға бұрылып, Бір отырып, бір тұрып, Біз жүгіріп алайық. 5 дегенде асықпай, Орнымызды табайық. 3-тапсырма. Жұптық тапсырма Суреттегі заттарды жұптастыр
Саралау тапсырмалары: ЕБҚЖ оқушыға тапсырма
Дарынды оқушыға арналған тапсырма
Бекіту «Поу-Поу» ойыны арқылы жүзеге асады
Сілтеме:https://learningapps.org/watch?v=pg57jvxft24 |
Зер салып, мұқият бейнематериал көреді Түтікше жіне қақпақтың көмегімен 2 цифрының моделін жасап, сызбасын салады.
2 цифрын бастырып жазады және бояйды.
Суреттегі заттарды жұптастырады. Оқушылар Деңгейлеріне сай, тапсырмаларды өз бетінше орындайды. Сәйкес келетін карточкаларды таңдайды, сәйкесінше тапсырма орындалады. |
Бағалау мақтау, мадақтау арқылы орындалады.
Жарайсыздар! Тамаша!
Керемет! «Ашық микрофон» әдісі арқылы мақтау, мадақтау арқылы қалыптастырушы бағалау. Жарайсың! Тамаша! |
Бейнебаянға сілтеме https://youtu.be/x2qFzP3qDuI?feature=shared
Оқулықпен жұмыс Үлестірмелі парақ Интернет ресурсы |
||
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Сабақ қорытындалады. Сабақ ауызша қорытындалады. Кері байланыс: «Смайлик» әдісі бойынша өтеді. Рефлексия « Ашық микрофон» әдісі арқылы орындалады. «classroomscreen» платформасында
-Толық түсіндім -Әлі де ойлану керек -Түсінбедім
Үй тапсырмасы: 2 цифрын бастырып жазу. |
Сабақты ауызша қортындалайды Оқушылар сабақтан алған әсерлерін өз эмоциясы арқылы көрсетеді. Рефлексия жасайды |
Жарайсыздар! Тамаша! |
Смайликтер Интернет ресурстар |
||
шағым қалдыра аласыз



















