Қысқамерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы:
|
Бөлімі: |
Қысқаша көбейту формулалары |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Зиргиров Дамир Умиргалиевич |
|
Күні: |
15.02.21. |
|
Сыныбы:7 А |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қысқаша көбейту формулаларын көпмүшелерді көбейткіштерге жіктеуде қолдану |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.2.1.14 алгебралық өрнектерді қысқаша көбейту формулалары арқылы көбейткіштерге жіктеу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Көпмүшені көбейткіштерге жіктей алу |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Білімдерді жаңғырту |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Психологиялық ахуал туғызу. Өрнектердің қосындысы әрбір бағанда, әрбір жолда, әрбір диагональда үшбұрышта жазылған «магиялық» өрнекке тең болғандай бос орындарды толтырыңыз.
Жауаптар
|
Сәлемдеседі Танысады Тыңдайды. |
Әр дұрыс есепке 1 балл қойылады. |
Bilimland платформасы |
|
Сабақтың тақырыбына шығу, мақсатты анықтау Тақырыпты меңгерудегі \мотивациялау |
Видеоны тамашалау.
Сұрақтарға жауап беру:
Бүгінгі сабақтың тақырыбы: «Қысқаша көбейту формулаларын көпмүшелерді көбейткіштерге жіктеуге қолдану». |
|
|
http://bilimland.kz/kk/#lesson=11178 |
|
Сабақтың ортасы |
Көбейткіштерге жіктеңдер:
Бағалау критерийлері: Ұқсас қосылғыштарды дұрыс тапты Ортақ көбейткішті жақша сыртына дұрыс шығарды Жауаптар: Осы кезеңнің рефлексиясы: Не шықты? Не шықпады? Жұмыс барысында нені ескермедік? Неге? Осы нәтижені қалай жақсартуға болады? Түзету (қажеттілік болса). |
Есептер шығарады |
Әр дұрыс есепке 1 балл қойылады. |
Слайд |
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия
|
Танысады |
|
Слайд |
|
Сабақтың соңы . |
Үй
жұмысы:
Қосымша тапсырма: 3) Рационалді тәсілмен есептеңдер:29,8∙30,2-15,2∙14,8 (675) 4) Көбейткіштерге
жіктеңдер:
25 |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқаша көбейту формулалары
Қысқаша көбейту формулалары
Қысқамерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы:
|
Бөлімі: |
Қысқаша көбейту формулалары |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Зиргиров Дамир Умиргалиевич |
|
Күні: |
15.02.21. |
|
Сыныбы:7 А |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қысқаша көбейту формулаларын көпмүшелерді көбейткіштерге жіктеуде қолдану |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.2.1.14 алгебралық өрнектерді қысқаша көбейту формулалары арқылы көбейткіштерге жіктеу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Көпмүшені көбейткіштерге жіктей алу |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Білімдерді жаңғырту |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Психологиялық ахуал туғызу. Өрнектердің қосындысы әрбір бағанда, әрбір жолда, әрбір диагональда үшбұрышта жазылған «магиялық» өрнекке тең болғандай бос орындарды толтырыңыз.
Жауаптар
|
Сәлемдеседі Танысады Тыңдайды. |
Әр дұрыс есепке 1 балл қойылады. |
Bilimland платформасы |
|
Сабақтың тақырыбына шығу, мақсатты анықтау Тақырыпты меңгерудегі \мотивациялау |
Видеоны тамашалау.
Сұрақтарға жауап беру:
Бүгінгі сабақтың тақырыбы: «Қысқаша көбейту формулаларын көпмүшелерді көбейткіштерге жіктеуге қолдану». |
|
|
http://bilimland.kz/kk/#lesson=11178 |
|
Сабақтың ортасы |
Көбейткіштерге жіктеңдер:
Бағалау критерийлері: Ұқсас қосылғыштарды дұрыс тапты Ортақ көбейткішті жақша сыртына дұрыс шығарды Жауаптар: Осы кезеңнің рефлексиясы: Не шықты? Не шықпады? Жұмыс барысында нені ескермедік? Неге? Осы нәтижені қалай жақсартуға болады? Түзету (қажеттілік болса). |
Есептер шығарады |
Әр дұрыс есепке 1 балл қойылады. |
Слайд |
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия
|
Танысады |
|
Слайд |
|
Сабақтың соңы . |
Үй
жұмысы:
Қосымша тапсырма: 3) Рационалді тәсілмен есептеңдер:29,8∙30,2-15,2∙14,8 (675) 4) Көбейткіштерге
жіктеңдер:
25 |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз


























