Алгебра 7 «А» сынып
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Ескенева Гаухар Ануарбековна |
|||||||||||||||||
|
Пән/ сынып |
Алгебра 7 «А» сынып |
|||||||||||||||||
|
Күні: |
29.02. 2024 |
|||||||||||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
7.2 Қысқаша көбейту формулалары |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қысқаша көбейту формулаларының көмегімен өрнектерді түрлендіру |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сай оқу мақсаттары |
7.2.1.15 қысқаша көбейту формулалары арқылы алгебралық өрнектерді тепе-тең түрлендірулерді орындау |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Формуланы қолданып алгебралық өрнектерді түрлендіреді |
|||||||||||||||||
|
Бағалау критериі: |
Қысқаша көбейту формулалары арқылы түрлендіруді біледі; |
|||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Уақыты |
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
3 минут |
Сабақтың басы Ұйымдастыру. |
Оқушылармен амандасу.Оқушыларды сабақтың мақсат, міндеттерімен таныстыру. Оқушылардың зейінін сабаққа аудару. Өзін-өзі бағалау парағын беру
«Қоян» әдісі бойынша
сыныпты 4 топқа бөлу |
Сәлемдеседі. Қоян суреті бойынша топқа бөлінеді. |
|
Қоян суреті |
|||||||||||||
|
5 минут |
|
«Сен -маған, мен- саған» әдісі бойынша топқа, сәйкестендіру
тапсырма беру |
Оқушылар «Сен -маған, мен- саған» әдісі бойынша топ тапсырма алып , сәйкестендіреді. |
Сәйкестендіру тапсырмасын жауабы интерактивті тақтада беріледі «Бағаметр» әдісімен әр топ өз топтарын бағалайды
|
Интерактивті тақта |
|||||||||||||
|
10 минут |
Негізгі бөлім |
«Аквариум» әдісі арқылы топтан кезекпен бір оқушыдан шығарып тапсырма береді / топпен жұмыс /
|
Есепті топта талдап, бірігіп шығарады |
Дескриптор: -Керекті формуланы анықтайды; -Формуланы қолданып, есепті шығарады «Білім метр» әдісі бойынша әр топ келесі топты бағалайды
|
«Білім метр» Аквариум, балықтар |
|||||||||||||
|
5 минут |
|
Сергіту сәті: «Шатыр, адам, жер сілкінісі» әдісі
|
орындайды. |
|
|
|||||||||||||
|
9 минут |
|
Саралау тапсырмалары «Картошка фри» әдісімен беру
А
деңгейі: В деңгейі: 9m2-36n2=
С
деңгейі:
|
Деңгейлік тапсырмаларды өз беттерімен орындайды |
Дескриптор - Керекті формуланы анықтайды; -Формуланы қолданып, есепті шығарады
«Смарт
сағат» әдісі бойынша әр оқушы
өзін-өзі бағ
|
«Картошка фри» көрнекілігі «Смарт сағат» |
|||||||||||||
|
10 минут |
|
«QUIZIZZ» платформасымен тест беру |
«QUIZIZZ» платформасымен тест орындайды |
7-8 есеп-3 балл 5-6 есеп-2 балл 3-4 есеп-1 балл |
смартфон |
|||||||||||||
|
3 минут |
Сабақтың соңы |
«Гир» әдісі -Сабақ түсінікті болды -Менде әлі де түсініксіз -Сұрақтарым бар
«Смс» әдісі бойынша мұғалімге хат жазады кері байланыс
|
Таңдағанын жазып жапсырады Мұғалімге хат жазады |
Бағалау парағы бойынша топ басшылары бағалайды. |
«Гир» көрнекілігі Смартфон,смс қағазы |
|||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқаша көбейту формуласы
Қысқаша көбейту формуласы
Алгебра 7 «А» сынып
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Ескенева Гаухар Ануарбековна |
|||||||||||||||||
|
Пән/ сынып |
Алгебра 7 «А» сынып |
|||||||||||||||||
|
Күні: |
29.02. 2024 |
|||||||||||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
7.2 Қысқаша көбейту формулалары |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қысқаша көбейту формулаларының көмегімен өрнектерді түрлендіру |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сай оқу мақсаттары |
7.2.1.15 қысқаша көбейту формулалары арқылы алгебралық өрнектерді тепе-тең түрлендірулерді орындау |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Формуланы қолданып алгебралық өрнектерді түрлендіреді |
|||||||||||||||||
|
Бағалау критериі: |
Қысқаша көбейту формулалары арқылы түрлендіруді біледі; |
|||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Уақыты |
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
3 минут |
Сабақтың басы Ұйымдастыру. |
Оқушылармен амандасу.Оқушыларды сабақтың мақсат, міндеттерімен таныстыру. Оқушылардың зейінін сабаққа аудару. Өзін-өзі бағалау парағын беру
«Қоян» әдісі бойынша
сыныпты 4 топқа бөлу |
Сәлемдеседі. Қоян суреті бойынша топқа бөлінеді. |
|
Қоян суреті |
|||||||||||||
|
5 минут |
|
«Сен -маған, мен- саған» әдісі бойынша топқа, сәйкестендіру
тапсырма беру |
Оқушылар «Сен -маған, мен- саған» әдісі бойынша топ тапсырма алып , сәйкестендіреді. |
Сәйкестендіру тапсырмасын жауабы интерактивті тақтада беріледі «Бағаметр» әдісімен әр топ өз топтарын бағалайды
|
Интерактивті тақта |
|||||||||||||
|
10 минут |
Негізгі бөлім |
«Аквариум» әдісі арқылы топтан кезекпен бір оқушыдан шығарып тапсырма береді / топпен жұмыс /
|
Есепті топта талдап, бірігіп шығарады |
Дескриптор: -Керекті формуланы анықтайды; -Формуланы қолданып, есепті шығарады «Білім метр» әдісі бойынша әр топ келесі топты бағалайды
|
«Білім метр» Аквариум, балықтар |
|||||||||||||
|
5 минут |
|
Сергіту сәті: «Шатыр, адам, жер сілкінісі» әдісі
|
орындайды. |
|
|
|||||||||||||
|
9 минут |
|
Саралау тапсырмалары «Картошка фри» әдісімен беру
А
деңгейі: В деңгейі: 9m2-36n2=
С
деңгейі:
|
Деңгейлік тапсырмаларды өз беттерімен орындайды |
Дескриптор - Керекті формуланы анықтайды; -Формуланы қолданып, есепті шығарады
«Смарт
сағат» әдісі бойынша әр оқушы
өзін-өзі бағ
|
«Картошка фри» көрнекілігі «Смарт сағат» |
|||||||||||||
|
10 минут |
|
«QUIZIZZ» платформасымен тест беру |
«QUIZIZZ» платформасымен тест орындайды |
7-8 есеп-3 балл 5-6 есеп-2 балл 3-4 есеп-1 балл |
смартфон |
|||||||||||||
|
3 минут |
Сабақтың соңы |
«Гир» әдісі -Сабақ түсінікті болды -Менде әлі де түсініксіз -Сұрақтарым бар
«Смс» әдісі бойынша мұғалімге хат жазады кері байланыс
|
Таңдағанын жазып жапсырады Мұғалімге хат жазады |
Бағалау парағы бойынша топ басшылары бағалайды. |
«Гир» көрнекілігі Смартфон,смс қағазы |
|||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


























