|
Қысқаша көбейту формулалары |
|
||||
|
Педагогтің аты – жөні |
|
||||
|
Күні |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қысқаша көбейту формулалары |
||||
|
Оқу мақсаты |
7.2.1.11 қысқаша көбейту формулаларын білу және қолдану; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қысқаша көбейту формулаларын есептерді шығаруда қолдана алады, формуланы қолдана отырып өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 7 мин |
Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу Топқа бөлу (Quadratic, cubic, lineаr)
Үй тапсырмасын сұрау. «Смарт фотоаппарат» арқылы оқушылар сұрақтарға жауап береді.
|
Зейіндерін сабаққа аударады, жауап береді. |
Мадақтау, толықтыру |
Оқулық, видео, слайдтар
|
|
|
Сабақтың ортасы 12 мин |
Сабақтың тақырыбын, мақсатын таныстыру Бағалау парағымен таныстыру
Топтық жұмыс (деңгейлік тапсырма) 1-топ А деңгейі
Дескриптор: -қысқаша көбейту формулаларын қолданады; (1 балл) В деңгейі
Дескриптор: -қысқаша көбейту формулаларын қолданады; (1 балл) С деңгейі
Дескриптор:
2-топ А деңгейі
В деңгейі
С деңгейі
3-топ А деңгейі
В деңгейі
С деңгейі
|
|
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау,
|
Электронды оқулық, презентация,
|
|
|
8 мин |
Сәйкестендіру Wordwoll программасы арқылы сәйкестендіру тапсырмасын орындайды Дескриптор: Қысқаша көбейту формуласының түрлерін айыра алады. |
Оқушылар қысқаша көбейту түрлерін ажыратып, сәйкестендіреді. |
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау |
||
|
10 мин |
Жеке тапсырма
Wordwoll программасы арқылы тест тапсырмасын орындайды
Дескриптор: Қысқаша көбейту формуласының түрлерін айыра алады. Формулаға қойып есептеп шығады. (5 балл) |
Жеке тапсырманы орындайды. |
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау, |
https://wordwall.net/play/51735/507/604 |
|
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Кері байланыс Қорытындылау
Ұлы даланың жеті қыры (Түсінік жұмысы) Үй тапсырмасы |
Жауап береді |
Тиімді кері байланыс орнату |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқаша көбейту формуласы қмж
Қысқаша көбейту формуласы қмж
|
Қысқаша көбейту формулалары |
|
||||
|
Педагогтің аты – жөні |
|
||||
|
Күні |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қысқаша көбейту формулалары |
||||
|
Оқу мақсаты |
7.2.1.11 қысқаша көбейту формулаларын білу және қолдану; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қысқаша көбейту формулаларын есептерді шығаруда қолдана алады, формуланы қолдана отырып өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 7 мин |
Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу Топқа бөлу (Quadratic, cubic, lineаr)
Үй тапсырмасын сұрау. «Смарт фотоаппарат» арқылы оқушылар сұрақтарға жауап береді.
|
Зейіндерін сабаққа аударады, жауап береді. |
Мадақтау, толықтыру |
Оқулық, видео, слайдтар
|
|
|
Сабақтың ортасы 12 мин |
Сабақтың тақырыбын, мақсатын таныстыру Бағалау парағымен таныстыру
Топтық жұмыс (деңгейлік тапсырма) 1-топ А деңгейі
Дескриптор: -қысқаша көбейту формулаларын қолданады; (1 балл) В деңгейі
Дескриптор: -қысқаша көбейту формулаларын қолданады; (1 балл) С деңгейі
Дескриптор:
2-топ А деңгейі
В деңгейі
С деңгейі
3-топ А деңгейі
В деңгейі
С деңгейі
|
|
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау,
|
Электронды оқулық, презентация,
|
|
|
8 мин |
Сәйкестендіру Wordwoll программасы арқылы сәйкестендіру тапсырмасын орындайды Дескриптор: Қысқаша көбейту формуласының түрлерін айыра алады. |
Оқушылар қысқаша көбейту түрлерін ажыратып, сәйкестендіреді. |
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау |
||
|
10 мин |
Жеке тапсырма
Wordwoll программасы арқылы тест тапсырмасын орындайды
Дескриптор: Қысқаша көбейту формуласының түрлерін айыра алады. Формулаға қойып есептеп шығады. (5 балл) |
Жеке тапсырманы орындайды. |
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау, |
https://wordwall.net/play/51735/507/604 |
|
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Кері байланыс Қорытындылау
Ұлы даланың жеті қыры (Түсінік жұмысы) Үй тапсырмасы |
Жауап береді |
Тиімді кері байланыс орнату |
|
|
шағым қалдыра аласыз



























