Пәннің
аты
|
Уақыты:
14-18.01.2019
ж
2 оқу
жылы
|
Кабинет:
107
|
Мұғалім:Джусибалиева
Б.Л.
|
Сабақтың
тақырыбы
|
Қуыршақ жасау және
декорациялар дайындау
|
Сабақтың
жабдығы
|
Әр түрлі материалдар: картон,
желім, бояу, қарындаштар, қалдық
маталар.
|
Жалпы
мақсаттар
|
Декорациялар,
дыбыстық талдау және музыкалық
сүйемелдеу.
Белгіленген сәндік
бөлшектермен және музыкалық сүйемелдеумен дайындалу. Пъесаға
керекті декорацияларды дайындау барысында
өз ойларын жеткізе білу
қабілеттерін дамыту Оқушыларды бірін бірі тыңдай білуге,
ұйымшылдыққа тәрбиелеу .
|
Оқыту
нәтижесі
|
Бірлесе әрекет ету тәсілдерін
игереді; қуыршақ жасауда және декорациялар дайындауда
белсенділік
көрсетеді.
|
Топқа
бөлу
|
Ертегі кейіпкерлері бойынша
топқа бөлу.
|
|
|
Мұғалімнің
іс-әрекеті
|
Оқушының
іс-әрекеті
|
Ресурс
|
Ынтымақтастық
атмосферасы
|
Қол алысып қане
біз,
Достасайық
бәріміз
Айтарым бар
сендерге,
Тез тұрыңдар
шеңберге
Балаларды шаттық шеңберіне
тұрғызып, бір біріне жақсы тілектер
айтқызу.
|
Балалар шеңберге тұрып, бір
біріне жақсы тілектер
айтады.
|
|
Үй тапсырмасын
сұрау.
|
І.
Ұйымдастыру кезеңі:
Сабаққа оқушыларды әзірлеу,
оқу құралдарын түгелдеу.
|
|
|
Қызығушылығын
ояту
|
Балалармен өткен ертегілер
туралы әңгімелесу.
|
|
|
Мағынаны
тану
|
Балалармен қалдық
материалдардан декорациялапр
дайындау.
|
Балалар
қызығушылық танытады.
|
|
Сергіту
сәті
|
Сергіту
сәті:
Еркін ұста
денеңді
Тарсылдатпай
еденді
Орнымыздан тұрып
ап
Жүгірейік бір
уақ.
Бір, екі, үш, бір,
екі, үш
Аяқты алға
созайық
Тік көтеріп
қозғайық
Тым сылбыр да
болмайық
Алға қарай
озбайық
Бір, екі, үш, бір, екі,
үш
|
Ой
сергітеді,
шаршағандары
басылады
|
|
Ой
толғаныс
|
Сабақ барысында оқушы пікірін
ескеру.
|
Әр оқушы өз көзқарасын
білдіреді.
|
|
Үйге
тапсырма
|
Пъесаға керекті қалдық
материалдар әкелу.
|
Оқушы ізденісі.
|
|
Бағалау
|
Сабаққа белсене қатысқан оқушыларды
бағалау
|
|
|
Кері
байланыс
|
|
Смайликтерді өзі қалаған
нұсқаға жабыстырады
|
Смайликтер
|