|
Пәні: |
Музыка |
||||||
|
Бөлімі |
Дені саудың – жаны сау |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
|||||||
|
Күні: |
27.01.2025ж. |
||||||
|
Сынып: |
2 «Г» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қызықты ойын. «Спорт – біздің досымыз» әні |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
2.1.1.1- музыканың көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтау; 2.2.1.2- қарапайым музыкалық-шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдану; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылар назарын сабаққа аудару. ІІ. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. «Көңіл күй» әдісі арқылы психологиялық жағымды ахуал туғызу. «Кім тапқыр?» әдісі арқылы сабақ тақырыбын болжайды.
1.тапсырма. Тыңдалым. «Тыңда да тап!» әдісі арқылы тыңдаған әуендердің көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтау;
2-тапсырма. «Дарынды композитор» әдісі арқылы қарапайым музыкалық-шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдану Композициялық шығармамызды орындамас бұрын «До, ре, ми» әдісі арықылы ноталарды еске түсірейік, жаттығайық.
3-тапсырма. «Микрофон» әдісі арқылы оқушылар «Спорт – біздің досымыз әнін орындау.
Үй жұмысы. «Спорт – біздің досымыз» әнін жаттау. |
Оқушылар түгенделіп, сабаққа назары аударылады. «Көңіл күй» әдісі арқылы психологиялық жағымды ахуал туғызу. Оқушылар «Кім тапқыр?» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын болжайды. «Тыңда да тап!» әдісі арқылы тыңдаған әуендердің көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтайды; «Дарынды композитор» әдісі арқылы шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолданады «До, ре, ми» әдісі арықылы ноталарды еске түсіріп жаттығады. «Микрофон» әдісі арқылы оқушылар «Спорт – біздің досымыз әнін орындайды. |
Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады. Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады |
Смайлик бейнеленген слайд beautifulrainbow//www.youtube.co Спортшылар бейнеленген бейнежазба 2-сынып «Музыка» оқулығы Слайд. «Композиторлар» Оқулық. 2-сынып «Музыка» |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қызықты ойын. «Спорт – біздің досымыз» әні
Қызықты ойын. «Спорт – біздің досымыз» әні
|
Пәні: |
Музыка |
||||||
|
Бөлімі |
Дені саудың – жаны сау |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
|||||||
|
Күні: |
27.01.2025ж. |
||||||
|
Сынып: |
2 «Г» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қызықты ойын. «Спорт – біздің досымыз» әні |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
2.1.1.1- музыканың көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтау; 2.2.1.2- қарапайым музыкалық-шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдану; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылар назарын сабаққа аудару. ІІ. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. «Көңіл күй» әдісі арқылы психологиялық жағымды ахуал туғызу. «Кім тапқыр?» әдісі арқылы сабақ тақырыбын болжайды.
1.тапсырма. Тыңдалым. «Тыңда да тап!» әдісі арқылы тыңдаған әуендердің көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтау;
2-тапсырма. «Дарынды композитор» әдісі арқылы қарапайым музыкалық-шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдану Композициялық шығармамызды орындамас бұрын «До, ре, ми» әдісі арықылы ноталарды еске түсірейік, жаттығайық.
3-тапсырма. «Микрофон» әдісі арқылы оқушылар «Спорт – біздің досымыз әнін орындау.
Үй жұмысы. «Спорт – біздің досымыз» әнін жаттау. |
Оқушылар түгенделіп, сабаққа назары аударылады. «Көңіл күй» әдісі арқылы психологиялық жағымды ахуал туғызу. Оқушылар «Кім тапқыр?» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын болжайды. «Тыңда да тап!» әдісі арқылы тыңдаған әуендердің көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтайды; «Дарынды композитор» әдісі арқылы шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолданады «До, ре, ми» әдісі арықылы ноталарды еске түсіріп жаттығады. «Микрофон» әдісі арқылы оқушылар «Спорт – біздің досымыз әнін орындайды. |
Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады. Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады Оқушылар «Жарайсың!» «Бәрекелді!» «Өте керемет!» деген ақтау сөздермен бағаланады |
Смайлик бейнеленген слайд beautifulrainbow//www.youtube.co Спортшылар бейнеленген бейнежазба 2-сынып «Музыка» оқулығы Слайд. «Композиторлар» Оқулық. 2-сынып «Музыка» |
|||
шағым қалдыра аласыз
















