Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
ІІ БӨЛІМ Компьютерлік графика |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Растрлық суреттерді өңдеу. Практикум |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.2.2.2 растрлық кескіндерді жасау және өңдеу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Растрлық кескіндерді көрсетіп жасау және өңдеу |
|
|
Бағалау критерийі |
Растрлық кескінді біледі: Растрлық кесін жасап өңдейді; |
|
|
Ерекше білім беруді қажет ететін оқушы үшін (қысқартылған бағдарлама негізінде) |
(Эмоциялық (аффективті) және мінез-құлықтары бұзылыстары бар оқушы) |
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Түсіну, қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру 3 мин 5 мин Сабақтың ортасы 15 мин |
Сәлемдесу. Түгендеу. ЕБҚО (Эмоциялық (аффективті) және мінез-құлықтары бұзылыстары бар оқушының қажеттілігі ескеріліп, зейінде және мінез-құлқында қиындығы жоқ оқушымен бірге отырғызылады және мұғалімге жақын отырады. «Жұбыңды тап» әдісі арқылы оқушыларды бір-бірімен жұптастыру. Нұсқау: Графика –растрлық |
|
|
|
|
Берілген үй тапсырмасын сұрау Практикалық сабақ Жеке жұмыс
Топтық жұмыс:
|
Оқушылар жауап береді Оқушылар орындайды Оқушылар орындайды
|
Дискриптор: Суретшіні айтады ҚБ: Мадақтау /2балл/ Дескриптор: Сурет салады, құралдарды атайды /3балл/ ҚБ: Мадақтау Дескриптор: Сурет салады /3 балл/ ҚБ: Мадақтау |
Слайд Слайд Слайд |
|
|
4 мин |
Функцияналдық тапсырмалар: Топтық жұмыс. тапсырма. «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі сандықтың суретін берілген үлгі бойынша салып,әсем деп боя. Сандықты адамдар не үшін қолданған? Мәтін жазу батырмасының көмегі мен жауабыңды қысқа ша жаз.
|
ЕБҚО Эмоциялық (аффективті) және мінез-құлықтары бұзылыстары бар оқушының қажеттілігі ескеріліп, арнайы жіңішке сұрақ қойылып, мұғалім сүйемелдейді. Оқушының қажеттілігі ескеріліп, қосымша уақыт беріледі. |
Дескриптор: -суреттерді салады ҚБ: Мадақтау /2балл/ |
|
|
Сабақтың соңы 3 мин
|
Үй тапсырмасы: тақырыпты оқып келу. Кері байланыс: «Ауа райы» әдісі
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Растрлық суреттерді өңдеу. Практикум
Растрлық суреттерді өңдеу. Практикум
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
ІІ БӨЛІМ Компьютерлік графика |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Растрлық суреттерді өңдеу. Практикум |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.2.2.2 растрлық кескіндерді жасау және өңдеу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Растрлық кескіндерді көрсетіп жасау және өңдеу |
|
|
Бағалау критерийі |
Растрлық кескінді біледі: Растрлық кесін жасап өңдейді; |
|
|
Ерекше білім беруді қажет ететін оқушы үшін (қысқартылған бағдарлама негізінде) |
(Эмоциялық (аффективті) және мінез-құлықтары бұзылыстары бар оқушы) |
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Түсіну, қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру 3 мин 5 мин Сабақтың ортасы 15 мин |
Сәлемдесу. Түгендеу. ЕБҚО (Эмоциялық (аффективті) және мінез-құлықтары бұзылыстары бар оқушының қажеттілігі ескеріліп, зейінде және мінез-құлқында қиындығы жоқ оқушымен бірге отырғызылады және мұғалімге жақын отырады. «Жұбыңды тап» әдісі арқылы оқушыларды бір-бірімен жұптастыру. Нұсқау: Графика –растрлық |
|
|
|
|
Берілген үй тапсырмасын сұрау Практикалық сабақ Жеке жұмыс
Топтық жұмыс:
|
Оқушылар жауап береді Оқушылар орындайды Оқушылар орындайды
|
Дискриптор: Суретшіні айтады ҚБ: Мадақтау /2балл/ Дескриптор: Сурет салады, құралдарды атайды /3балл/ ҚБ: Мадақтау Дескриптор: Сурет салады /3 балл/ ҚБ: Мадақтау |
Слайд Слайд Слайд |
|
|
4 мин |
Функцияналдық тапсырмалар: Топтық жұмыс. тапсырма. «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі сандықтың суретін берілген үлгі бойынша салып,әсем деп боя. Сандықты адамдар не үшін қолданған? Мәтін жазу батырмасының көмегі мен жауабыңды қысқа ша жаз.
|
ЕБҚО Эмоциялық (аффективті) және мінез-құлықтары бұзылыстары бар оқушының қажеттілігі ескеріліп, арнайы жіңішке сұрақ қойылып, мұғалім сүйемелдейді. Оқушының қажеттілігі ескеріліп, қосымша уақыт беріледі. |
Дескриптор: -суреттерді салады ҚБ: Мадақтау /2балл/ |
|
|
Сабақтың соңы 3 мин
|
Үй тапсырмасы: тақырыпты оқып келу. Кері байланыс: «Ауа райы» әдісі
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз















