|
Бөлім: |
Компьютерлік графика |
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Растрлық суреттерді құру және редакциялау |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
5.2.2.2 растрлық кескіндерді құру және өңдеу |
|
Сабақтың мақсаты: |
Растырлық суреттерді құруды , өңдеуді және редакциялауды үйрту |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі / Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 2 минут 3 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық ахуалды қалыптастыру. «Сұрақ менен, жауап сенен» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді. Оқыту түрі: Жеке жұмыс Тапсырма. Өткен тақырып бойынша берілген сұрақтарға жауап беріңіздер.
2. Мәтіндік ақпарат құрамына нелер кіреді? 3. Дешифрлау дегеніміз не? 4. Мәтіндерді шифрлаудың қандай тәсілдері бар? ЕББҚ бар оқушы басқа оқушының жауап беруі бойынша өткен тақырыпты есіне түсіріп, сыныптасынан қолдау көреді және қарым-қатынасқа түсуі артады. |
Мұғаліммен амандасады. сұрақтарға жауап бере отырып өткен тақырыпты еске түсіреді. |
Түрі- Өзін-өзі бағалау |
Оқулық Слайд |
|
Сабақтың ортасы 7 минут 10 минут 20 минут |
Әдісі: «Ой қозғау»
Жаңа сабақтың тақырыбын, мақсатын таныстыру. Сабақтың тақырыбы мен сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттарымен таныстыру.
Оқыту түрі: Жұптық жұмыс Әдісі: «Кім жылдам»
Талқылау сұрақтары:
Дағды: Бірін-бірі тыңдай білу, болжай алу, алған ақпаратты жүйелеу дағдысы қалыптасады. ЕББҚ бар оқушылар барлық жұптың мүшелерімен бірігіп, өзара оқу арқылы білімін толықтырады, жұптағы оқушылардың көмегімен жұмыстарын қорғауға қатысады. |
Сұрақтарға жауап бере отырып, сабақ тақырыбын өздері болжап айтады, мұғалімнің көмегімен толықтырады.
Берілген кестені дәптерге жұптаса отырып орындайды |
Өз ойын айтып, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыларды мадақтау сөздерімен ынталандыру Дескриптор:
|
Компьютер, оқулық үлестірме қағаз Компьютер, үлестірме қағаз |
|
Сабақтың соңы 3 минут
|
Рефлексия - не білдім, нені үйрендім - не түсініксіз болды - немен жұмыс істеу қажет Үйге тапсырма: §8 оқу. |
Кері байланыс жасап, нәтиже балдарын талдайды. |
Мұғалімнің қорытынды бағалауы жүзеге асырылады |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Растрлық суреттерді құру және редакциялау
Растрлық суреттерді құру және редакциялау
|
Бөлім: |
Компьютерлік графика |
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Растрлық суреттерді құру және редакциялау |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
5.2.2.2 растрлық кескіндерді құру және өңдеу |
|
Сабақтың мақсаты: |
Растырлық суреттерді құруды , өңдеуді және редакциялауды үйрту |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі / Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 2 минут 3 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық ахуалды қалыптастыру. «Сұрақ менен, жауап сенен» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді. Оқыту түрі: Жеке жұмыс Тапсырма. Өткен тақырып бойынша берілген сұрақтарға жауап беріңіздер.
2. Мәтіндік ақпарат құрамына нелер кіреді? 3. Дешифрлау дегеніміз не? 4. Мәтіндерді шифрлаудың қандай тәсілдері бар? ЕББҚ бар оқушы басқа оқушының жауап беруі бойынша өткен тақырыпты есіне түсіріп, сыныптасынан қолдау көреді және қарым-қатынасқа түсуі артады. |
Мұғаліммен амандасады. сұрақтарға жауап бере отырып өткен тақырыпты еске түсіреді. |
Түрі- Өзін-өзі бағалау |
Оқулық Слайд |
|
Сабақтың ортасы 7 минут 10 минут 20 минут |
Әдісі: «Ой қозғау»
Жаңа сабақтың тақырыбын, мақсатын таныстыру. Сабақтың тақырыбы мен сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттарымен таныстыру.
Оқыту түрі: Жұптық жұмыс Әдісі: «Кім жылдам»
Талқылау сұрақтары:
Дағды: Бірін-бірі тыңдай білу, болжай алу, алған ақпаратты жүйелеу дағдысы қалыптасады. ЕББҚ бар оқушылар барлық жұптың мүшелерімен бірігіп, өзара оқу арқылы білімін толықтырады, жұптағы оқушылардың көмегімен жұмыстарын қорғауға қатысады. |
Сұрақтарға жауап бере отырып, сабақ тақырыбын өздері болжап айтады, мұғалімнің көмегімен толықтырады.
Берілген кестені дәптерге жұптаса отырып орындайды |
Өз ойын айтып, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыларды мадақтау сөздерімен ынталандыру Дескриптор:
|
Компьютер, оқулық үлестірме қағаз Компьютер, үлестірме қағаз |
|
Сабақтың соңы 3 минут
|
Рефлексия - не білдім, нені үйрендім - не түсініксіз болды - немен жұмыс істеу қажет Үйге тапсырма: §8 оқу. |
Кері байланыс жасап, нәтиже балдарын талдайды. |
Мұғалімнің қорытынды бағалауы жүзеге асырылады |
|
шағым қалдыра аласыз














