Күні: Тексерген:
Сыныбы: 10 «Ә», 10 «Б» Пәні: Информатика
|
Сабақтың тақырыбы: |
Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау туралы түсінік беру. |
|||||||
|
Күтілетін нәтиже: |
1. Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау мен танысады; 2. Тақырып бойынша алған теориялық білімдерін практикалық тапсырма орындауда тиімді пайдаланады. 3. Компьютерде дұрыс жұмыс істеу ережесін ұстануға үйренеді. |
|||||||
|
Оқыту технологиясы: |
Сыни тұрғыдан ойлау технологиясы, Ақпараттық – коммуникациялық технологиясы. |
|||||||
|
Сабақтың түрі: |
Аралас сабақ |
|||||||
|
Қажетті құралдар мен көрнекіліктер: |
Интерактивті тақта, компьютер, маркер, проектор, плакат, дәптер, оқулық, слайдтар, электронды оқулықтар. |
|||||||
|
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. |
1. Оқушылармен сәлемдесіп, түгендеп, құрал-жабдықтарын тексеру. 2. Сергіту сәтін пайдалана отырып, сабаққа назар аударту. 3. Карта арқылы топқа бөлу. |
|||||||
|
ІІ. Үй тапсырмасын сұрау. |
- Сілтеме дегеніміз не? - Сілтемеге қандай атау береміз? - Сілтеме не үшін қажет? - Қабаттасқан сілтеме дегеніміз не? - Мазмұнды қолмен қалай баптаймыз? - Иллюстрация тізімі дегеніміз не? - Әдебиеттер тізімі батырмасының қызметі қандай? |
|||||||
|
ІІІ. Қызығушылығын ояту: |
Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау туралы сұрау? |
|||||||
|
IV. Мағынаны тану: |
І – ІІ – ІІІ топқа тапсырма беремін. І топқа: Рецензиялау. ІІ топқа: Емле ережесі. Ескерту. ІІІ топқа: Құжатты қорғау тақырыптарын тақырыпшаларға бөліп беру. |
Джигсо әдісін пайдалану |
||||||
|
V. Ой толғаныс: |
- сөздермен әрекет жасау топтамасына кіретін қосымшаларды атаңдар? - қатені түзету мен тексерудің қандай жолдары бар? - құжатқа ескертуді не үшін қолданамыз? - құжатты қорғау жолдарын атаңдар? - программада орфографиялық және грамматиканы автоматты түрде тексеру үшін қандай әрекеттерді орындау керек? - Microsoft Word құжатына құпия сөзін қалай орнатады? - автоауыстыруды қосу үшін қандай әрекеттер орындалады? |
Интервью әдісі арқылы. |
||||||
|
VІ. Үйге тапсырма: |
Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау |
|
||||||
|
VІІ. Бағалау: |
Сабақ барысындағы көңіл – күйлерін, алған әсерлерін, нені біліп, үйренгендерін жазады. Білемін, Үйрендім, Үйренгім келеді стратегиясы |
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау
Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау
Күні: Тексерген:
Сыныбы: 10 «Ә», 10 «Б» Пәні: Информатика
|
Сабақтың тақырыбы: |
Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау туралы түсінік беру. |
|||||||
|
Күтілетін нәтиже: |
1. Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау мен танысады; 2. Тақырып бойынша алған теориялық білімдерін практикалық тапсырма орындауда тиімді пайдаланады. 3. Компьютерде дұрыс жұмыс істеу ережесін ұстануға үйренеді. |
|||||||
|
Оқыту технологиясы: |
Сыни тұрғыдан ойлау технологиясы, Ақпараттық – коммуникациялық технологиясы. |
|||||||
|
Сабақтың түрі: |
Аралас сабақ |
|||||||
|
Қажетті құралдар мен көрнекіліктер: |
Интерактивті тақта, компьютер, маркер, проектор, плакат, дәптер, оқулық, слайдтар, электронды оқулықтар. |
|||||||
|
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. |
1. Оқушылармен сәлемдесіп, түгендеп, құрал-жабдықтарын тексеру. 2. Сергіту сәтін пайдалана отырып, сабаққа назар аударту. 3. Карта арқылы топқа бөлу. |
|||||||
|
ІІ. Үй тапсырмасын сұрау. |
- Сілтеме дегеніміз не? - Сілтемеге қандай атау береміз? - Сілтеме не үшін қажет? - Қабаттасқан сілтеме дегеніміз не? - Мазмұнды қолмен қалай баптаймыз? - Иллюстрация тізімі дегеніміз не? - Әдебиеттер тізімі батырмасының қызметі қандай? |
|||||||
|
ІІІ. Қызығушылығын ояту: |
Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау туралы сұрау? |
|||||||
|
IV. Мағынаны тану: |
І – ІІ – ІІІ топқа тапсырма беремін. І топқа: Рецензиялау. ІІ топқа: Емле ережесі. Ескерту. ІІІ топқа: Құжатты қорғау тақырыптарын тақырыпшаларға бөліп беру. |
Джигсо әдісін пайдалану |
||||||
|
V. Ой толғаныс: |
- сөздермен әрекет жасау топтамасына кіретін қосымшаларды атаңдар? - қатені түзету мен тексерудің қандай жолдары бар? - құжатқа ескертуді не үшін қолданамыз? - құжатты қорғау жолдарын атаңдар? - программада орфографиялық және грамматиканы автоматты түрде тексеру үшін қандай әрекеттерді орындау керек? - Microsoft Word құжатына құпия сөзін қалай орнатады? - автоауыстыруды қосу үшін қандай әрекеттер орындалады? |
Интервью әдісі арқылы. |
||||||
|
VІ. Үйге тапсырма: |
Рецензиялау. Емле ережесі. Ескерту. Құжатты қорғау |
|
||||||
|
VІІ. Бағалау: |
Сабақ барысындағы көңіл – күйлерін, алған әсерлерін, нені біліп, үйренгендерін жазады. Білемін, Үйрендім, Үйренгім келеді стратегиясы |
|
||||||
шағым қалдыра аласыз













