|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Мәтіндік құжатпен жұмыс істеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 6а,б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Реферат. Жобалық жұмыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.2.2.1 сілтемелерді ұйымдастыру (гиперсілтемелер, мазмұны, тақырыптар, түсіндірмелер) 6.4.2.2 "авторлық құқық", "плагиат" ұғымдарын түсіндіру 6.4.2.3 авторға сілтеме жасайтын ақпаратпен ілестіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
«Реферат» ұғымы туралы анықтама береді |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Рефератпен жұмыс істеу кезеңдерін біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
жазған рефераттың сәтті шығуына өз ұсыныстарын ұсынады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу. Қазіргі таңда адам өзін қоршаған әлем жайлы көптеген деректер жинап, компьютерде сақтап, цифрландырды. Компьютердің көмегімен деректер тез іздеп табуға ыңғайлы етіліп жүйеленді.Оқушы үшін компьютер деректер көзі, түрлі реферат, мақала, жобалық жұмыс жазуға көмектесетін кітапхана. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Реферат- кітап мазмұны, ғылыми жұмыс және зертету нәтижелері туралы көпшілік алдында қысқаша баяндау, хабарлау. Сонымен қатар реферат белгілі бір тақырыпта әдеби және басқа да материалдарды шолу негізінде жасалатын қысқаша бяндама. Реферат белгілі бір тақырыпта жазылады. Оның нақты құрылым болады, әдебиеттер тізім мен басқа да дереккөздерге шолу жасалып, сілтемелер келтіріледі. Рефератпен жұмыс істеу кезеңдері:
Рефератты қорғауға қатысты кеңестер:
Жұптық жұмыс. «Зерттеушлік конференциясы» әдісі. 1-тапсырма. Жобалау мен рефераттың қандай айырмашылығы бар? Дескриптор: -жобалау мен рефераттың айырмашылықтарын айтады. ҚБ: стикер / 4 балл/ 2-тапсырма. Жазған рефератыңның сәтті шығуы неге байланысты? Дескриптор: -жазған рефераттың сәтті шығуына өз ұсыныстарын ұсынады. ҚБ: стикер /3 балл/ Жеке жұмыс. 3-тапсырма. Рефератты не үшін жазады? Дескриптор: -рефераттың не үшін жазылғанын түсіндіреді. ҚБ: стикер /3 балл/ |
Мұғалімді тыңдайды «Реферат» ұғымы туралы анықтамасын дәптерге жазады 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды |
Стикер 4 балл Стикер 3 балл Стикер 3 балл |
Интербелсенді тақта/ интернет желісі Жұмыс дәптері Карточка Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Күншуақ» әдісі
көк түс-сабақ қызықсыз, ешқандай танымдық ақпарат ала алмадым |
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 4.6, реферат |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Реферат 6 сынып
Реферат 6 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Мәтіндік құжатпен жұмыс істеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 6а,б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Реферат. Жобалық жұмыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.2.2.1 сілтемелерді ұйымдастыру (гиперсілтемелер, мазмұны, тақырыптар, түсіндірмелер) 6.4.2.2 "авторлық құқық", "плагиат" ұғымдарын түсіндіру 6.4.2.3 авторға сілтеме жасайтын ақпаратпен ілестіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
«Реферат» ұғымы туралы анықтама береді |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Рефератпен жұмыс істеу кезеңдерін біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
жазған рефераттың сәтті шығуына өз ұсыныстарын ұсынады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу. Қазіргі таңда адам өзін қоршаған әлем жайлы көптеген деректер жинап, компьютерде сақтап, цифрландырды. Компьютердің көмегімен деректер тез іздеп табуға ыңғайлы етіліп жүйеленді.Оқушы үшін компьютер деректер көзі, түрлі реферат, мақала, жобалық жұмыс жазуға көмектесетін кітапхана. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Реферат- кітап мазмұны, ғылыми жұмыс және зертету нәтижелері туралы көпшілік алдында қысқаша баяндау, хабарлау. Сонымен қатар реферат белгілі бір тақырыпта әдеби және басқа да материалдарды шолу негізінде жасалатын қысқаша бяндама. Реферат белгілі бір тақырыпта жазылады. Оның нақты құрылым болады, әдебиеттер тізім мен басқа да дереккөздерге шолу жасалып, сілтемелер келтіріледі. Рефератпен жұмыс істеу кезеңдері:
Рефератты қорғауға қатысты кеңестер:
Жұптық жұмыс. «Зерттеушлік конференциясы» әдісі. 1-тапсырма. Жобалау мен рефераттың қандай айырмашылығы бар? Дескриптор: -жобалау мен рефераттың айырмашылықтарын айтады. ҚБ: стикер / 4 балл/ 2-тапсырма. Жазған рефератыңның сәтті шығуы неге байланысты? Дескриптор: -жазған рефераттың сәтті шығуына өз ұсыныстарын ұсынады. ҚБ: стикер /3 балл/ Жеке жұмыс. 3-тапсырма. Рефератты не үшін жазады? Дескриптор: -рефераттың не үшін жазылғанын түсіндіреді. ҚБ: стикер /3 балл/ |
Мұғалімді тыңдайды «Реферат» ұғымы туралы анықтамасын дәптерге жазады 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды |
Стикер 4 балл Стикер 3 балл Стикер 3 балл |
Интербелсенді тақта/ интернет желісі Жұмыс дәптері Карточка Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Күншуақ» әдісі
көк түс-сабақ қызықсыз, ешқандай танымдық ақпарат ала алмадым |
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 4.6, реферат |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













