Сынып: 6
Пән: Ағылшын тілі
Пән мұғалімі:
|
|
Мерзімі |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Revision Unit II Was were Can Could |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тақырыптары бойынша оқушылардың алған білімдерін анықтау үшін топтық жұмысты ұйымдастыру. |
||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Дәптермен жұмыстанады; Мәртебесі төмен және жоғары сұрақтарды қойып үйренеді; Оқушының сыни ойлауы дамиды; Оқушы шығармашылығы, ізденісі дамиды; Көшбасшылығы айқындалады |
||||||
|
Сабақтың әдісі |
Топтағы жұптық жұмыс. Топтық әңгіме Презентацияны демонстрациялау. |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Уақыты |
Сабақ кезең/рі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
||
|
3 мин 2 мин 5 мин |
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын. . Топқа бөлу. «Миға шабуыл» әдісі Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қойылады. Жазбаша жазып келген тест тапсырмаларын жұптасып тексертемін. |
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады. Гүлдердің атауымен 2 топқа бөлінеді. Раушан Түймедақ Өткен материалды сұрақтарға жауап беру арқылы есеріне түсіреді. Жазбаша жазып келген тестті жұптасып тексеріп шығады. |
Оқулық Оқулық, оқушы дәптері, бағалау парақшасы. |
|
||
|
17 мин
10 мин |
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ Өткен тақырыптар бойынша, топтық жұмыс жасатамын. Деңгейлік тапсырмалар жасатамын.
|
Өткен тақырыптарға шолу жасап, топтық әңгіме жүргізіп, презентация жасайды.Презентацияда Was were Can Could туралы мәліметтерді түсіреді. Сынып алдында өз жұмыстарын қорғайды. Деңгейлік тапсырмаларды орындайды. 1 топ: Грамматикалық тест құрайды. 2 топ: Тарау бойынша өтілген жаңа сөздермен сөйлем құрайды. |
АКТ, маркер,плакат, стикер. Оқулық, оқушы дәптері, бағалау парақшасы |
|
||
|
3 мин |
Қорытынды |
Сұрақ-жауап |
Жаңа тақырып бойынша өздерінің тың ақпараттарын қорытындылады. |
А4 қағазы |
|
||
|
2 мин |
Бағалау. |
Топтық бағалау жүргізу. |
Топтық бағалау жүргізеді. |
Бағалау экраны |
|
||
|
2 мин |
Рефлек сия |
Кері байланыс . Стикерге сабақтан алған әсерлері туралы жаздыртамын. |
Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін жазды. Сабақтан алған көңіл-күйлерін стикерге жазады. |
Стикер |
|
||
|
1 мин |
Үйге тапсырма беру |
Қайталау |
Күнделікке жазып алады |
Күнделік |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Revision Unit II Was were Can Could
Сынып: 6
Пән: Ағылшын тілі
Пән мұғалімі:
|
|
Мерзімі |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Revision Unit II Was were Can Could |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тақырыптары бойынша оқушылардың алған білімдерін анықтау үшін топтық жұмысты ұйымдастыру. |
||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Дәптермен жұмыстанады; Мәртебесі төмен және жоғары сұрақтарды қойып үйренеді; Оқушының сыни ойлауы дамиды; Оқушы шығармашылығы, ізденісі дамиды; Көшбасшылығы айқындалады |
||||||
|
Сабақтың әдісі |
Топтағы жұптық жұмыс. Топтық әңгіме Презентацияны демонстрациялау. |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Уақыты |
Сабақ кезең/рі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
||
|
3 мин 2 мин 5 мин |
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын. . Топқа бөлу. «Миға шабуыл» әдісі Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қойылады. Жазбаша жазып келген тест тапсырмаларын жұптасып тексертемін. |
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады. Гүлдердің атауымен 2 топқа бөлінеді. Раушан Түймедақ Өткен материалды сұрақтарға жауап беру арқылы есеріне түсіреді. Жазбаша жазып келген тестті жұптасып тексеріп шығады. |
Оқулық Оқулық, оқушы дәптері, бағалау парақшасы. |
|
||
|
17 мин
10 мин |
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ Өткен тақырыптар бойынша, топтық жұмыс жасатамын. Деңгейлік тапсырмалар жасатамын.
|
Өткен тақырыптарға шолу жасап, топтық әңгіме жүргізіп, презентация жасайды.Презентацияда Was were Can Could туралы мәліметтерді түсіреді. Сынып алдында өз жұмыстарын қорғайды. Деңгейлік тапсырмаларды орындайды. 1 топ: Грамматикалық тест құрайды. 2 топ: Тарау бойынша өтілген жаңа сөздермен сөйлем құрайды. |
АКТ, маркер,плакат, стикер. Оқулық, оқушы дәптері, бағалау парақшасы |
|
||
|
3 мин |
Қорытынды |
Сұрақ-жауап |
Жаңа тақырып бойынша өздерінің тың ақпараттарын қорытындылады. |
А4 қағазы |
|
||
|
2 мин |
Бағалау. |
Топтық бағалау жүргізу. |
Топтық бағалау жүргізеді. |
Бағалау экраны |
|
||
|
2 мин |
Рефлек сия |
Кері байланыс . Стикерге сабақтан алған әсерлері туралы жаздыртамын. |
Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін жазды. Сабақтан алған көңіл-күйлерін стикерге жазады. |
Стикер |
|
||
|
1 мин |
Үйге тапсырма беру |
Қайталау |
Күнделікке жазып алады |
Күнделік |
|
||
шағым қалдыра аласыз


