Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Робот туралы не білеміз?
|
Бөлім : |
4-бөлім Роботтар біздің өмірімізде (ортақ тақырыбы:"Салт дәстүр мен ауыз әдебиеті") "Дені саудың –жаны сау" |
|
|
Педагогтің аты-жөні : |
|
|
|
Күні : |
|
|
|
Сынып : |
Қатысушылар саны : |
Қатыспағандар саны : |
|
Сабақтың тақырыбы : |
Робот туралы не білеміз? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.1.1 робот ұғымын түсіндіру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Робот ұғымымен және оның түрлерімен танысады.
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин. |
Ұйымдастыру сәті Оқушыларды түгендеу, амандасу, сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі |
|
https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=30 |
|
Сабақтың ортасы 35 мин. |
Жаңа сабаққа дайындық.
Дискрипторы: Үй шаруасына көмектесетін роботтарды атайды.
Дискрипторы: Суреттерге қарап ойындар мен мультфильмдерді атайды.
1-тапсырма Топтық жұмыс
Дискрипторы: Робот түрлерін сәйкестендіреді.
2-тапсырма ЕБҚО
Дискрипторы Робот іс-әрекеттеріне мысалдар келтіреді. 3-тапсырма Топтық жұмыс
Дискрипторы Адам мен роботты салыстырады. 4-тапсырма
Дискрипторы: |
Берілген тапсырмаларды орындау
Дискрипторы: Суреттерге қарап ойындар мен мультфильмдерді атайды.
Компьютерде практикалық тапсырмаларды орындайды.
Дискрипторы: Робот түрлерін сәйкестендіреді.
Дискрипторы Робот іс-әрекеттеріне мысалдар келтіреді.
Дискрипторы Адам мен роботты салыстырады.
Дискрипторы: Робот анықтамасын сәйкестендіреді. |
Оқушылардың жауап беруіне қарай смайликтермен бағалау
Практикалық тапсырмаларды орындау барысына қарай бағалау
|
|
|
Сабақтың соңы 5 мин. |
Робот суретін салу. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Робот туралы не білеміз?
Робот туралы не білеміз?
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Робот туралы не білеміз?
|
Бөлім : |
4-бөлім Роботтар біздің өмірімізде (ортақ тақырыбы:"Салт дәстүр мен ауыз әдебиеті") "Дені саудың –жаны сау" |
|
|
Педагогтің аты-жөні : |
|
|
|
Күні : |
|
|
|
Сынып : |
Қатысушылар саны : |
Қатыспағандар саны : |
|
Сабақтың тақырыбы : |
Робот туралы не білеміз? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.1.1 робот ұғымын түсіндіру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Робот ұғымымен және оның түрлерімен танысады.
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин. |
Ұйымдастыру сәті Оқушыларды түгендеу, амандасу, сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі |
|
https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=30 |
|
Сабақтың ортасы 35 мин. |
Жаңа сабаққа дайындық.
Дискрипторы: Үй шаруасына көмектесетін роботтарды атайды.
Дискрипторы: Суреттерге қарап ойындар мен мультфильмдерді атайды.
1-тапсырма Топтық жұмыс
Дискрипторы: Робот түрлерін сәйкестендіреді.
2-тапсырма ЕБҚО
Дискрипторы Робот іс-әрекеттеріне мысалдар келтіреді. 3-тапсырма Топтық жұмыс
Дискрипторы Адам мен роботты салыстырады. 4-тапсырма
Дискрипторы: |
Берілген тапсырмаларды орындау
Дискрипторы: Суреттерге қарап ойындар мен мультфильмдерді атайды.
Компьютерде практикалық тапсырмаларды орындайды.
Дискрипторы: Робот түрлерін сәйкестендіреді.
Дискрипторы Робот іс-әрекеттеріне мысалдар келтіреді.
Дискрипторы Адам мен роботты салыстырады.
Дискрипторы: Робот анықтамасын сәйкестендіреді. |
Оқушылардың жауап беруіне қарай смайликтермен бағалау
Практикалық тапсырмаларды орындау барысына қарай бағалау
|
|
|
Сабақтың соңы 5 мин. |
Робот суретін салу. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз





















