Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Роботпен алғашқы танысу
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
IV бөлім. Мультимедиа (ортақ тақырып: «Дені саудың жаны сау») |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Роботпен алғашқы танысу |
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.5.1.2 білім беру роботының базалық моделінің негізгі элементтерін сипаттау;.
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы үшін: Білім беру роботының негізгі бөлшектерімен танысады. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің əрекеті |
Оқушының əрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин. |
Ұйымдастыру сәті Оқушыларды түгендеу, амандасу, сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі |
Мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды «Қошеметтеу» əдісі бойынша бағалайды. |
дәптер компьютер |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
1-тапсырма Жұптық жұмыс
2-тапсырма ЕБҚО Жеке жұмыс
3-тапсырма Жеке жұмыс
|
Мұғалімді тыңдайды. дәптерге тақырыпты жаңа терминдерді жазады.
Компьютер флешкадағы тапсырмаларды орындайды.
Дискрипторы: Роботтың дене бөлшектерін сәйкестендіреді.
Дискрипторы: Роботтың қызметін анықтайды.
Дискрипторы: Роботқа фигураларды санайды. |
жауап берген ұпайларына сай бағаланады.
|
https://lms.topiq.kz/library |
|
сабақты бекіту |
керіс байланыс Айфон әдісі оқушыларға айфон үлгісі беріледі. |
Бүгінгі сабақта сабақты қалай түсінгенін мұғалімге хабарлама жазады. |
|
|
|
Сабақтың соңы (5 мин.)
|
Үйге тапсырма :Робот түрлеріне мысалдар келтіру. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Роботпен алғашқы танысу
Роботпен алғашқы танысу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Роботпен алғашқы танысу
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
IV бөлім. Мультимедиа (ортақ тақырып: «Дені саудың жаны сау») |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Роботпен алғашқы танысу |
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.5.1.2 білім беру роботының базалық моделінің негізгі элементтерін сипаттау;.
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы үшін: Білім беру роботының негізгі бөлшектерімен танысады. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің əрекеті |
Оқушының əрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин. |
Ұйымдастыру сәті Оқушыларды түгендеу, амандасу, сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі |
Мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды «Қошеметтеу» əдісі бойынша бағалайды. |
дәптер компьютер |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
1-тапсырма Жұптық жұмыс
2-тапсырма ЕБҚО Жеке жұмыс
3-тапсырма Жеке жұмыс
|
Мұғалімді тыңдайды. дәптерге тақырыпты жаңа терминдерді жазады.
Компьютер флешкадағы тапсырмаларды орындайды.
Дискрипторы: Роботтың дене бөлшектерін сәйкестендіреді.
Дискрипторы: Роботтың қызметін анықтайды.
Дискрипторы: Роботқа фигураларды санайды. |
жауап берген ұпайларына сай бағаланады.
|
https://lms.topiq.kz/library |
|
сабақты бекіту |
керіс байланыс Айфон әдісі оқушыларға айфон үлгісі беріледі. |
Бүгінгі сабақта сабақты қалай түсінгенін мұғалімге хабарлама жазады. |
|
|
|
Сабақтың соңы (5 мин.)
|
Үйге тапсырма :Робот түрлеріне мысалдар келтіру. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз






















