Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Роботқа арналған бағдарлама
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
IV бөлім. Мультимедиа (ортақ тақырып: «Дені саудың жаны сау») |
|
Педагогтің аты-жөні |
Кожантаева А.Г. |
|
Күні |
24.27.01 |
|
Сынып: 2 а,ә,б |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.5.2.3. роботқа бағдарламаны жүктеу және іске асыру; |
|
Сабақтың мақсаты |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Ұйымдастыру кезеңі (5 мин) |
- Сабақты бастау үшін оқушыларды қарсы алу. |
- Оқушылар сабаққа дайындалады. |
- Белсенділік |
- Оқушылардың дәптері, қалам
https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=32 |
|
2. Жаңа материалды түсіндіру (10 мин) |
- Роботтың не екенін және оның бағдарламасын
түсіндіру. |
- Жаңа материалды тыңдап, түсінуге тырысады. |
- Жауаптар арқылы түсінігін тексеру |
- Көрнекілік құралдар, слайдтар, робот моделдері |
|
3. Тапсырма (15 мин) |
- Оқушыларға қарапайым бағдарлама жасау
тапсырмасын беру. |
- Роботқа бағдарлама жазып, оны орындауға
тырысады. |
- Жұмыс нәтижесі, бақылау |
- Робот моделдері, бағдарлама жасау құралдары |
|
4. Нәтижені талқылау және қорытындылау (5 мин) |
- Оқушылардың жұмыстарын қарап, әрбір тапсырманы
талқылау. |
- Өз жұмыстарын қорғайды. |
- Топтық және жеке бағалау |
- Оқушылардың жұмыстарын тексеру |
|
5. Үй тапсырмасы (5 мин) |
- Үй тапсырмасын беру: қосымша бағдарлама жасау
немесе өз роботын ойлап табу. |
- Үй тапсырмасын қабылдап, түсіну. |
- Үй тапсырмасының орындалуы |
- Үй тапсырмасы жазылған қағаз немесе электронды тапсырма |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Роботқа арналған бағдарлама ҚМЖ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Роботқа арналған бағдарлама
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
IV бөлім. Мультимедиа (ортақ тақырып: «Дені саудың жаны сау») |
|
Педагогтің аты-жөні |
Кожантаева А.Г. |
|
Күні |
24.27.01 |
|
Сынып: 2 а,ә,б |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.5.2.3. роботқа бағдарламаны жүктеу және іске асыру; |
|
Сабақтың мақсаты |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Ұйымдастыру кезеңі (5 мин) |
- Сабақты бастау үшін оқушыларды қарсы алу. |
- Оқушылар сабаққа дайындалады. |
- Белсенділік |
- Оқушылардың дәптері, қалам
https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=32 |
|
2. Жаңа материалды түсіндіру (10 мин) |
- Роботтың не екенін және оның бағдарламасын
түсіндіру. |
- Жаңа материалды тыңдап, түсінуге тырысады. |
- Жауаптар арқылы түсінігін тексеру |
- Көрнекілік құралдар, слайдтар, робот моделдері |
|
3. Тапсырма (15 мин) |
- Оқушыларға қарапайым бағдарлама жасау
тапсырмасын беру. |
- Роботқа бағдарлама жазып, оны орындауға
тырысады. |
- Жұмыс нәтижесі, бақылау |
- Робот моделдері, бағдарлама жасау құралдары |
|
4. Нәтижені талқылау және қорытындылау (5 мин) |
- Оқушылардың жұмыстарын қарап, әрбір тапсырманы
талқылау. |
- Өз жұмыстарын қорғайды. |
- Топтық және жеке бағалау |
- Оқушылардың жұмыстарын тексеру |
|
5. Үй тапсырмасы (5 мин) |
- Үй тапсырмасын беру: қосымша бағдарлама жасау
немесе өз роботын ойлап табу. |
- Үй тапсырмасын қабылдап, түсіну. |
- Үй тапсырмасының орындалуы |
- Үй тапсырмасы жазылған қағаз немесе электронды тапсырма |
шағым қалдыра аласыз


