|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника: сенсорлар (ортақ тақырыбы: "Дәстүрлер және фольклор") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Роботқа арналған дыбыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.1.1 роботқа арналған аудиофайлды жүктеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Роботқа арналған аудиофайлды жүктейді |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 8 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Додекаэдр» әдісі арқылы шаттық шеңберін жасайды Топқа бөлу: «Есімдер» әдісі арқылы топқа бөлінеді Үй тапсырмасына шолу Ойлан тапсырмасы Жаңа тақырыпты ашу: Қазақ халқы үшін домбыраның (1-сурет) маңызы қандай? Робот домбырада күй тартып, мақал-мәтел айта ала ма? |
Пән мұғалімімен амандасады;
Оқушылар бір-біріне жағымды тілектерін арнайды Сұраққа жауап беру арқылы, сабақтың тақырыбын ашады
|
Мұғалім: Оқушының белсенділігін арттыратын ынталандыру сөздер:
Дескриптор: Сұраққа жауап береді |
https://www.randomlists.com/team-generator оқулық |
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Жаңа тақырыпты түсіндіру: Жаңа тақырыпты түсіндіру үшін оқушыларға 85-86 беттегі роботқа арналған дыбыс тақырыбын оқу ұсынылады. Мұғалім жаңа тақырыппен таныстырады |
Керек ақпарат бойынша оқулықпен жұмыс жасап негізгі ұғымдарды дәптерлеріне түртіп алады |
Мұғалім: Оқушының белсенділігін арттыратын ынталандыру сөздер:
|
|
|
|
||||
|
Практикалық бөлім 10 минут |
1-тапсырма Топтық жұмыс 7-суретте берілген программалар орындалғанда роботтың іс-әрекеті қандай болады? Роботтың іс-әрекетінің алгоритмін сөзбен сипаттаңдар.
2-тапсырма Жұптық жұмыс 6-суретте берілген 2-тапсырманың программасын талда. Әрбір блоктың қызметіне түсініктеме бер. 3-тапсырма Жеке жұмыс Төменде берілген суреттердің бірін таңда. Жанасу датчигі мен дыбыс блогын жеке немесе бірге қолданып, жоба ұсын. |
Топтық талқылау жасайды Жұптық тапсырма орындайды Жеке жұмыс орындайды |
Дескриптор: Робот іс-әрекетін сипаттайды Дескриптор: Блок-сызба қызметін анықтайды Дескриптор: Роботқа арналған аудиофайлды жүктейді |
|
|
Сабақтың соңы 12 минут |
Бекіту кезеңі: Сұрақтарға жауап береді Дыбыс блогының көмегімен біз не жасай аламыз? Дыбыс блогының режимдері қандай? Дыбысты қалай жазамыз? Кері байланыс: «Асықтар» əдісі сабаққа кері байланыс жасайды
Үй тапсырмасы Роботқа арналған дыбыс тақырыбын оқу |
Сұрақтарға жауап жазады Сабаққа кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Роботқа арналған дыбыс
Роботқа арналған дыбыс
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника: сенсорлар (ортақ тақырыбы: "Дәстүрлер және фольклор") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Роботқа арналған дыбыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.1.1 роботқа арналған аудиофайлды жүктеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Роботқа арналған аудиофайлды жүктейді |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 8 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Додекаэдр» әдісі арқылы шаттық шеңберін жасайды Топқа бөлу: «Есімдер» әдісі арқылы топқа бөлінеді Үй тапсырмасына шолу Ойлан тапсырмасы Жаңа тақырыпты ашу: Қазақ халқы үшін домбыраның (1-сурет) маңызы қандай? Робот домбырада күй тартып, мақал-мәтел айта ала ма? |
Пән мұғалімімен амандасады;
Оқушылар бір-біріне жағымды тілектерін арнайды Сұраққа жауап беру арқылы, сабақтың тақырыбын ашады
|
Мұғалім: Оқушының белсенділігін арттыратын ынталандыру сөздер:
Дескриптор: Сұраққа жауап береді |
https://www.randomlists.com/team-generator оқулық |
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Жаңа тақырыпты түсіндіру: Жаңа тақырыпты түсіндіру үшін оқушыларға 85-86 беттегі роботқа арналған дыбыс тақырыбын оқу ұсынылады. Мұғалім жаңа тақырыппен таныстырады |
Керек ақпарат бойынша оқулықпен жұмыс жасап негізгі ұғымдарды дәптерлеріне түртіп алады |
Мұғалім: Оқушының белсенділігін арттыратын ынталандыру сөздер:
|
|
|
|
||||
|
Практикалық бөлім 10 минут |
1-тапсырма Топтық жұмыс 7-суретте берілген программалар орындалғанда роботтың іс-әрекеті қандай болады? Роботтың іс-әрекетінің алгоритмін сөзбен сипаттаңдар.
2-тапсырма Жұптық жұмыс 6-суретте берілген 2-тапсырманың программасын талда. Әрбір блоктың қызметіне түсініктеме бер. 3-тапсырма Жеке жұмыс Төменде берілген суреттердің бірін таңда. Жанасу датчигі мен дыбыс блогын жеке немесе бірге қолданып, жоба ұсын. |
Топтық талқылау жасайды Жұптық тапсырма орындайды Жеке жұмыс орындайды |
Дескриптор: Робот іс-әрекетін сипаттайды Дескриптор: Блок-сызба қызметін анықтайды Дескриптор: Роботқа арналған аудиофайлды жүктейді |
|
|
Сабақтың соңы 12 минут |
Бекіту кезеңі: Сұрақтарға жауап береді Дыбыс блогының көмегімен біз не жасай аламыз? Дыбыс блогының режимдері қандай? Дыбысты қалай жазамыз? Кері байланыс: «Асықтар» əдісі сабаққа кері байланыс жасайды
Үй тапсырмасы Роботқа арналған дыбыс тақырыбын оқу |
Сұрақтарға жауап жазады Сабаққа кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді |
|
шағым қалдыра аласыз













