|
Бөлім |
Біздің өміріміздегі роботтар (ортақ тақырып «Тағам және сусындар», «Дені саудың жаны сау») |
|
Педагогтың аты жөні |
Итібай Н |
|
Күні |
29.04.2024 |
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Роботты артқа жылжыту қозғалысын ұйымдастыру |
|
Оқу мағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
1.5.2.2 дөңгелек айналымының белгілі бір санына робот қозғалысын ұйымдастыру; 1.5.2.3 роботты алға жылжыту қозғалысын ұйымдастыру; |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар нұсқаулық бойынша жетекші платформаны құрастыра алады. Роботты алға жылжыту қозғалысын ұйымдастыра алады. |
|
Құндылықтарға баулу: |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Бұл арқылы оқушыларда шығармашылық және сын тұрғысынан ойлауы, функционалдық сауаттылығы, қарым-қатынас жасау қабілеті мен жауапкершілігі артады. Сонымен қатар өмір бойы оқуға, еңбеу етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу. Түгелдеу. Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру: «Сәлемдесу» жаттығуы Мұғалім оқушыларға бірнеше сурет көрсетеді.Егер суретте күн бейнеленсе, оқушылар бір-біріне күлімдей қарайды, алақан бейнеленсе,қолдарын қысып амандасады, жүрек бейнеленсе, құшақтасады. Сабақтың тақырыбын анықтау: Бүгінгі сабақ тақырыбы:
-- Оқу мақсатын таныстыру; -- Күтілетін нәтижені анықтау. |
Сәлемдеседі Балалар ортаға шеңбер құрып тұра қалады |
|
Күнделік. kz
|
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Анықта 45-суретте қандай блок көрсетілген? Бұл блокта дөңгелек неше айналым жасап тұр? Компьютермен жұмыс 1.Роботтың дөңгелек айналымын 2,4,6-ға арттырып, қозғалысқа келтір.
2. Дискіде берілген
тапсырманы ( Орында Қандай мамандықтарды білесің? 46-суреттегі роботтардың мамандығын жаз. Зертте Адамға көкөністер мен жемістер пайдалы. Себебі олар әртүрлі дәруменге бай. С дәрумені қандай жемістер мен көкөністерде кездеседі? Зерттеу жаса. Ал роботтарға денсаулы керек пе? |
Суретке қарап анықтайды Компьютермен жұмыс жасайды Сұрақтарға жауап береді. |
Смайликтер арқылы бағалау.
Әртүрлі смайликтер арқылы бағалау
|
Электронды қосымша Слайдтар Компьютер Электронды қосымша Оқулық |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау мақсатында «Сұрақ –саған, жауап маған» әддісін қолдану. 1.Роботпен тәжірибиені қайда жасау керек? 2.Старт блогы не үшін қажет? 3.Пайдалы сусындарға нелер жатады? Рефлексия (жеке, жұпта, топта) Балалар, Робототехника сабағы саған қызықты ма? Несімен қызықты? «Рефлексия»
Үйге тапсырма:
(25-26 беттер). |
Сұрақтарға жауап береді
Кері байланыс жасайды. |
|
Жұмыс дәптері
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Роботты артқа жылжыту қозғалысын ұйымдастыру 1 сынып
Роботты артқа жылжыту қозғалысын ұйымдастыру 1 сынып
|
Бөлім |
Біздің өміріміздегі роботтар (ортақ тақырып «Тағам және сусындар», «Дені саудың жаны сау») |
|
Педагогтың аты жөні |
Итібай Н |
|
Күні |
29.04.2024 |
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Роботты артқа жылжыту қозғалысын ұйымдастыру |
|
Оқу мағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
1.5.2.2 дөңгелек айналымының белгілі бір санына робот қозғалысын ұйымдастыру; 1.5.2.3 роботты алға жылжыту қозғалысын ұйымдастыру; |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар нұсқаулық бойынша жетекші платформаны құрастыра алады. Роботты алға жылжыту қозғалысын ұйымдастыра алады. |
|
Құндылықтарға баулу: |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Бұл арқылы оқушыларда шығармашылық және сын тұрғысынан ойлауы, функционалдық сауаттылығы, қарым-қатынас жасау қабілеті мен жауапкершілігі артады. Сонымен қатар өмір бойы оқуға, еңбеу етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу. Түгелдеу. Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру: «Сәлемдесу» жаттығуы Мұғалім оқушыларға бірнеше сурет көрсетеді.Егер суретте күн бейнеленсе, оқушылар бір-біріне күлімдей қарайды, алақан бейнеленсе,қолдарын қысып амандасады, жүрек бейнеленсе, құшақтасады. Сабақтың тақырыбын анықтау: Бүгінгі сабақ тақырыбы:
-- Оқу мақсатын таныстыру; -- Күтілетін нәтижені анықтау. |
Сәлемдеседі Балалар ортаға шеңбер құрып тұра қалады |
|
Күнделік. kz
|
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Анықта 45-суретте қандай блок көрсетілген? Бұл блокта дөңгелек неше айналым жасап тұр? Компьютермен жұмыс 1.Роботтың дөңгелек айналымын 2,4,6-ға арттырып, қозғалысқа келтір.
2. Дискіде берілген
тапсырманы ( Орында Қандай мамандықтарды білесің? 46-суреттегі роботтардың мамандығын жаз. Зертте Адамға көкөністер мен жемістер пайдалы. Себебі олар әртүрлі дәруменге бай. С дәрумені қандай жемістер мен көкөністерде кездеседі? Зерттеу жаса. Ал роботтарға денсаулы керек пе? |
Суретке қарап анықтайды Компьютермен жұмыс жасайды Сұрақтарға жауап береді. |
Смайликтер арқылы бағалау.
Әртүрлі смайликтер арқылы бағалау
|
Электронды қосымша Слайдтар Компьютер Электронды қосымша Оқулық |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау мақсатында «Сұрақ –саған, жауап маған» әддісін қолдану. 1.Роботпен тәжірибиені қайда жасау керек? 2.Старт блогы не үшін қажет? 3.Пайдалы сусындарға нелер жатады? Рефлексия (жеке, жұпта, топта) Балалар, Робототехника сабағы саған қызықты ма? Несімен қызықты? «Рефлексия»
Үйге тапсырма:
(25-26 беттер). |
Сұрақтарға жауап береді
Кері байланыс жасайды. |
|
Жұмыс дәптері
|
шағым қалдыра аласыз



















