|
Қысқы мерзім жоспары |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Білім беру ұйымының атауы |
Алматы облысы Іле ауданы Қоянқұс ауылы «№1 орта мектеп» МКМ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Кулгимбаева Анар Жанажоловна |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні |
Әдебиеттік оқу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныбы |
4 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Ауыз әдебиеті-өшпес мұра |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бала Абай |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
4.1.4.2 сөйлеу барысында иллюстрациялар, көрнекіліктер, фотосуреттер қолдану, презентация, видеоролик жасау; 4.2.8.1 эпизодтар мен оқиғалардың негізінде жатқан маңызды тұстарын талдау және салыстыру. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты:/ бағалау критерийлері |
Сөйлеу барысында иллюстрациялар, көрнекіліктер, фотосуреттерді қолданып, презентация жасайды және эпизодтар мен оқиғалардың маңызды тұстарын талдап, салыстырады. . |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері |
Білу және түсіну. Қолдану. Жоғары деңгей |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың Басы 10 мин |
(МК, Ұ) Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Кездесу» ойыны Шарты:Музыканың ырғағымен екі шеңбер болып қарама-қарсы айнал. Музыка тоқтаған кезде, бір-біріне қарап, сүйсіну, күдіктену, таңдану, сенімділік қасиеттерін ым-ишарамен көрсет. Кітапшалар арқылы топқа бөлу
Шарты: Аяқталмаған тапсырмаларды орындай отырып, шығарманың түрін анықтайды. (Өлең, жыр, әңгіме, әннің жалғасын табу.)
Тапсырма. 1-топ:
Ақындар Жазғытұры қалмайды қыстың
сызы,
2-топ:
Жыршылар Әлди-әлди, ақ
бөпем, 3-топ: Жазушылар Көксерек ауыл иттерімен бірге қасқырларға шауып, ауыл малдарына жолатпай қояды........ 4-топ:Әншілер Желсіз түнде жарық ай, Сәулесі суда дірілдеп,..........
Білім алушыларға бағалау парағы таратылады. (Т) «Иә», « жоқ» әдісі Мақсаты: әдеби көркем шығармаларды оқыту арқылы қазақтың рухани қазынасын меңгерту, коммуникативтік дағдыларды қалыптастыру, сыни ойлауын жетілдіру. 1-тапсырма: Тақтадағы суретке зер сал. -Балалар, тақтадағы кестеге назар аударып, «иә», «жоқ» сөздеріне тұжырымдарды сәйкестендір. 1-тапсырма.
ЕБҚ (Ерекше білім беру қажеттігі бар бала) тапсырмасы. ( Дислексия.Сөздік қорын байыту, ауызша сөйлеу дағдысын жетілдіру.) Білу және түсіну. Қолдану. а) Неліктен «Ауыз әдебиеті- өшпес мұра» деп аталады? Себебін түсіндір.
|
Музыканың ырғағымен екі шеңбер болып қарама-қарсы айналады. Музыка тоқтаған кезде, бір-біріне қарап, сүйсіну, күдіктену, таңдану, сенімділік қасиеттерін ым-ишарамен көрсетеді.
Өлең, жыр, әңгіме, әннің жалғасын тауып, оларды жазатын адамды атап, топқа бөлінеді. Әр топ ақылдаса отырып, өздерінің топ басшысын тағайындайды.
Тақтадағы кестеге назар аударып, «Иә», «жоқ» сөздеріне тұжырымдар жасайды.
.
«Ауыз әдебиеті- өшпес мұра» деп аталу себебін ауызша өз ойын тұжырымдау арқылы жеткізеді.
|
Мұғалімнің мадақтауы «Жарайсың!», «Керемет!», «Тамаша!»
Бағалау парағына өзің-өзі бағалайды.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 25 мин
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Кулгимбаева Анар Жанажоловна Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Тақырып бойынша 31 материал табылды
Сабақ жоспарМатериал туралы қысқаша түсінік
Сабақ жоспары
Материалдың қысқаша нұсқасы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||




