Қысқа мерзімді жоспар (№472 бұйрық негізінде)
|
Мектеп атауы: |
С.Қожанов атындағы №55 орта мектеп |
|||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Ибрагимова Нұрай Нұрланқызы |
|||||
|
Мерзімі: |
|
|||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқаны: |
Қатыспағаны: |
||||
|
Пән: |
Қазақ әдебиеті |
|||||
|
Бөлім: Бөлімше: |
Махаббат және абырой |
|||||
|
Тақырып: |
Б. Момышұлы «Ұшқан ұя» шығармасының құндылығы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары: |
8.3.1.1 шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалау; |
|||||
|
Сабақ мақсаты: |
|
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (4-5 мин)
|
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу;
|
|
Мұғалімнің кері байланысы: “Жақсы!” |
|
||
|
«3 факт – 1 өтірік» әдісі Мақсаты: оқушылармен еркін, жылы қарым-қатынас орнату Мұғалім өзі бастайды; Оқушылар жалғастырады; Топқа бөліп алу оқушыларды (2 мин) |
- Әр оқушы өзі туралы 4 сөйлем айтады - Соның 1-еуі өтірік - Сынып қол көтеріп немесе ауызша табады |
Мұғалімнің кері байланысы: “Жарайсың” |
слайд |
|||
|
Сабақ ортасы
|
Үй тапсырмасын сайт арқылы тексеру (5 мин) Бейнеролик көрсетіледі. Еске түсіріп алу мақсатында. |
Оқушылар тақтада көрсетілген сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімнің кері байланысы: “Жарайсың!” |
wordwall
|
||
|
Әдіс: «Ой шақыру» Ж Оқушыларға тапсырманы таратылып беріледі. . |
Оқушылар берілген нақыл сөздерге анықтама береді |
Дескриптор:
|
слайд |
|||
|
|
1 Сұрақтар қойылады:
Бауыржанның балалық шағын Бердібек Соқпақбаевтың “Менің атым Қожа” шығармасындағы кейіпкермен салыстырыңдар.
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді; Екі шығарманың кейіпкерлерін салыстырады; |
Мұғалімнің кері байланысы: “Жарайсың” Дескриптор: Шығарма кейіпкерлерін Бауыржанның балалық шағымен салыстыра отырып: тәрбиесін жазады; мінезін жазады; балалық шағын сипаттайды. |
слайд |
||
|
|
2-тапсырма. Топтық жұмыс
|
Әр топ өздеріне берілген тапсырмаларды орындайды; |
Дескриптор:
|
слайд |
||
|
|
3-тапсырма. Сабақты бекіту. Топтық ойын Baamboozle сайты Сабақты қорытындылау мақсатында оқушылар топпен жарысып, сұрақтарға жауап береді. |
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалімнің кері байланысы: “Жарайсың”
|
слайд |
||
|
Сабақ соңы (5-6 мин)
|
Кері байланыс: Арнайы парақ таратылып беріледі. Оқушылар өздерін бағалайды. “Мен бүгін...” әдісі Бүгінгі сабақ тақырыбын қаншалықты меңгергенін анықтау мақсатында. Сабақ соңында оқушылар сөйлемді аяқтайды: Мен бүгін білдім... Маған қиын болды... Маған ұнады... |
Өз ойларын білдіреді |
|
|
||
|
|
Үй тапсырмасы беріледі. Кітаптан беріледі. |
|
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
сабақ жоспар
сабақ жоспар
Қысқа мерзімді жоспар (№472 бұйрық негізінде)
|
Мектеп атауы: |
С.Қожанов атындағы №55 орта мектеп |
|||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Ибрагимова Нұрай Нұрланқызы |
|||||
|
Мерзімі: |
|
|||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқаны: |
Қатыспағаны: |
||||
|
Пән: |
Қазақ әдебиеті |
|||||
|
Бөлім: Бөлімше: |
Махаббат және абырой |
|||||
|
Тақырып: |
Б. Момышұлы «Ұшқан ұя» шығармасының құндылығы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары: |
8.3.1.1 шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалау; |
|||||
|
Сабақ мақсаты: |
|
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (4-5 мин)
|
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу;
|
|
Мұғалімнің кері байланысы: “Жақсы!” |
|
||
|
«3 факт – 1 өтірік» әдісі Мақсаты: оқушылармен еркін, жылы қарым-қатынас орнату Мұғалім өзі бастайды; Оқушылар жалғастырады; Топқа бөліп алу оқушыларды (2 мин) |
- Әр оқушы өзі туралы 4 сөйлем айтады - Соның 1-еуі өтірік - Сынып қол көтеріп немесе ауызша табады |
Мұғалімнің кері байланысы: “Жарайсың” |
слайд |
|||
|
Сабақ ортасы
|
Үй тапсырмасын сайт арқылы тексеру (5 мин) Бейнеролик көрсетіледі. Еске түсіріп алу мақсатында. |
Оқушылар тақтада көрсетілген сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімнің кері байланысы: “Жарайсың!” |
wordwall
|
||
|
Әдіс: «Ой шақыру» Ж Оқушыларға тапсырманы таратылып беріледі. . |
Оқушылар берілген нақыл сөздерге анықтама береді |
Дескриптор:
|
слайд |
|||
|
|
1 Сұрақтар қойылады:
Бауыржанның балалық шағын Бердібек Соқпақбаевтың “Менің атым Қожа” шығармасындағы кейіпкермен салыстырыңдар.
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді; Екі шығарманың кейіпкерлерін салыстырады; |
Мұғалімнің кері байланысы: “Жарайсың” Дескриптор: Шығарма кейіпкерлерін Бауыржанның балалық шағымен салыстыра отырып: тәрбиесін жазады; мінезін жазады; балалық шағын сипаттайды. |
слайд |
||
|
|
2-тапсырма. Топтық жұмыс
|
Әр топ өздеріне берілген тапсырмаларды орындайды; |
Дескриптор:
|
слайд |
||
|
|
3-тапсырма. Сабақты бекіту. Топтық ойын Baamboozle сайты Сабақты қорытындылау мақсатында оқушылар топпен жарысып, сұрақтарға жауап береді. |
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалімнің кері байланысы: “Жарайсың”
|
слайд |
||
|
Сабақ соңы (5-6 мин)
|
Кері байланыс: Арнайы парақ таратылып беріледі. Оқушылар өздерін бағалайды. “Мен бүгін...” әдісі Бүгінгі сабақ тақырыбын қаншалықты меңгергенін анықтау мақсатында. Сабақ соңында оқушылар сөйлемді аяқтайды: Мен бүгін білдім... Маған қиын болды... Маған ұнады... |
Өз ойларын білдіреді |
|
|
||
|
|
Үй тапсырмасы беріледі. Кітаптан беріледі. |
|
|
|
||
шағым қалдыра аласыз















