Қысқа мерзімді жоспар
10 сынып қазақ тілі сабағы
|
Апта |
Күні |
Сабақ (кесте бойынша) |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Медицина саласында жаңа технологиялық әдістер |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Айтылым, тыңдалым, оқылым дағдыларын жетілдіру. Тақырып бойынша сөздік қорын молайту, теориялық білімдерін жаңа жағдаятта сауатты қолдана білу, сұрақтарға түсініп жауап беру дағдыларын дамыту, ойларын ортаға салып, пікірлерін жеткізе білу, жауаптарына әділ талдау жасап, өз-өздерін бағалау. |
|||
|
Күтілетін нәтиже |
оқулық деңгейінде берілген тұнғыш ғалымдар туралы мағлұматтарды айта біледі; шығармашылықтары туралы әңгімелейді, байланыстырып сөйлей біледі; тұйық етістіктің жасалу жолдары түрлерін және жасалу жолдарын білу. Сауатты жаза біледі. |
|||
|
Сабақтың түрі |
Дәстүрлі сабақ |
|||
|
Оқыту түрлері |
Жұптық жұмыс |
|||
|
Ресурстар |
Интернет, ұялы телефон, |
|||
|
Сабақтың барысы: |
||||
|
Сабақ кезеңі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
||
|
Кіріспе |
Амандасу Кім кезекші? Бүгін ауа райы қандай? Табиғат қалай өзгерді? |
Амандасады Кезекшінің сөзі |
||
|
І.Ұйымдастыру кезеңі ІІ Өткенді қайталау |
1. II. «Есіңе түсір» миға шабуыл ойыны «Етістік» секторы
«Етіс» секторы Қандай жұрнақ екі етіске ортақ? Көп адамның ісімен орындалатын етістікті қалай атайды? Қай етістіктің жұрнағы салт етістікті сабақтыға айналдырады? Тек бір сөзге жалғанатын етіс жұрнағы? «Шақ» секторы
«Рай» секторы
|
Цифрлы кестеде жасырынды сұрақтар, «Етістік» «Етіс», «Етістіктің шақтары», «Етістіктің райлары»Бағалау нормалары: «5» деген баға- 70-80, «4» деген баға- 40-60, «3» деген баға- 10-20 |
||
|
ІІІ. Жаңа сабақ ІҮ. Бекіту
Ү. Қорытынды
ҮІ. Рефлексия Ү. Үй тапсырмасы |
1 «Медицина жаңалықтары» ассоциациалық кесте құру, содан кейін диалог құру құрастару:104 бет 2.Жұптық жұмыс. 104 бет. Мәтінмен жұмыс 1 жұп- 1 сұрақты талқылау 2жұп- 2 сұрақ, 3жұп-3 сұрақ ІІІ деңгей 3 тапсырма ашық рай етістіктерді талдау ІІ деңгей – 105 бет, 5 тапсырма мәтіннің негізгі ойын айтып, пікірлесу. І деігей - 4 тапсырмадағы сұраққа жауап 3. Наука о методах исследования внутренних полостей человеческого тела при помощи эндоскопа называется эндоскопией. Медицинские эндоскопы применяются в гастроэнтерологии (гастроскопы и др.), хирургии (лапароскопы и др.), пульмонологии (бронхоскопы), оториноларингологии (синускопы и др.), урологии (цистоуретроскопы и др.), гинекологии (гистероскопы), проктологии (ректоскопы и др.), травматологии (артроскопы), нейрохирургии, при хирургическом лечении некоторых сосудистых заболеваний и др Рентгеннен жыл сайын өтудің себебі неде? Бағалау парағына ұпайларын енгізеді, қандай жұмыс қиың болды? Түсініксіз жағдай болды ма? |
Модуль «Жаңадан оқыту» Эндоскоп- грек сөзі,(смотри внутри) оптический прибор. Өз ойларын айтуға тырысады Мәтінді қазақ тіліне аудару \Бір-бірімен бөлісу, білім тарату
Модуль «оқыту үшін бағалау» |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары 10 сынып "Медицина саласында жаңа технологиялық әдістер"
Сабақ жоспары 10 сынып "Медицина саласында жаңа технологиялық әдістер"
Қысқа мерзімді жоспар
10 сынып қазақ тілі сабағы
|
Апта |
Күні |
Сабақ (кесте бойынша) |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Медицина саласында жаңа технологиялық әдістер |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Айтылым, тыңдалым, оқылым дағдыларын жетілдіру. Тақырып бойынша сөздік қорын молайту, теориялық білімдерін жаңа жағдаятта сауатты қолдана білу, сұрақтарға түсініп жауап беру дағдыларын дамыту, ойларын ортаға салып, пікірлерін жеткізе білу, жауаптарына әділ талдау жасап, өз-өздерін бағалау. |
|||
|
Күтілетін нәтиже |
оқулық деңгейінде берілген тұнғыш ғалымдар туралы мағлұматтарды айта біледі; шығармашылықтары туралы әңгімелейді, байланыстырып сөйлей біледі; тұйық етістіктің жасалу жолдары түрлерін және жасалу жолдарын білу. Сауатты жаза біледі. |
|||
|
Сабақтың түрі |
Дәстүрлі сабақ |
|||
|
Оқыту түрлері |
Жұптық жұмыс |
|||
|
Ресурстар |
Интернет, ұялы телефон, |
|||
|
Сабақтың барысы: |
||||
|
Сабақ кезеңі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
||
|
Кіріспе |
Амандасу Кім кезекші? Бүгін ауа райы қандай? Табиғат қалай өзгерді? |
Амандасады Кезекшінің сөзі |
||
|
І.Ұйымдастыру кезеңі ІІ Өткенді қайталау |
1. II. «Есіңе түсір» миға шабуыл ойыны «Етістік» секторы
«Етіс» секторы Қандай жұрнақ екі етіске ортақ? Көп адамның ісімен орындалатын етістікті қалай атайды? Қай етістіктің жұрнағы салт етістікті сабақтыға айналдырады? Тек бір сөзге жалғанатын етіс жұрнағы? «Шақ» секторы
«Рай» секторы
|
Цифрлы кестеде жасырынды сұрақтар, «Етістік» «Етіс», «Етістіктің шақтары», «Етістіктің райлары»Бағалау нормалары: «5» деген баға- 70-80, «4» деген баға- 40-60, «3» деген баға- 10-20 |
||
|
ІІІ. Жаңа сабақ ІҮ. Бекіту
Ү. Қорытынды
ҮІ. Рефлексия Ү. Үй тапсырмасы |
1 «Медицина жаңалықтары» ассоциациалық кесте құру, содан кейін диалог құру құрастару:104 бет 2.Жұптық жұмыс. 104 бет. Мәтінмен жұмыс 1 жұп- 1 сұрақты талқылау 2жұп- 2 сұрақ, 3жұп-3 сұрақ ІІІ деңгей 3 тапсырма ашық рай етістіктерді талдау ІІ деңгей – 105 бет, 5 тапсырма мәтіннің негізгі ойын айтып, пікірлесу. І деігей - 4 тапсырмадағы сұраққа жауап 3. Наука о методах исследования внутренних полостей человеческого тела при помощи эндоскопа называется эндоскопией. Медицинские эндоскопы применяются в гастроэнтерологии (гастроскопы и др.), хирургии (лапароскопы и др.), пульмонологии (бронхоскопы), оториноларингологии (синускопы и др.), урологии (цистоуретроскопы и др.), гинекологии (гистероскопы), проктологии (ректоскопы и др.), травматологии (артроскопы), нейрохирургии, при хирургическом лечении некоторых сосудистых заболеваний и др Рентгеннен жыл сайын өтудің себебі неде? Бағалау парағына ұпайларын енгізеді, қандай жұмыс қиың болды? Түсініксіз жағдай болды ма? |
Модуль «Жаңадан оқыту» Эндоскоп- грек сөзі,(смотри внутри) оптический прибор. Өз ойларын айтуға тырысады Мәтінді қазақ тіліне аудару \Бір-бірімен бөлісу, білім тарату
Модуль «оқыту үшін бағалау» |
||
шағым қалдыра аласыз













