Қысқа мерзімді жоспар
10 сынып қазақ тілі сабағы
|
Апта |
Күні |
Сабақ (кесте бойынша) |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ақша |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларға Қазақстанның ұлттық валютасы теңге туралы,оның шығу тарихы, негізгі қасиеттері туралы ББД кеңейту, одан әрі дамыту,елімізді құрметтеу,жан-жақты даму, патриоттық сезімді дамыту.Алған білімдерін жаңа жағдаятта сауатты қолдана білу, сұрақтарға түсініп жауап беру дағдыларын дамыту, шығармашылық қабілеттерін дамыту, ойларын ортаға салып, пікірлерін жеткізе білу, жауаптарына әділ талдау жасап, өз-өздерін бағалау. |
|||||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Теңге туралы айта біледі, дұрыс сөйлем құрастыра алады, етістік райларын, шақтарын анықтап, сөйлем құрғанда дұрыс пайдалана біледі. |
|||||||||||||
|
Сабақтың түрі |
Дәстүрлі сабақ |
|||||||||||||
|
Оқыту түрлері |
Жұптық жұмыс |
|||||||||||||
|
Ресурстар |
Бағалауға смайликтер, оқулық, доп |
|||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||||
|
Сабақ кезеңі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
||||||||||||
|
Кіріспе |
Амандасу Кім кезекші? Бүгін ауа райы қандай? Стратегия «Волейбол добы» Мектеп туралы сұрақтар |
Амандасады Кезекшінің сөзі Допты лақтырып, бір-біріне сұрақ қояды |
||||||||||||
|
І.Ұйымдастыру кезеңі ІІ Үй жұмысы |
1 Бұл не? Сипаттама бері (ақша –қағаз, темір) 2.Диалог – сатып алу |
Топқа бөліну;1топ-Доллар; 2топ-Теңге ? ( |
||||||||||||
|
ІІІ. Жаңа сабақ ІҮ. Бекіту Ү.Қорытынды ҮІ. Рефлексия Бағалау Ү. Үй тапсырмасы |
1 Футбол ойыны
Қазақстан Республикасы қандай
мемлекет
3) Қазақстан Республикасының
рәміздерін ата
7
ТЕҢГЕ
Мағынаны тану .Оқулықпен жұмыс.Әр жұпқа тапсырма беру.
1. бір –біріне сұрақтар қояды.
Сәйкестендіру .
Түйіндемені
толтыру:
Ақшаның тиімді пайдалану жолдары эссе жазу |
(Тәуелсіз,егемен)
(Ресей,Қытай,Өзбекстан,Қырғызстан,Тәжікстан) (Тоқтар Әубәкіров) 130 астам)
Нумизматика – табылған теңге,
ақша жасауға қолданылған материалдар бойынша ақша айналымының
тарихын зерттейтін ғылым. оқымысты И. И. Эккель (1734 -
1798)
Айырбас сауда
түрлері: |
||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
сабақ жоспары 10 сынып, қазақ тілі "Ақша"
сабақ жоспары 10 сынып, қазақ тілі "Ақша"
Қысқа мерзімді жоспар
10 сынып қазақ тілі сабағы
|
Апта |
Күні |
Сабақ (кесте бойынша) |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ақша |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларға Қазақстанның ұлттық валютасы теңге туралы,оның шығу тарихы, негізгі қасиеттері туралы ББД кеңейту, одан әрі дамыту,елімізді құрметтеу,жан-жақты даму, патриоттық сезімді дамыту.Алған білімдерін жаңа жағдаятта сауатты қолдана білу, сұрақтарға түсініп жауап беру дағдыларын дамыту, шығармашылық қабілеттерін дамыту, ойларын ортаға салып, пікірлерін жеткізе білу, жауаптарына әділ талдау жасап, өз-өздерін бағалау. |
|||||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Теңге туралы айта біледі, дұрыс сөйлем құрастыра алады, етістік райларын, шақтарын анықтап, сөйлем құрғанда дұрыс пайдалана біледі. |
|||||||||||||
|
Сабақтың түрі |
Дәстүрлі сабақ |
|||||||||||||
|
Оқыту түрлері |
Жұптық жұмыс |
|||||||||||||
|
Ресурстар |
Бағалауға смайликтер, оқулық, доп |
|||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||||
|
Сабақ кезеңі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
||||||||||||
|
Кіріспе |
Амандасу Кім кезекші? Бүгін ауа райы қандай? Стратегия «Волейбол добы» Мектеп туралы сұрақтар |
Амандасады Кезекшінің сөзі Допты лақтырып, бір-біріне сұрақ қояды |
||||||||||||
|
І.Ұйымдастыру кезеңі ІІ Үй жұмысы |
1 Бұл не? Сипаттама бері (ақша –қағаз, темір) 2.Диалог – сатып алу |
Топқа бөліну;1топ-Доллар; 2топ-Теңге ? ( |
||||||||||||
|
ІІІ. Жаңа сабақ ІҮ. Бекіту Ү.Қорытынды ҮІ. Рефлексия Бағалау Ү. Үй тапсырмасы |
1 Футбол ойыны
Қазақстан Республикасы қандай
мемлекет
3) Қазақстан Республикасының
рәміздерін ата
7
ТЕҢГЕ
Мағынаны тану .Оқулықпен жұмыс.Әр жұпқа тапсырма беру.
1. бір –біріне сұрақтар қояды.
Сәйкестендіру .
Түйіндемені
толтыру:
Ақшаның тиімді пайдалану жолдары эссе жазу |
(Тәуелсіз,егемен)
(Ресей,Қытай,Өзбекстан,Қырғызстан,Тәжікстан) (Тоқтар Әубәкіров) 130 астам)
Нумизматика – табылған теңге,
ақша жасауға қолданылған материалдар бойынша ақша айналымының
тарихын зерттейтін ғылым. оқымысты И. И. Эккель (1734 -
1798)
Айырбас сауда
түрлері: |
||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


















