Қысқа мерзімді жоспар
11 сынып қазақ тілі сабағы
|
Тақырыбы: |
Сарыарқа. Сарыарқа табиғаты. 2 сабақ |
|
|
|
Мақсаты: |
Оқушыларды ойын анық, толық жеткізе білуге, бірлесе жұмыс істеп, бір-бірін тыңдай білуге дағдыландыру. Сарыарқа туралы қазақ тілінде айта білуге, өзара көмекке, ынтымақтастыққа, ұйымшыл болуға жағдай жасау.Етістіктің жасалу жолдарын тест арқылы пысықтау |
|
|
|
Оқу нәтижесі: |
Қазақстанның ғажайып жерлері туралы айта алады, етістіктің жасалу жолдарын біледі, тест сауалдарымен жұмыс жасай біледі. Өздігінен және уақыт үнемдей отыра, берілген тапсырмаларды топта талқылап бірлесе жұмыс жасайды.Тақырыпты өмірмен байланыстыра алады. |
|
|
|
Әдіс –тәсілдер, модульдер |
Сыни тұрғысынан ойлау, жас ерекшеліктерін ескеру, дарынды балалармен жұмыс |
|
|
|
дереккөздер |
Тест сауалдары, оқулық |
|
|
|
Оқыту түрлері |
Жұптық жұмыс |
|
|
|
Сабақ кезеңі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс –әрекеті |
|
|
І.Кіріспе Жоғары дәрежелі сұрақ қою |
Амандасу Кім кезекші? Бүгін ауа райы қандай? Табиғатта өзгерістер неге болып жатыр? |
Амандасады Кезекшінің сөзі (дарынды балаға арналған сұрақ) |
|
|
ІІ.Өткенді қайталау |
Үй жұмысын тексеру. «Қонаққа бару» әдісі бойынша |
Жұптық жұмыс. жұптың бір сынары келесі жұпқа қонаққа барып, әңгімелеседі. Жұптарды аралап болған соң, үйіне келіп, білгенімен пікірлесіп , үй жұмысына білдім дегенді қысқаша қосады, дәптерді тапсырады |
|
|
ІІІ. Жаңа сабақ ІҮ. Бекіту Ү. Қорытынды ҮІ. Үйге тапсырма Рефлексия: |
1.Жұпқа бөлу (өз буынынды тап). 2 Сабақтың тақырыбын анықтау 3.. Слайдтан орыс тілінде мәтін оқиды. Үш жұп бір абзацтан алып, қазақшаға мағынасын аударады, диалог құрып айтады. 4. Мәтінмен жұмыс а) Мәтін бойынша «Ментальді карта» әрқайсысы мәтін бойынша бір сұрақ құрап, қағазға жазады. Сұрақтарын басқа жұпқа береді. Екінші жұп дауыстап неғұрлым толық жауап беруі тиіс. Сызба құрып, әңгімелеу 5.
«Кубизм»
стратегиясы. 6. Талқыла: жіктік жалғауының
нешінші жағына жалғау жалғанбайды? Ұйымдастырылған , пайдаланылады Сарыарқа Осы тақырыпқа диаманта (Алты тармақты өлең шығару) 1 жол: тақырып (зат есім) 2 жол: анықтауыш (2 сын есім) 3 жол : іс-әрекет действие (3 көсемше причастия) 4 жол: ассоциации (4 зат есім) (3 көсемше причастия) 5 жол: анықтауыш ( 2 сын есім) 6 жол: тақырып (зат есім) Қандай жаңа ақпарат алдыңдар? Болашақта қалай керек болады? А) Сарыарқа сөзінің мағынасы
қандай? 35-36 беттер, ережелерді жаттау |
Сары-арқа, таби-ғат, сая-хат Берілген сөздерден сөйлем құру жасайды. Жұптық жұмыс Топтық жұмыс Әңгімеде Пайдасы? Мүмкіндігі ? Қажеттілігі? |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
сабақ жоспары 11 сынып, қазақ тілі "Сарыарқа. Сарыарқа табиғаты. "
сабақ жоспары 11 сынып, қазақ тілі "Сарыарқа. Сарыарқа табиғаты. "
Қысқа мерзімді жоспар
11 сынып қазақ тілі сабағы
|
Тақырыбы: |
Сарыарқа. Сарыарқа табиғаты. 2 сабақ |
|
|
|
Мақсаты: |
Оқушыларды ойын анық, толық жеткізе білуге, бірлесе жұмыс істеп, бір-бірін тыңдай білуге дағдыландыру. Сарыарқа туралы қазақ тілінде айта білуге, өзара көмекке, ынтымақтастыққа, ұйымшыл болуға жағдай жасау.Етістіктің жасалу жолдарын тест арқылы пысықтау |
|
|
|
Оқу нәтижесі: |
Қазақстанның ғажайып жерлері туралы айта алады, етістіктің жасалу жолдарын біледі, тест сауалдарымен жұмыс жасай біледі. Өздігінен және уақыт үнемдей отыра, берілген тапсырмаларды топта талқылап бірлесе жұмыс жасайды.Тақырыпты өмірмен байланыстыра алады. |
|
|
|
Әдіс –тәсілдер, модульдер |
Сыни тұрғысынан ойлау, жас ерекшеліктерін ескеру, дарынды балалармен жұмыс |
|
|
|
дереккөздер |
Тест сауалдары, оқулық |
|
|
|
Оқыту түрлері |
Жұптық жұмыс |
|
|
|
Сабақ кезеңі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс –әрекеті |
|
|
І.Кіріспе Жоғары дәрежелі сұрақ қою |
Амандасу Кім кезекші? Бүгін ауа райы қандай? Табиғатта өзгерістер неге болып жатыр? |
Амандасады Кезекшінің сөзі (дарынды балаға арналған сұрақ) |
|
|
ІІ.Өткенді қайталау |
Үй жұмысын тексеру. «Қонаққа бару» әдісі бойынша |
Жұптық жұмыс. жұптың бір сынары келесі жұпқа қонаққа барып, әңгімелеседі. Жұптарды аралап болған соң, үйіне келіп, білгенімен пікірлесіп , үй жұмысына білдім дегенді қысқаша қосады, дәптерді тапсырады |
|
|
ІІІ. Жаңа сабақ ІҮ. Бекіту Ү. Қорытынды ҮІ. Үйге тапсырма Рефлексия: |
1.Жұпқа бөлу (өз буынынды тап). 2 Сабақтың тақырыбын анықтау 3.. Слайдтан орыс тілінде мәтін оқиды. Үш жұп бір абзацтан алып, қазақшаға мағынасын аударады, диалог құрып айтады. 4. Мәтінмен жұмыс а) Мәтін бойынша «Ментальді карта» әрқайсысы мәтін бойынша бір сұрақ құрап, қағазға жазады. Сұрақтарын басқа жұпқа береді. Екінші жұп дауыстап неғұрлым толық жауап беруі тиіс. Сызба құрып, әңгімелеу 5.
«Кубизм»
стратегиясы. 6. Талқыла: жіктік жалғауының
нешінші жағына жалғау жалғанбайды? Ұйымдастырылған , пайдаланылады Сарыарқа Осы тақырыпқа диаманта (Алты тармақты өлең шығару) 1 жол: тақырып (зат есім) 2 жол: анықтауыш (2 сын есім) 3 жол : іс-әрекет действие (3 көсемше причастия) 4 жол: ассоциации (4 зат есім) (3 көсемше причастия) 5 жол: анықтауыш ( 2 сын есім) 6 жол: тақырып (зат есім) Қандай жаңа ақпарат алдыңдар? Болашақта қалай керек болады? А) Сарыарқа сөзінің мағынасы
қандай? 35-36 беттер, ережелерді жаттау |
Сары-арқа, таби-ғат, сая-хат Берілген сөздерден сөйлем құру жасайды. Жұптық жұмыс Топтық жұмыс Әңгімеде Пайдасы? Мүмкіндігі ? Қажеттілігі? |
|
шағым қалдыра аласыз













