Материалдар / Сабақ жоспары 1 сынып. Киімдер.
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ
Осы тақырыптағы материалдардың барлығын көріңіз!

Сабақ жоспары 1 сынып. Киімдер.

Материал туралы қысқаша түсінік
Ұстаздарға арналған
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
06 Қараша 2018
1033
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

Тақырыбы: Киімдер

6-сабақ



Күні, айы:




1-сыныптар


Сабаққа қатысқан оқушылар саны:

Сабаққа қатыспаған оқушылар саны:

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары


        1. Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету (қимыл, ым мен ишараны қолдану, іс-әрекет жасау).

1.1.3.1. Тыңдаған мәтінге (баяу қарқында) мұғалімнің көмегімен иллюстрациялар/суреттер/сызбалар орналастырып, сұрақтарға жауап беру.

1.2.3.1.Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, түрлі тәсілдермен жауап беру.

1.2.6.1. Тыңдаған/оқыған материал туралы пайымдамасын (ұнайды/ұнамайды) жасау.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

Киімдерді атай алады және олардың түсін айта алады.

Оқушылардың басым бөлігі:

Киімдерді түсімен ажырата алады, сұрақ қоюды біледі, сұраққа жауап беруде өзін еркін сезінеді.

Кейбір оқушылар:

Басқа да киім атауларын атай алады, оларды өмірлік жағдаятта еркін қолдана алады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңдері

Жоспарланған жұмыс

Ресурстар

Сабақтың басы

Сәлемдесу, сабаққа дайындықтарын тексеру. «Ыстық орындық» әдісі арқылы өткен сабақты қайталау (түстер, сандар). Сабақтың тақырыбын хабарлау, мақсатымен таныстыру.

Суреттер



Сабақтың ортасы


(МК, Ұ) Оқулықтағы 1-тапсырма бойынша оқушыларды киім атауларымен таныстыру. Сурет бойынша киім атауларын тыңдайды, хормен және жеке қайталайды.

Оқушылар адын ала таратылған карточкалар бойынша киімнің түрін және түсін атайды.

(МК, Ұ) 2-тап. сурет бойынша жаңа түстермен танысу:

Қызғылт – розовый

Қызғылт сары – оранжевый

Күлгін – фиолетовый

Көгілдір – голубой

- Мынау қандай көйлек?

- Мынау көгілдір (күлгін, қызғылт сары, қызғылт) көйлек.

Қуыршақтар тұрыңдар,

Беттеріңді жуыңдар.

Шаштарыңды тараңдар,

Киімдеріңді киіңдер.

(МК, Ұ) 3-тап. оқушылар өздеріне қандай киім ұнайтындарын айта алуды үйренеді. Таратылған ақ қағазға оқушылар өздеріне ұнайтын киімнің суретін салып бояйды, тапсырмадағы үлгі бойынша айтады.

- Маған жасыл бәтеңке ұнайды.

- Маған қызыл бәтеңке ұнамайды.

(Жұптық жұмыс) 4-тап. оқушылар берілген үлгі б/ша сөйлеседі.

- Мынау не?

- Бұл – көйлек.

- Қандай көйлек?

- Қызыл көйлек.

- Саған қандай көйлек ұнайды?

- Маған қызыл көйлек ұнайды.

Оқулық

Аудиодиск:

1.6.1.;

1.6.4.

Киімдерге арналған карточкалар






Сергіту сәті




Қағаз, қарындаш-

тар

Сабақтың соңы

(Қалыптастырушы бағалау) Қорытындылау

- Бүгін сабақта не білдік?

- Қалай жұмыс істедік?

- Сабақта не қызық әрі жеңіл болды?

- Сабақта не қиындық туғызды?

Оқушылар

мен кері байланыс орнату


Қосымша ақпарат

Қорытындылау

Сабақ туралы өз ойым

1. Сабақ барысында еңгізілген өзгертулер

2. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді?


Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе не?

1.

2.

Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?

2.



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!