Материалдар / Сабақ жоспары 1-сынып "Мен қаламмен жазамын "
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Сабақ жоспары 1-сынып "Мен қаламмен жазамын "

Материал туралы қысқаша түсінік
Материалдарды 1 сынып мұғалімдері көрнекілік ретінде қолдана алады
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
18 Желтоқсан 2020
342
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Тақырыбы:

Мен қаламмен жазамын

Мектебі: № 171 жалпы білім беретін мектеп

Күні, айы:

Мұғалімнің аты-жөні:

1-сынып

Сабаққа қатысқан оқушылар саны:

Сабаққа қатыспаған оқушылар саны:

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

1.1.1.1 Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну жəне оған сəйкес дұрыс əрекет ету (қимыл, ым-ишараны қолдану, іс-əрекет жасау)

1.2.3.1.Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдек нормаларды сақтай отырып, түрлі тәсілдермен жауап беру.

1.3.2.1 Мəтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсіну

1.5.1.2 Сөйлеу барысында көптік / жіктік / жалғауларын мұғалімнің көмегі/үлгісі бойынша қолдану

Сабақ мақсаты

Барлық оқушылар:

Оқу құралдарын дұрыс атай алады. Олорды қалай пайдаланатынын біледі.

Оқушылардың басым бөлігі:

Немен? Сұрағына дұрыс жауап бере алады. Оқу құралдарын көмектес септігі жалғауымен орынды қолдана алады.

Кейбір оқушылар:

Оқу құралдарын қалай пайдаланатыны туралы қосымша ақпарат бере алады.

Бағалау критерийлері

  1. Таныс сөздерді түсінеді, дұрыс әрекет етеді.

  2. Сөзді зейін қойып тыңдайды.

  3. Сұхбаттасының не айтқанын ұғады, жауап береді.

  4. Жіктік , септік жалғауларын қолданады.

Ойлау деңгейлері

Білу. Түсіну. Қолдану. Синтез.

Дескриптор


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңдері

Жоспарланған жұмыс

Ресурстар

Сабақтың басы

(2-5 мин)

Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру. Сабақ мақсатымен таныстыру. Оқу құралдарының суреті арқылы топқа бөлу. Драма әдісі арқылы өткен тақырыптарды тексеру.


Сабақтың ортасы

(6-32 мин)

1-тапсырма. Тыңдату , қайталау.

Қаламмен жазамын. Қайшымен қиямын.

Өшіргішпен өшіремін. Сызғышпен сызамын.

Кері байланыс : смайликтер


2-тапсырма. Тыңдайды, сәйкес жауап береді.

Сен не істейсің? Мен қиямын.


Кері байланыс : смайликтер

3-тапсырма. Суретті толықтырып айтқызу.

Мен қиямын.

Кері байланыс : смайликтер

Сергіту сәті.

4-тапсырма Диалогті тыңдайды, қайталайды.

  • Бұл не?

  • Бұл- қалам.

  • Сен қаламмен не істейсің?

  • Мен қаламмен жазамын.

Кері байланыс : смайликтер

Ұжымдық жұмыс:

Дәптердегі тапсырмаларды орындату.

Өзіндік жұмыс:

Қосымша тапсырма арқылы оқушылар сабақта алған білімдерін бекіту.

Оқулық


Аудиодиск:


2.7.1.


2.7.4.



Суреттер

Оқу құралдары

Қарындаш

Қалам

Өшіргіш

Сызғыш

Қайшы



1 жұмыс дәптер



Қ.Т: 2. 7.

Сабақтың соңы

(33-35 мин)

Кері байланыс: Оқушылардан сабақта қалай жұмыс істегені, не қызық, не жеңіл, не қиын болғаны туралы пікір білдірту.Бас бармақ арқылы бағалату.


Қорытындылау



Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе:


Сабақты жақсартар екі нәрсе:




Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!