Материалдар / Сабақ жоспары 1 сынып. Мынау-сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ
Осы тақырыптағы материалдардың барлығын көріңіз!

Сабақ жоспары 1 сынып. Мынау-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Ұстаздарға
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
06 Қараша 2018
1136
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

Тақырыбы: Менің сыныбым

2-сабақ



Күні, айы:




1-сыныптар


Сабаққа қатысқан оқушылар саны:

Сабаққа қатыспаған оқушылар саны:

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

        1. Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету (қимыл, ым мен ишараны қолдану, іс-әрекет жасау).

1.2.3.1.Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, түрлі тәсілдермен жауап беру.

1.3.3.1. Мәтіннің жанрын (өлең, ертегі, жұмбақ, әңгіме және т.б.) ажырату.

1.4.1.1.Суретте берілген заттардың сынын білдіретін сөздерді жазу немесе постерлеу жасау.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

Сыныбының қандай екенін айта алады, сыныптағы заттарды атай алады және олардың түсін атай алады.

Оқушылардың басым бөлігі:

Түстерді сыныптағы зат атауларымен байланыстыра қолдана алады, сыныпты сипаттай алады.

Кейбір оқушылар:

Сыныптағы басқа да заттарды атай алады, оларды өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңдері

Жоспарланған жұмыс

Ресурстар

Сабақтың басы

  1. 1. Ұйымдастыру кезеңі: сәлемдесу, сабаққа дайындықтарын тексеру.

Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру

«Дина және Даник мектепте» ролигинен үзінді көру арқылы өткен тақырыпты еске түсіру.

- Как будет на казахском «класс, большой, маленький и красивый»?

- Как будет на казахском «Мой класс, моя школа и твой класс, твоя школа»?

Сабақтың тақырыбын хабарлау, мақсатымен таныстыру.





Дина и Даник в школе - YouTube

3:33-4:28 мин

Сабақтың ортасы


3. Жаңа сабақ

(МК, Ұ) 1-тапсырмада

  1. оқушылардың назарын сөйлесу үлгісіне аудару, оның жауабымен таныстыру;

- Сыныпта не бар?

- Сыныпта тақта (терезе, парта, есік, үстел, орындық) бар.

«ЕСТЕ САҚТА!» айдары. (Ж) жұптық, топтық жұмысымен үйлестіру

  1. оқушыларды «бар/жоқ» сөздерін орынды өолдануды үйрету;

  2. өздерінің сыныптарында не бар екенің айтуға дағдыландыру:

- Сыныпта не бар?

- Сыныпта парта (үстел, орындық, тақта, есік, терезе) бар.

(МК, Ұ) 2-тапсырмада

  1. үлгі бойынша оқушыларды сыныптағы заттарды түсімен атай алуға үйрету:

Оқушылардың жауаптары:

Мынау – үстел. Үстел көк. Мынау – орындық. Орындық қызыл. Мынау – есік. Есік қоңыр. Мынау – шкаф. Шкаф қоңыр.

Тапсырмада берілген заттар бойынша оқушылар постерлер дайындайды. Бір заттын суретін салып, өзі қалаған түске бояйды да, үйренген үлгі бойынша сөйлейді.

Аю отыр партада,

Екі қолы қалтада.

Мұғалім сабақ сұраса,

Ұйқтап қапты масқара!

  1. (МК, Ұ) 3-тапсырма. Оқушыларды мұғалімнің сұрақтарына жауап бере алуға, өзі сұрақ қойып, жуап бере алуға дағдыландыру. Осы тапсырма сыныптағы заттарды көрсету арқылы жүргізіледі.

  2. Мынау не?

  3. Сынып қандай?

  4. Сыныпта не бар?

  5. Тақта қандай?

  6. (Ж) 4-тапсырма

  7. 1) тақпақты тыңдау, хормен, жұппен, жеке қайталау;

  8. 2) сыныптағы заттарды санау, түстерімен атау.

(МК, Ұ) дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы алған білімдерін бекіту. Тапсырмаларды дұрыс орындаған оқушылар смайликпен бағаланады.

(Ө) 2.2. қосымша тапсырма арқылы оқушылар сабақта алған білімдерін бекітеді.


Оқулық

Аудиодиск:

2.2.1.

2.2.3.

2.2.4.


Суреттер











Постер дайындау


Сергіту сәті















1 жұмыс дәптері

Қосымша тапсырма

2.2

Сабақтың соңы

3. Қорытындылау

(Қалыптастырушы бағалау)

- Бүгін сабақта не білдік?

- Қалай жұмыс істедік?

- Сабақта не қызық әрі жеңіл болды?

- Сабақта не қиындық туғызды?

Оқушылар

мен кері байланыс орнату


Қосымша ақпарат

Қорытындылау

Сабақ туралы өз ойым

1. Сабақ барысында еңгізілген өзгертулер

2. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді?


Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе не?

1.

2.

Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?

2.



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!