|
Бөлім: |
Қазіргі замандағы Қазақстан мәдениеті |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Қазақстан тарихы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
§31. Діннің қазіргі Қазақстан қоғамындағы рөлі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.1.1. Дәстүрлі және деструктивті діни ағымдар мен ұйымдардың іс-әрекетін талдау; 9.2.1.2. Қазақстан халқы Ассамблеясының дінаралық, этносаралық келісім және ішкі тұрақтылықты нығайтудағы ықпалын бағалау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы Қазақстан қоғамындағы дәстүрлі және деструктивті діни ағымдар мен ұйымдардың іс-әрекетін салыстырып, Қазақстан халқы Ассамблеясының ішкі тұрақтылықты нығайтудағы әсерін бағалайды Көбі Қоғам мүшелерінің деструктивті діни ұйымдарға түсудің алдын алу шараларын ұсынады Кейбіреуі Қазақстан қоғамында зайырлы мемлекет және діни сенім бостандығы ұстанымдарының үйлесімін дәлелдейді |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Қазақстан мемлекеттілігін нығайтуға атсалысу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру. Үй жұмысын сұрау.
№1"Бұл кім, ол не " әдісі
бойынша бірнеше сурет беріліп , солардың қызметтері туралы
баяндайды. №2
Жаңа сабақ: Термин сөздермен жұмыс. 1. Экстремизм – 2. Терроризм – 3. Радикализм – 4. Теология – |
Сұрақтарға жауап береді.
Термин сөздердің мағынасын жазады. |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Тапсырма №1 Қазақстан қоғамындағы дәстүрлі және деструктивті діни ағымдар мен ұйымдардың іс-әрекетін салыстырып 3 ұқсастығы мен 5 ерекшелігін анықта Тапсырма №2 Мәтінмен жұмыс. Дәстүрлі және деструктивті діни ағымдар мен ұйымдардың іс – әрекетіне STEEPLE талдау жасаңдар. |
Дәстүрлі және деструктивті діни ағымдар мен ұйымдардың іс – әрекетіне STEEPLE талдау жасайды. |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. « Білімді стикер». Мына сұрақтар бойынша жауап береді. - Не білдім? - Не білемін? - Не білгім келеді? |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары §31. Діннің қазіргі Қазақстан қоғамындағы рөлі
Сабақ жоспары §31. Діннің қазіргі Қазақстан қоғамындағы рөлі
|
Бөлім: |
Қазіргі замандағы Қазақстан мәдениеті |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Қазақстан тарихы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
§31. Діннің қазіргі Қазақстан қоғамындағы рөлі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.1.1. Дәстүрлі және деструктивті діни ағымдар мен ұйымдардың іс-әрекетін талдау; 9.2.1.2. Қазақстан халқы Ассамблеясының дінаралық, этносаралық келісім және ішкі тұрақтылықты нығайтудағы ықпалын бағалау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы Қазақстан қоғамындағы дәстүрлі және деструктивті діни ағымдар мен ұйымдардың іс-әрекетін салыстырып, Қазақстан халқы Ассамблеясының ішкі тұрақтылықты нығайтудағы әсерін бағалайды Көбі Қоғам мүшелерінің деструктивті діни ұйымдарға түсудің алдын алу шараларын ұсынады Кейбіреуі Қазақстан қоғамында зайырлы мемлекет және діни сенім бостандығы ұстанымдарының үйлесімін дәлелдейді |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Қазақстан мемлекеттілігін нығайтуға атсалысу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру. Үй жұмысын сұрау.
№1"Бұл кім, ол не " әдісі
бойынша бірнеше сурет беріліп , солардың қызметтері туралы
баяндайды. №2
Жаңа сабақ: Термин сөздермен жұмыс. 1. Экстремизм – 2. Терроризм – 3. Радикализм – 4. Теология – |
Сұрақтарға жауап береді.
Термин сөздердің мағынасын жазады. |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Тапсырма №1 Қазақстан қоғамындағы дәстүрлі және деструктивті діни ағымдар мен ұйымдардың іс-әрекетін салыстырып 3 ұқсастығы мен 5 ерекшелігін анықта Тапсырма №2 Мәтінмен жұмыс. Дәстүрлі және деструктивті діни ағымдар мен ұйымдардың іс – әрекетіне STEEPLE талдау жасаңдар. |
Дәстүрлі және деструктивті діни ағымдар мен ұйымдардың іс – әрекетіне STEEPLE талдау жасайды. |
Әр дұрыс жауап 1 балл |
Презентация, оқулық |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. « Білімді стикер». Мына сұрақтар бойынша жауап береді. - Не білдім? - Не білемін? - Не білгім келеді? |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














