|
Білім беру ұйымының атауы |
Титов атындағы орта мектеп |
|
||||||
|
Пәні: |
Еңбекке баулу Атамұра |
|
||||||
|
Бөлім: |
Атадан қалған асыл мұра. |
|
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Беккалиев Ф.С |
|
||||||
|
Күні: |
11.12.2024 |
|
||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D сурет жасау |
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.1.1 өз жұмысының идеясы мен процесін шығармашылық пен ұсыну; |
3.1.1.2.дәстүрлі және дәстүрлі емес материалдардың түрлерінсипаттау,айтыпберу |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
– шығармашылыққа деген дағдыларын дамытады. |
|
||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты. |
Сабақ құндылығы: Тәуелсіздік және отаншылдық айы.. Апта дәйексөзі: Патриотизм- ата -анаңды құрметтей білуің. |
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Ұйымдастыру кезеңі. Мұғалім оқушылармен сәлемдеседі, түгендейді. Оқушылардың сабаққа дайындығын қадағалау. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Әбілхан Қастеев (1904–1973) – қазақтың халық суретшісі, қазақ бейнелеу өнерінің негізін салушы. Туған жері – Алматы облысы, Жаркент өңірі. «Түрксіб», «Таудағы мұзайдынында», «Амангелді сарбаздары», «Есік көлі» және т.б. картиналары мен көптеген портреттердің авторы.
Ә. Қастеевтің «Шоқан Уәлиханов» және «Жас Абай» атты туындылары.
Енді Әбілхан Қастеев атамыздың жазғы табиғатты бейнелеген картинасына 3D форматта жасап көрейік.
дайын шығарылған сурет, түрлі түсті қағаздар, желім.
11.Сурет дайын болды.
Сабақ бойы оқушылардың істеген жұмыстарын қорытынды бағалау. Үй тапсырмасы. Кері байланыс. Сабақта мен ... жұмыс істедім, өйткені ... . Мен идеяны ұсындым. Мен мақсатқа жеттім ... өйткені ... . Сабақ мен үшін болды. Менің көңіл күйім ... .
«Қолшатыр» әдісі Оқушыларға үш түрлі жаңбыр тамшылары таратылады (қызыл, сары, көк), бүгінгі сабақтатүсінген, үйренген, жасаған жұмыс нәтижесіне кері байланыс береді. Көк тамшы– қызықты болды. Сары тамшы – жақсы түсінбедім. Қызыл тамшы – іздену керек
|
Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі. Кезекші сабақта жоқ оқушыны айтады..
Шаттық шеңбер Арайлап таң атты, Алтын сәуле таратты. Жарқырайды күніміз, Қайырлы таң, достарым! Сұраққа жауап береді. Күтілетін нәтиже: жауапкершілік, дағдысын қалыптастыру; әртүрлі материалмен жұмыс жасау белсенділіктерін жоғарылату. Оқушылар мұғалім берген мәліметтермен көрсетілген бұйымдармен танысып, ақпарат алады. Туындылардан алған әсерлерімен бөліседі. Үй тапсырмасын түсінеді. Сұрақтарға жауап береді. Қолшатыр әдісі арқылы сабақты пысықтайды. Кері байланыс. |
Жарайсыңдар! Дескрипторы: Жаңа тақырыпты меңгереді. Сұрақтарға жауап береді. Түрлі түсті қағазды ұзыншақтап қияды. Тік төртбұрыштап ұсақтап қияды. Тік төртбұрыш қағазды үшбұрыштап екі рет бүктейді. Үшбұрыш қағазға гүл суретін салады. Гүлді қайшымен кесіп алып, дайын болған гүлдің артына желім жағады. Сабақтың барысында оқушыларды ауызша, ҚБ арқылы мадақтап отыру
Дескрипторы: Сұрақтарға жауап береді. Тапсырмаларды орындайды. Гүлді қайшымен кесіп алып, дайын болған гүлдің артына желім жағады. Гүлдерді суреттегі гүлдердің үстіне жапсырады. Жапсырған гүлдің ортасын қызыл түспен бояйды. Біздің 3D картинамыз дайын. Жарайсыңдар! Пішіні дұрыс шықты! Ауызша мадақтау арқылы бағалау: Жарайсың! Керемет! Тамаша Кері байланыс. |
3D сурет жасау
Кері байланыс. |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары 3D сурет салу 5 сынып
Сабақ жоспары 3D сурет салу 5 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Титов атындағы орта мектеп |
|
||||||
|
Пәні: |
Еңбекке баулу Атамұра |
|
||||||
|
Бөлім: |
Атадан қалған асыл мұра. |
|
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Беккалиев Ф.С |
|
||||||
|
Күні: |
11.12.2024 |
|
||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D сурет жасау |
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.1.1 өз жұмысының идеясы мен процесін шығармашылық пен ұсыну; |
3.1.1.2.дәстүрлі және дәстүрлі емес материалдардың түрлерінсипаттау,айтыпберу |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
– шығармашылыққа деген дағдыларын дамытады. |
|
||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты. |
Сабақ құндылығы: Тәуелсіздік және отаншылдық айы.. Апта дәйексөзі: Патриотизм- ата -анаңды құрметтей білуің. |
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Ұйымдастыру кезеңі. Мұғалім оқушылармен сәлемдеседі, түгендейді. Оқушылардың сабаққа дайындығын қадағалау. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Әбілхан Қастеев (1904–1973) – қазақтың халық суретшісі, қазақ бейнелеу өнерінің негізін салушы. Туған жері – Алматы облысы, Жаркент өңірі. «Түрксіб», «Таудағы мұзайдынында», «Амангелді сарбаздары», «Есік көлі» және т.б. картиналары мен көптеген портреттердің авторы.
Ә. Қастеевтің «Шоқан Уәлиханов» және «Жас Абай» атты туындылары.
Енді Әбілхан Қастеев атамыздың жазғы табиғатты бейнелеген картинасына 3D форматта жасап көрейік.
дайын шығарылған сурет, түрлі түсті қағаздар, желім.
11.Сурет дайын болды.
Сабақ бойы оқушылардың істеген жұмыстарын қорытынды бағалау. Үй тапсырмасы. Кері байланыс. Сабақта мен ... жұмыс істедім, өйткені ... . Мен идеяны ұсындым. Мен мақсатқа жеттім ... өйткені ... . Сабақ мен үшін болды. Менің көңіл күйім ... .
«Қолшатыр» әдісі Оқушыларға үш түрлі жаңбыр тамшылары таратылады (қызыл, сары, көк), бүгінгі сабақтатүсінген, үйренген, жасаған жұмыс нәтижесіне кері байланыс береді. Көк тамшы– қызықты болды. Сары тамшы – жақсы түсінбедім. Қызыл тамшы – іздену керек
|
Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі. Кезекші сабақта жоқ оқушыны айтады..
Шаттық шеңбер Арайлап таң атты, Алтын сәуле таратты. Жарқырайды күніміз, Қайырлы таң, достарым! Сұраққа жауап береді. Күтілетін нәтиже: жауапкершілік, дағдысын қалыптастыру; әртүрлі материалмен жұмыс жасау белсенділіктерін жоғарылату. Оқушылар мұғалім берген мәліметтермен көрсетілген бұйымдармен танысып, ақпарат алады. Туындылардан алған әсерлерімен бөліседі. Үй тапсырмасын түсінеді. Сұрақтарға жауап береді. Қолшатыр әдісі арқылы сабақты пысықтайды. Кері байланыс. |
Жарайсыңдар! Дескрипторы: Жаңа тақырыпты меңгереді. Сұрақтарға жауап береді. Түрлі түсті қағазды ұзыншақтап қияды. Тік төртбұрыштап ұсақтап қияды. Тік төртбұрыш қағазды үшбұрыштап екі рет бүктейді. Үшбұрыш қағазға гүл суретін салады. Гүлді қайшымен кесіп алып, дайын болған гүлдің артына желім жағады. Сабақтың барысында оқушыларды ауызша, ҚБ арқылы мадақтап отыру
Дескрипторы: Сұрақтарға жауап береді. Тапсырмаларды орындайды. Гүлді қайшымен кесіп алып, дайын болған гүлдің артына желім жағады. Гүлдерді суреттегі гүлдердің үстіне жапсырады. Жапсырған гүлдің ортасын қызыл түспен бояйды. Біздің 3D картинамыз дайын. Жарайсыңдар! Пішіні дұрыс шықты! Ауызша мадақтау арқылы бағалау: Жарайсың! Керемет! Тамаша Кері байланыс. |
3D сурет жасау
Кері байланыс. |
|
|||
шағым қалдыра аласыз



















