|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 Б |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№62 сабақ. Өнер – білім бар жұрттар. Ыбырай Алтынсарин |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.2.1 қолдануға (практикалық), бағалауға негізделген сұрақтар қою және жауап беру 3.1.5.1 өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Айтыс өнеріне жаттығады |
|||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: Жасампаздықпен жаңашылдық |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жасампаздық бәрімізге-өнеге |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру «Жүректен-жүрекке» әдісі
Өткенді пысықтау
5-түрлі атәбзелін және олардың қызметін ата. Мысалы: Айыл-ер-тоқым ауып кетпеу үшін тартылатын артқы тартпа Құндылық мақсаты: Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсінікті қалыптастыру Жаңа тақырып 1. Ыбырай Алтынсарин туралы қысқаша мәлімет
Сұрақтар:
ЕБҚ Өлеңнің негізгі ойын сурет арқылы бейнелеу. 1-тапсырма. Өлеңді оқу және талдау
2-тапсырма. «Сұрақ-жауап» әдісі (жұптық жұмыс)
? 3-тапсырма. «Айтыс» ойыны (Топтық тапсырма)
Сергіту сәті “Биле-биле” биі. ЕҚБ 4-тапсырма Қарапайым сөйлемдермен өлеңнің мазмұнын айту. 4-тапсырма “Ой қозғау” әдісі. Ата-анаң немесе туысыңның атқарып жүрген жұмыстарын есіңе түсір. Сөзіңді “А. Байтұрсынұлы айтқандай ..” деп баста. Сөзіңнің аяғын сөз өнері туралы мақалмен аяқта. 5-Тапсырма Дәптермен жұмыс. Өнер-білім жайлы 3-мақал-мәтел жаз. Пікіріңді бөліс. Үй тапсырмасы
Өлеңді мәнерлеп оқу. «Менің өнерім» шығарма жазу. Кері байланыс
|
Мұғалімнің айтқанын қайталайды Өткенді пысықтайды Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Сұрақтар жазады Жеке жұмыс жасайды Іс-қимылды қайталайды Би қимылдарын жасады Ойын білдіреді Мақал-мәтел жазады Үй тапсырмасын орындайды Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: 5-түрлі атәбзелін мен олардың қызметін атайды-2б
Дескриптор: Автор туралы ақпаратты
түсінеді.
Тамаша жұмыс! Дескриптор: Өлеңнің мазмұнын
түсінеді.-1б Жарайсыңдар!
Дескриптор: Айтыс ережесін сақтайды. -2б Жарайсыңдар! Дескриптор: Ойын ашық жеткізеді-1б Мақал-мәтел жазады-2б Тамаша жұмыс орындадыңдар
Керемет! Жарайсыңдар балалар! «Батерея» әдісі |
Презентация Музыка Жұмыс дәптері Оқулық Бейнетаспа: Сурет Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Бейнетаспа Оқулық Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары-3сынып, 62-сабақ
Сабақ жоспары-3сынып, 62-сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 Б |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№62 сабақ. Өнер – білім бар жұрттар. Ыбырай Алтынсарин |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.2.1 қолдануға (практикалық), бағалауға негізделген сұрақтар қою және жауап беру 3.1.5.1 өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Айтыс өнеріне жаттығады |
|||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: Жасампаздықпен жаңашылдық |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жасампаздық бәрімізге-өнеге |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру «Жүректен-жүрекке» әдісі
Өткенді пысықтау
5-түрлі атәбзелін және олардың қызметін ата. Мысалы: Айыл-ер-тоқым ауып кетпеу үшін тартылатын артқы тартпа Құндылық мақсаты: Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсінікті қалыптастыру Жаңа тақырып 1. Ыбырай Алтынсарин туралы қысқаша мәлімет
Сұрақтар:
ЕБҚ Өлеңнің негізгі ойын сурет арқылы бейнелеу. 1-тапсырма. Өлеңді оқу және талдау
2-тапсырма. «Сұрақ-жауап» әдісі (жұптық жұмыс)
? 3-тапсырма. «Айтыс» ойыны (Топтық тапсырма)
Сергіту сәті “Биле-биле” биі. ЕҚБ 4-тапсырма Қарапайым сөйлемдермен өлеңнің мазмұнын айту. 4-тапсырма “Ой қозғау” әдісі. Ата-анаң немесе туысыңның атқарып жүрген жұмыстарын есіңе түсір. Сөзіңді “А. Байтұрсынұлы айтқандай ..” деп баста. Сөзіңнің аяғын сөз өнері туралы мақалмен аяқта. 5-Тапсырма Дәптермен жұмыс. Өнер-білім жайлы 3-мақал-мәтел жаз. Пікіріңді бөліс. Үй тапсырмасы
Өлеңді мәнерлеп оқу. «Менің өнерім» шығарма жазу. Кері байланыс
|
Мұғалімнің айтқанын қайталайды Өткенді пысықтайды Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Сұрақтар жазады Жеке жұмыс жасайды Іс-қимылды қайталайды Би қимылдарын жасады Ойын білдіреді Мақал-мәтел жазады Үй тапсырмасын орындайды Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: 5-түрлі атәбзелін мен олардың қызметін атайды-2б
Дескриптор: Автор туралы ақпаратты
түсінеді.
Тамаша жұмыс! Дескриптор: Өлеңнің мазмұнын
түсінеді.-1б Жарайсыңдар!
Дескриптор: Айтыс ережесін сақтайды. -2б Жарайсыңдар! Дескриптор: Ойын ашық жеткізеді-1б Мақал-мәтел жазады-2б Тамаша жұмыс орындадыңдар
Керемет! Жарайсыңдар балалар! «Батерея» әдісі |
Презентация Музыка Жұмыс дәптері Оқулық Бейнетаспа: Сурет Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Бейнетаспа Оқулық Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз
















