|
Білім беру ұйымының атауы |
Исатай орта мектебі |
|||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Құндылықтар |
|||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Зейн Гүлфара Сырлыбайқызы |
|||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
4 |
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Адами асыл қасиеттер |
|||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.1.1 шығарманың мазмұнын толық түсіну, кейбір тұстарын нақтылау, оқиғаның себеп-салдарын анықтау үшін сұрақтар қою және жауап беру 4.3.4.1 мұғалімнің көмегімен шығарманың құрылымын, стилін жетілдіру, өз бетінше сын тұрғысынан бағалау және лексикалық, орфографиялық, пунктуациялық қателерді тауып түзету |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- шығарманың мазмұнын толық түсінеді, кейбір тұстарын
нақтылайды, оқиғаның себеп-салдарын анықтау үшін сұрақтар қояды
және жауап береді. |
|||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Отанға, туған жерге деген сүйіспеншілік |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық
ахуал:
1А-қол
шапалақтайды Оқушылардың назарын сабаққа аудару. «КЛАСС-ДА» әдісі Үй тапсырмасын
тексеру: Қызығушылықты ояту: Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлап, талдау. |
Ұстазбен амандасады
Әр оқушы өз рөлін анықтайды
Сабаққа назарын аударады
Үй тапсырмасын тексертеді
Сұрақтарға жауап береді.
Сабақтың мақсаты мен тақырыбымен танысады |
Қошеметтеу сөздер арқылы |
Слайд |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Оқылым. Қазыбек бидің «Кім жақын? Не қымбат? Не қиын?» шешендік сөзін оқиды. Анық ақпаратты табу: «ТАЙМД-ПЭА-ШЭА» әдісі (жұптық жұмыс) -Қазыбек биге қандай үш сұрақ қойылды? -«Кім жақын?» дегенде кімді атады? -«Не қымбат?» дегенде не атады? -«Не қиын?» дегенде не деді? Тікелей қорытындыларды
тұжырымдау. (топтық жұмыс) Идея мен ақпаратты
біріктіру:
«Connect – Extend – Challenge»
әдісі Extend (Толықтыр):Сен оның айтқан ойларымен келісесің бе? Неге? Challenge (Қиындық): Егер сен жауап берсең қандай ой қосар едің?
Жеке жұмыс: «Адал болса досын жақын.» «Асқар тауын әкең қымбат.» «Жазылмаса дерт қыйын.»
|
Мәтінді оқиды
Жұптық жұмысты орындайды
Топтық жұмысты
Топпен бірге кестені толтырады
Сұрақтар бойынша өз пікірін білдіреді
Сөйлемдердің қатесін түзетіп жазады.
|
Дескриптор: -Қазыбек биге қойылған
3 сұрақты анықтайды -1б
Дескриптор:
Қошеметтеу сөздер арқылы
Дескриптор:
|
Оқулық
А4 қағаз
Байланыс картасы
Кесте
слайд
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия -Біз бүгінгі сабақтағы
мақсатымызға жеттік пе? Үйге
тапсырма: |
Сабақ бойынша рефлексия жасайды
Үй тапсырмасын алады |
Жарайсыздар
Қошеметтеу |
слайд |
||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары 4-сынып әдебиеттік оқу. Адами асыл қасиеттер
Сабақ жоспары 4-сынып әдебиеттік оқу. Адами асыл қасиеттер
|
Білім беру ұйымының атауы |
Исатай орта мектебі |
|||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Құндылықтар |
|||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Зейн Гүлфара Сырлыбайқызы |
|||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
4 |
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Адами асыл қасиеттер |
|||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.1.1 шығарманың мазмұнын толық түсіну, кейбір тұстарын нақтылау, оқиғаның себеп-салдарын анықтау үшін сұрақтар қою және жауап беру 4.3.4.1 мұғалімнің көмегімен шығарманың құрылымын, стилін жетілдіру, өз бетінше сын тұрғысынан бағалау және лексикалық, орфографиялық, пунктуациялық қателерді тауып түзету |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- шығарманың мазмұнын толық түсінеді, кейбір тұстарын
нақтылайды, оқиғаның себеп-салдарын анықтау үшін сұрақтар қояды
және жауап береді. |
|||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Отанға, туған жерге деген сүйіспеншілік |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық
ахуал:
1А-қол
шапалақтайды Оқушылардың назарын сабаққа аудару. «КЛАСС-ДА» әдісі Үй тапсырмасын
тексеру: Қызығушылықты ояту: Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлап, талдау. |
Ұстазбен амандасады
Әр оқушы өз рөлін анықтайды
Сабаққа назарын аударады
Үй тапсырмасын тексертеді
Сұрақтарға жауап береді.
Сабақтың мақсаты мен тақырыбымен танысады |
Қошеметтеу сөздер арқылы |
Слайд |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Оқылым. Қазыбек бидің «Кім жақын? Не қымбат? Не қиын?» шешендік сөзін оқиды. Анық ақпаратты табу: «ТАЙМД-ПЭА-ШЭА» әдісі (жұптық жұмыс) -Қазыбек биге қандай үш сұрақ қойылды? -«Кім жақын?» дегенде кімді атады? -«Не қымбат?» дегенде не атады? -«Не қиын?» дегенде не деді? Тікелей қорытындыларды
тұжырымдау. (топтық жұмыс) Идея мен ақпаратты
біріктіру:
«Connect – Extend – Challenge»
әдісі Extend (Толықтыр):Сен оның айтқан ойларымен келісесің бе? Неге? Challenge (Қиындық): Егер сен жауап берсең қандай ой қосар едің?
Жеке жұмыс: «Адал болса досын жақын.» «Асқар тауын әкең қымбат.» «Жазылмаса дерт қыйын.»
|
Мәтінді оқиды
Жұптық жұмысты орындайды
Топтық жұмысты
Топпен бірге кестені толтырады
Сұрақтар бойынша өз пікірін білдіреді
Сөйлемдердің қатесін түзетіп жазады.
|
Дескриптор: -Қазыбек биге қойылған
3 сұрақты анықтайды -1б
Дескриптор:
Қошеметтеу сөздер арқылы
Дескриптор:
|
Оқулық
А4 қағаз
Байланыс картасы
Кесте
слайд
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия -Біз бүгінгі сабақтағы
мақсатымызға жеттік пе? Үйге
тапсырма: |
Сабақ бойынша рефлексия жасайды
Үй тапсырмасын алады |
Жарайсыздар
Қошеметтеу |
слайд |
||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













