Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Материалдар / Сабақ жоспары 6-сынып Астана қаласына саяхат
2023-2024 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
САБАҚ: 2-3
Мектеп:
Сабақтың тақырыбы: Астана қаласына саяхат
Күні:
Мұғалімнің аты-жөні:
СЫНЫП: 6 ә
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
6.1.6.1 коммуникативтік жағдаятқа сай ресми сөздер мен тіркестер, дайын тіркестер мен терминдерді орынды қолданып, диалогке қатысу, ойын анық жеткізу;6.4.3.1 неологизм, термин, диалект сөз, кәсіби сөздердің қолданыс аясын түсіну және ажырата білу;
Сабақтың мақсаты
Барлық оқушы орындай алады:Мәтінмен жұмыс істей біліп, тілдік бағдарды меңгередіКөпшілік оқушылар орындай алады:дайын тіркестер мен терминдерді орынды қолданып, диалогке қатысу, ойын анық жеткізе аладыКейбір оқушылар орындай алады:неологизм, термин, диалект сөз, кәсіби сөздердің қолданыс аясын түсіну және ажырата біледі
Тілдік мақсат
Оқушылар орындай алады:Мәтінмен, тілдік бағдармен танысады, қарапайым жоспар құрадыПәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:Синоним, антоним, мәдениетДиалог құруға/шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер:Астана қаласы, көркем ғимараттарТалқылауға арналған сұрақтар:
Астананың қандай ғимаратын аралағанды ұнатасың?
Ишара:
Алдыңғы оқу
Адамзат үшін тілдің маңызы
Жоспар
Жоспарланған уақыт
Жоспарланған жаттығу түрлері
ресустар
Сабақтың басы
1. «Сыйлық» әдісі психологиялық ахуал туғызу2. «Тест» әдісіарқылы үй тапсырмасын сұрау
Сабақтың ортасы
5-тапсырма. Мәтінді оқып, түсңнгендерін айту.Сұрақтарға жауап беру.Мәтіннен неологизмдерді анықтап, кластерді толтырыңдар.
«Үшбұрыш» әдісі
Ж. «Себеп-салдарлық диаграмма» әдісі4-тапсырмаСұрақтарға жауап жаз. Әр себептің үш салдарын жазып, сызбаны толтыр
Астана сөзіне ассоциция, Алматы жіне Астана сөздеріне венн диаграммасын құру.
7,8-тапсырмаларды орындау.
Сабақтың соңы
Кері байланыс«Ақпаратты сүзу» әдісіМəтінді оқып, тірек сөздерін анықтаңыз. Маңызды емес сөздер құбырға ағып кетіп, тек маңызды сөздер ғана «сүзгіде» қалады.суықаптап салқын
Үйге тапсырма63-бет 9-тапсырмаРефлексия «Сабақтың бес асылы, бес дұшпаны» әдісіҮлгісі:Сабақтың бес асылы: Сабақтың бес дұшпаны:Талап Өсек Еңбек ӨтірікТерең ой МақтаншақҚанағат ЕріншекРақым (пайдасы) Мал шашу (уақытты ұтымды пайдалану жағы)
Слайд
Сызба
СлайдОқулық
Слайд Парақ, маркер
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз