|
Пәні: |
Музыка |
||||||
|
Бөлімі: |
Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
3а,ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жақсылық жасай білейік |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.1.1 – тыңдалған əнге жəне басқа музыкалық шығармаларға байланысты өз идеясын ұсыну жəне сахналау; 3.1.3.3 –музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтау жəне ажырату; 3.1.3.4 – музыкалық жанрлар мен стильдерді анықтау жəне ажырату; 3.1.3.6 – нотамен қарапайым əуендер орындау; 3.2.1.1 – музыкалық шығармашылық жұмыстар жасау үшін өзсиыднеяұсыну; 3.3.1.1 – өз шығармашылық жұмысын көрсету, өзінің жəне өзгелердіңжұмыстарын бағалай білу. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтайды. Музыкалық жанрлар мен стильдерді анықтау жəне ажыратады. Өз шығармашылығын танытады. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы сабақтың соңы |
Амандасу 1-тапсырма. Өлеңді тыңдау. Жақсылық көрсем өзімнен А. Рахметов Жақсылық көрсем өзімнен, Жамандық көрсем өзімнен. Жетелер жақсы-жаманға Адамның ісі өзінен. Қолыңнан келсе, сен егер, Қиналғанға көмек бер. Жақсылық жасай білсеңіз, Жаманға көмек берсеңіз, Жасаған әрбір жақсы ісің Алдыңнан шығар, білсеңіз. 2-тапсырма. Топпен жұмыс. 1 топ. «Елім ай» әнінің тарихын айтып, әнді топпен бірге көркемдеп оындайды. 2топ. «Жақсы мен жаман» термесінен жақсы адамды сипаттайды». Термені « оқушы ғана орындайды, 2.4.6.8тармақтарды соңғы сөзді барлығы топпен қосылып орындайды. 3топ. «Жүгіріп шықтым белеске» әнінің қайырмасын ұрмалы аспаптармен қосып орындайды№ 4 тапсырма..Суырыпсалма. Қайым айтыс – қысқа айтыс түрі. Өлеңнің бірінші және екінші жолдары қайталанып, негізгі ой өлеңнің үшінші және төртінші жолдарында беріледі. Үлгі: Өзің аяқта. Біздің мектеп жаңаша, Асығамыз барғанша. Қамқор болған ұл-қызға, Ұстаздарым тамаша. Біздің мектеп жаңаша, Асығамыз барғанша. ................................... ................................... «ҚҚҚ» әдісі -Мен үшін құнды -Мен үшін қиын -Мен үшін қажет |
Мұғалім қимылын қайталай отырып жасайды. Өлен жолдарын мәнерлеп оқиды. Талқылайды Топпен жұмыс жасайды Қайым айтыс жасайды. |
|
Оқулық |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары : "Жақсылық жасай білейік" 3сынып
Сабақ жоспары : "Жақсылық жасай білейік" 3сынып
|
Пәні: |
Музыка |
||||||
|
Бөлімі: |
Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
3а,ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жақсылық жасай білейік |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.1.1 – тыңдалған əнге жəне басқа музыкалық шығармаларға байланысты өз идеясын ұсыну жəне сахналау; 3.1.3.3 –музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтау жəне ажырату; 3.1.3.4 – музыкалық жанрлар мен стильдерді анықтау жəне ажырату; 3.1.3.6 – нотамен қарапайым əуендер орындау; 3.2.1.1 – музыкалық шығармашылық жұмыстар жасау үшін өзсиыднеяұсыну; 3.3.1.1 – өз шығармашылық жұмысын көрсету, өзінің жəне өзгелердіңжұмыстарын бағалай білу. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтайды. Музыкалық жанрлар мен стильдерді анықтау жəне ажыратады. Өз шығармашылығын танытады. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы сабақтың соңы |
Амандасу 1-тапсырма. Өлеңді тыңдау. Жақсылық көрсем өзімнен А. Рахметов Жақсылық көрсем өзімнен, Жамандық көрсем өзімнен. Жетелер жақсы-жаманға Адамның ісі өзінен. Қолыңнан келсе, сен егер, Қиналғанға көмек бер. Жақсылық жасай білсеңіз, Жаманға көмек берсеңіз, Жасаған әрбір жақсы ісің Алдыңнан шығар, білсеңіз. 2-тапсырма. Топпен жұмыс. 1 топ. «Елім ай» әнінің тарихын айтып, әнді топпен бірге көркемдеп оындайды. 2топ. «Жақсы мен жаман» термесінен жақсы адамды сипаттайды». Термені « оқушы ғана орындайды, 2.4.6.8тармақтарды соңғы сөзді барлығы топпен қосылып орындайды. 3топ. «Жүгіріп шықтым белеске» әнінің қайырмасын ұрмалы аспаптармен қосып орындайды№ 4 тапсырма..Суырыпсалма. Қайым айтыс – қысқа айтыс түрі. Өлеңнің бірінші және екінші жолдары қайталанып, негізгі ой өлеңнің үшінші және төртінші жолдарында беріледі. Үлгі: Өзің аяқта. Біздің мектеп жаңаша, Асығамыз барғанша. Қамқор болған ұл-қызға, Ұстаздарым тамаша. Біздің мектеп жаңаша, Асығамыз барғанша. ................................... ................................... «ҚҚҚ» әдісі -Мен үшін құнды -Мен үшін қиын -Мен үшін қажет |
Мұғалім қимылын қайталай отырып жасайды. Өлен жолдарын мәнерлеп оқиды. Талқылайды Топпен жұмыс жасайды Қайым айтыс жасайды. |
|
Оқулық |
|||
шағым қалдыра аласыз














