|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 Күні: 20.12.2024 Сынып: 5 Б |
Бөлім:6.Әлемдегі ірі кітапханалар Педагогтің аты-жөні: Ильясова Х.Н. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Әлемдегі ең ірі кітапханалар |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.1.4.1 фольклорлық және шағын көлемді көркем әдеби мәтіндердің мазмұнын түсіну. |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: фольклорлық және шағын көлемді көркем әдеби мәтіндердің мазмұнын түсінеді. |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: (Ұ) Оқушылардың бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру.
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Мақсаты: оқушылар бойында идея немесе тілек білдіру, тыңдау дағдыларын дамытуға бағыттау, сондай-ақ барлық оқушыларды қатыстыру арқылы оқыту жағдайларын теңестіру. Тиімділігі: оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. |
|
Смайликтер |
||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
6-тапсырма.Жазылым. Мәтінде айтылған кітапханалар туралы ақпаратты салыстыр. . |
Оқушылар мәтінде айтылған кітапханалар туралы ақпаратты салыстырады.
|
«Бас бармақ»
|
Оқулық 130 бет
|
||||
|
|
ЕББҚ оқушыға тапсырма: 7-тапсырма.Айтылым. Бір сөйлемге әртүрлі сұрақ қой. Үлгі: Сөйлем: Әлемдегі екінші ірі кітапхана –Британдық кітапхана Сұрақ: 1.Әлемдегі екінші ірі кітапхана қай елде орналасқан? 2. Британдық кітапхана үлкендігі жағынан әлемде нешінші кітапхана? 3. Әлемдегі ең ірі екінші кітапхана қай кітапхана? 4. Британдық кітапхана нешінші орында? |
Оқушылар сөйлемге түрлендіріп сұрақтар қояды. |
Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!
|
Оқулық 13 0 бет
|
||||
|
|
9-тапсырма.Айтылым. Жазылым. Болымсыз етістіктерді тап, жасалу жолын түсіндір.Болымсыз етістіктерді болымды етістіктерге айналдыр. |
Оқушылар болымсыз етістіктерді тауып, жасалу жолын түсіндіреді. Болымсыз етістіктерді болымды етістіктерге айналдырады. |
Дескриптор: - болымсыз етістіктерді табады; -жасалу жолын түсіндіреді; -болымсыз етістіктерді болымды етістіктерге айналдырады; |
Оқулық 131 бет
|
||||
|
8-тапсырма Жазылым.Айтылым Берілген үзінді мазмұны бойынша «Қос жазба» күнделігін толтыр,түсіндір. |
Оқушылар берілген үзінді мазмұны бойынша «Қос жазба» күнделігін толтырады,түсіндіреді. |
Ауызша кері байланыс беру.
Жақсы! Тамаша! |
||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Қызыл- мүлдем түсінбедім Сары- жартылай түсіндім Жасыл-толық түсінікті |
Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді |
|
|||||
|
|
Үй тапсырмасы: Кітапханашы мен оқырман арасында диалог құрыңдар
Бағалау.Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Әлемдегі ең ірі кітапханалар 5 орыс сыныбы
Сабақ жоспары: Әлемдегі ең ірі кітапханалар 5 орыс сыныбы
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 Күні: 20.12.2024 Сынып: 5 Б |
Бөлім:6.Әлемдегі ірі кітапханалар Педагогтің аты-жөні: Ильясова Х.Н. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Әлемдегі ең ірі кітапханалар |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.1.4.1 фольклорлық және шағын көлемді көркем әдеби мәтіндердің мазмұнын түсіну. |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: фольклорлық және шағын көлемді көркем әдеби мәтіндердің мазмұнын түсінеді. |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: (Ұ) Оқушылардың бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру.
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Мақсаты: оқушылар бойында идея немесе тілек білдіру, тыңдау дағдыларын дамытуға бағыттау, сондай-ақ барлық оқушыларды қатыстыру арқылы оқыту жағдайларын теңестіру. Тиімділігі: оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. |
|
Смайликтер |
||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
6-тапсырма.Жазылым. Мәтінде айтылған кітапханалар туралы ақпаратты салыстыр. . |
Оқушылар мәтінде айтылған кітапханалар туралы ақпаратты салыстырады.
|
«Бас бармақ»
|
Оқулық 130 бет
|
||||
|
|
ЕББҚ оқушыға тапсырма: 7-тапсырма.Айтылым. Бір сөйлемге әртүрлі сұрақ қой. Үлгі: Сөйлем: Әлемдегі екінші ірі кітапхана –Британдық кітапхана Сұрақ: 1.Әлемдегі екінші ірі кітапхана қай елде орналасқан? 2. Британдық кітапхана үлкендігі жағынан әлемде нешінші кітапхана? 3. Әлемдегі ең ірі екінші кітапхана қай кітапхана? 4. Британдық кітапхана нешінші орында? |
Оқушылар сөйлемге түрлендіріп сұрақтар қояды. |
Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!
|
Оқулық 13 0 бет
|
||||
|
|
9-тапсырма.Айтылым. Жазылым. Болымсыз етістіктерді тап, жасалу жолын түсіндір.Болымсыз етістіктерді болымды етістіктерге айналдыр. |
Оқушылар болымсыз етістіктерді тауып, жасалу жолын түсіндіреді. Болымсыз етістіктерді болымды етістіктерге айналдырады. |
Дескриптор: - болымсыз етістіктерді табады; -жасалу жолын түсіндіреді; -болымсыз етістіктерді болымды етістіктерге айналдырады; |
Оқулық 131 бет
|
||||
|
8-тапсырма Жазылым.Айтылым Берілген үзінді мазмұны бойынша «Қос жазба» күнделігін толтыр,түсіндір. |
Оқушылар берілген үзінді мазмұны бойынша «Қос жазба» күнделігін толтырады,түсіндіреді. |
Ауызша кері байланыс беру.
Жақсы! Тамаша! |
||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Қызыл- мүлдем түсінбедім Сары- жартылай түсіндім Жасыл-толық түсінікті |
Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді |
|
|||||
|
|
Үй тапсырмасы: Кітапханашы мен оқырман арасында диалог құрыңдар
Бағалау.Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||||
шағым қалдыра аласыз

















